dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 38 z 49
Pokaż wyniki od 741 do 760 z 980
  1. #741

    Domyślnie Płytki kafelki Paradyż Tamoe

    Witam, czy ktoś może się orientuje jakie płytki podłogowe znajdują się na wizualizacji na stronie Paradyża do kolekcji Tamoe? Albo może wiecie co do nich pasuje (kafle na ścianach będą białe i szare)?

  2. #742

    Domyślnie

    Witam,

    W Max-flizie jest espozycja z płytkami drewnopodobnymi i nie potrafię sama znaleźć co to za model. Poniżej zdjęcia płytek i kartki informacyjnej obok:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-05-02 16.48.02.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	323141Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-05-02 16.48.07.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	323142

    Wyglądają bardzo naturalnie na żywo. Udało mi się znaleźć lepsze zdjęcie na stronie projektanta: http://www.lucrea.com/public/g/reali...lucrea-151.JPG
    Ostatnio edytowane przez szynszy ; 04-07-2015 o 11:45

  3. #743

    Domyślnie

    Cytat Napisał szynszy Zobacz post
    Witam,

    W Max-flizie jest espozycja z płytkami drewnopodobnymi i nie potrafię sama znaleźć co to za model. Poniżej zdjęcia płytek i kartki informacyjnej obok:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-05-02 16.48.02.jpg
Wyświetleń:	87
Rozmiar:	92,7 KB
ID:	323141Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2015-05-02 16.48.07.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	87,1 KB
ID:	323142

    Wyglądają bardzo naturalnie na żywo. Udało mi się znaleźć lepsze zdjęcie na stronie projektanta: http://www.lucrea.com/public/g/reali...lucrea-151.JPG
    Znalazłam, to Porcelanosa Oxford Liston.

  4. #744

    Domyślnie

    Bardzo pilnie poszukuje płytki ze zdjęć (ściana). jasno-szara, z bardzo delikatną fakturą, rektyfikowana. W salonie max fliz oznaczona jest jako Skyline Blanco 30x90 (Hiszpania), jednak nie idzie jej nigdzie znaleźć po tej nazwie (albo ja nie potrafię...).Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1263.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	90,6 KB
ID:	323380Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1261.jpg
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	98,3 KB
ID:	323381Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMAG1262.jpg
Wyświetleń:	58
Rozmiar:	93,3 KB
ID:	323382

    EDIT:
    Chyba znalazłem - KERABEN VELVET BLANCO 30x90. Może się jeszcze to info komuś przyda
    Ostatnio edytowane przez Wafel88 ; 07-07-2015 o 10:11

  5. #745
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Innocencee

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-072
    Posty
    2

    Domyślnie

    Kto wie co to są za płytki?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	03_luxury.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	324622  

  6. #746

    Domyślnie

    Ja! Ja wiem!

  7. #747
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Innocencee

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-072
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kejt_R Zobacz post
    Ja! Ja wiem!
    Zdradzisz skad?


    Poszukuję srebrnej mozaiki. Najlepiej lustrzanej. Ta która mi się podoba niestety ma zaporową cenę.
    Najbardziej przypadła mi do gustu taka diamentowa, ale niestety cena ok 70-80 zł za plaster.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	mozaikasrebrna.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	58,6 KB
ID:	324662  

  8. #748

    Domyślnie

    Cytat Napisał Innocencee Zobacz post
    Zdradzisz skad?


    Poszukuję srebrnej mozaiki. Najlepiej lustrzanej. Ta która mi się podoba niestety ma zaporową cenę.
    Najbardziej przypadła mi do gustu taka diamentowa, ale niestety cena ok 70-80 zł za plaster.
    Sorry za mały żarcik, sposób zadania pytania mnie skusił
    Takie lustrzanki albo metalowe mozaiki są ogólnie drogie. Szukałam miedzianej i dałam sobie z tym spokój. Jest taka płytka Venis Cubica Silver, fajnie wygląda na inspiracjach, ale nie jest taka lustrzana. Natomiast przyjaźniejsza dla kieszeni

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Venis-Cubica-Silver---333x100-1.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	70,4 KB
ID:	324663
    Ostatnio edytowane przez Kejt_R ; 18-07-2015 o 19:14 Powód: dodanie zdjęcia

  9. #749

    Domyślnie

    Witam,

    Poszukuje płytek podłogowych z katalogu ikea, jak niżej. Proszę o pomoc.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20152_coba10a_01_PH121841.jpg
Wyświetleń:	102
Rozmiar:	74,3 KB
ID:	325454

  10. #750
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dziadekTS

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    8

    Domyślnie

    znacie jakiś fachowców co potrafią doradzić w sprawie wyglądu płytek w kuchni jak zobaczą kuchnię, albo zdjęcie? Bo szukam porad w okolicy Sandomierza czy Kielc czy Ostrowca. w sumie nie am jakiegos pomysłu wielkiego na łazienkę, a bym robił remont. wolałbym, żeby ktoś mi doradził coś, może jakiś architekt czy jakiś pracownik sklepu z łazienkami coś takiego...

  11. #751

    Domyślnie

    W sklepach z płytkami i wyposażeniem łazienek (tych większych) zazwyczaj jest ktoś, kto pomaga projektować. Trzeba popytać.

  12. #752
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziadekTS Zobacz post
    znacie jakiś fachowców co potrafią doradzić w sprawie wyglądu płytek w kuchni jak zobaczą kuchnię, albo zdjęcie?

    Jeśli nie będzie to przypadkowe zdjęcie z neta, to w każdym większym sklepie z płytkami powinien zaleźć się ktoś, kto rozpozna kolekcję z tych które są obecne na polskim rynku.
    Ze zdjęciami z neta (np. pinterest, houzz) jest problem, że mogą pokazywać kolekcje wycofane, albo niedostępne na polskim rynku (jedynie na specjalne zamówienie).

    A zaprojektuje ci każdy projektant wnętrz - po to jest

  13. #753
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar mayland
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Nibylandia
    Posty
    14.334

    Domyślnie

    Cytat Napisał Innocencee Zobacz post
    Zdradzisz skad?


    Poszukuję srebrnej mozaiki. Najlepiej lustrzanej. Ta która mi się podoba niestety ma zaporową cenę.
    Najbardziej przypadła mi do gustu taka diamentowa, ale niestety cena ok 70-80 zł za plaster.
    Tu kupisz sporo taniej:
    http://www.mozaika-sklep.pl/pl/c/MOZ...ANE-SREBRNE/21
    Wiesz Prosiaczku,miłość jest wtedy kiedy lubimy kogoś za bardzo...

  14. #754

    Domyślnie

    A gdzie znalazłaś takie cudo? Pochal się, bo nawet mnie się to spodobało, a jestem na etapie budowy domu

  15. #755
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    norka8

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-966
    Posty
    5

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kejt_R Zobacz post
    W sklepach z płytkami i wyposażeniem łazienek (tych większych) zazwyczaj jest ktoś, kto pomaga projektować. Trzeba popytać.
    Dokłądnie tak uważam też.
    mieszkam pod ostrowcem. a w ieście jest taki duży sklep z płytkami na Wspólnej (jak z serialu) i tam zawsze mi doradzali, czy to przy jednym czy grugim remoncie.i nie narzekałam. ni maja też w internecie sklep twojelazienki . pl więc też można kupić na odległość, jak ktoś nie z okolic. ale polecam sie tam wybrać bo warto i jeżeli ktoś potzrebuje rady to ludzie wiedzą co sprzedają.
    Ostatnio edytowane przez norka8 ; 09-08-2015 o 13:10 Powód: literówki

  16. #756
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dziadekTS

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Sandomierz
    Kod pocztowy
    27-600
    Posty
    8

    Domyślnie

    no własnie w takich splepach jak casto to zazwyczaj studenciaki dorabiają, co pojęcia nie mają o budowalance ani o remontach. szkoda gadać. w takich sklepach specjalistycznych branżowych to może właśnie bym poszukał, bo tam sie chyba nie zatrudnia byle kogo. probowałem patrzeć w gazetach jakieś wyremontuj dom i te klimaty, ale jak dla mnie to ściema. Bo w Pl to nigdzie nie znajdziesz takich kolorów, elementów cudacznych. a jak już to za ogromne pieniadze,

  17. #757

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś wie może co to za fornir? Z góry dziekuję


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.JPG
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	28,2 KB
ID:	327162

  18. #758
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jabłoń indyjska z pasowanym usłojeniem - wykonawca kuchni wprost o tym pisze

  19. #759

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Jabłoń indyjska z pasowanym usłojeniem - wykonawca kuchni wprost o tym pisze
    Przyznam szczerze, że chyba jestem ślepa....na stronie wykonawcy ani slowa o materiale...dzwoniłam do salonu Pani nie wie....

    Jabłoń indyjska jest czerwona, usłojenie podobne ale to nie ten kolor drzewa...

    Byłam z tym zdjęciem w kilku firmach i każdy mówi nie wiem...albo że to jakieś nietypowe...bo oni takiego forniru nie maja..ehh..
    Ostatnio edytowane przez mb1808 ; 12-08-2015 o 06:22

  20. #760
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie



    Zdjęcie, którego fragment wkleiłaś, pochodzi z allegro. W aukcji jest duże zdjęcie z sygnaturą wykonawcy. Na stronie wykonawcy jest link do FB. Na FB jest zdjęcie z informacją wykonawcy
    https://www.facebook.com/CMm.Fronty....type=3&theater

Strona 38 z 49