dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 32 z 49
Pokaż wyniki od 621 do 640 z 980
  1. #621
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał ppestka Zobacz post
    Pozdrawiam mam nadzieje, że troszeczke pomogłam
    ale one nie mają kształtu plastra miodu.
    Chodzi o małe płytki pięciokątne.

  2. #622
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ppestka

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-304
    Posty
    4

    Domyślnie

    A ja tu blondynka się wyrwałam bo myślałam że komuś pomogę

  3. #623

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was wie, gdzie mogę dostać front do zmywarki z zakrytym panelem w kolorze stali nierdzewnej, inox (może być laminat lub cokolwiek co przypomina stal). Rozmiar frontu pod zmywarkę 60cm. Z góry dzięki.

  4. #624
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Witam. Czy mi się wydaje, że był na wnętrzach temat o e-zakupach? Nie mogę go namierzyć. Chodzi mi o firmy z płytkami. Znalazłam dobre ceny na i-łazienki i na abcplytki . Niestety nie mam możliwości zakupu osobiście.
    Może ktoś ma doświadczenie z tymi firmami?
    Pozdrawiam
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  5. #625
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

  6. #626

    Domyślnie

    Znalazłam kiedyś taką wizualizację łazienki:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Niebieska-łazienka-1.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	74,1 KB
ID:	270526
    I szalenie mi się podobają te płytki, tylko szukam, szukam i zaczęłam wątpić czy to jakaś kolekcja czy wizja projektanta?

    Widzieliście coś w tym stylu? Wszystkie niebieskie płytki jaki do tej pory namierzyłam jakieś strasznie kiczowate mi się wydają...

    O, i jeszcze coś fajnego i też nie mogę namierzyć:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	niebieska-lazienka-5-120200_L.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	67,0 KB
ID:	270533
    Ostatnio edytowane przez adrianad ; 17-07-2014 o 10:54

  7. #627

    Domyślnie

    Mi to wygląda na kolekcję paradyż Acapulco Blue inserto paski i Blush/Blash

  8. #628

    Domyślnie

    Acapulco jest bardziej agresywna, błyszcząca i to na pewno nie to, choć też paski.

  9. #629
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rozjuszony_małpiszon

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-541
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam serdecznie. Bardzo prosze o pomoc w odnalezieniu płytek oraz dekorów z tej oto aranżacji : http://wnetrza24.com/pr6346-pure-grey-538.html
    Pisałam do właścicieli serwisu , że chętnie zapłacę za tę informację, ale mnie zignorowano. Może jakaś dobra dusza podpowie, co to za płytki

    pozdrawiam wszystkich budowniczych i urządzaczy

  10. #630
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.149
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Zasadniczo jest to wizualizacja komputerowa.


    Szukaj pod "płytki w stylu angielskim", bo mają nasladować charakterystyczne dla anglosaskich domów drewniane panele naścienne.

    Tego typu płytki ma np. Villeroy&Bosh - seria La Diva, tubądzin - Palazzo

    W sumie da się też zrobić z czystobiałych płytek 25x45, 30x50 (bo chyba tyle jest na rysunku) + listwy ceramicznej (np. z Tubądzina). trzeba tylko zgrać odcienie bieli

  11. #631
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    rozjuszony_małpiszon

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Wrocław
    Kod pocztowy
    50-541
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Zasadniczo jest to wizualizacja komputerowa.


    Szukaj pod "płytki w stylu angielskim", bo mają nasladować charakterystyczne dla anglosaskich domów drewniane panele naścienne.

    Tego typu płytki ma np. Villeroy&Bosh - seria La Diva, tubądzin - Palazzo

    W sumie da się też zrobić z czystobiałych płytek 25x45, 30x50 (bo chyba tyle jest na rysunku) + listwy ceramicznej (np. z Tubądzina). trzeba tylko zgrać odcienie bieli
    Dzięki za tak szybką odpowiedź ! Chętnie obejrzę płytki Villeroy & Bosch, bo Palazzo już widziałam i waham się czy iść w tym kierunku, bo, choć śliczne, to jednak płytki są błyszczące, a marzą mi się matowe. Nie miałam pojęcia, że to może być wizualizacja... ale bardzo dziękuję za tę wskazówkę, przynajmniej nie będę się nastawiać na szukanie konkretnego producenta i serii Jeśli komuś przyszłaby do głowy jeszcze jakaś propozycja, to będę ogromnie wdzięczna !

  12. #632

    Domyślnie

    to już kwestia gustu, ewidentnie

  13. #633
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    627

    Domyślnie

    Ktoś wie, co to za kanapa? Albo może widział coś podobnego?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wnetrze_w_trzech_czesciach-01.jpg
Wyświetleń:	134
Rozmiar:	88,5 KB
ID:	271881  

  14. #634

    Domyślnie

    Cytat Napisał rozjuszony_małpiszon Zobacz post
    Witam serdecznie. Bardzo prosze o pomoc w odnalezieniu płytek oraz dekorów z tej oto aranżacji : http://wnetrza24.com/pr6346-pure-grey-538.html
    Pisałam do właścicieli serwisu , że chętnie zapłacę za tę informację, ale mnie zignorowano. Może jakaś dobra dusza podpowie, co to za płytki

    pozdrawiam wszystkich budowniczych i urządzaczy
    wiesz co nie wiem co to są za płytki, ale można łatwo uzyskać podobny efekt. na przykład możesz sobie zobaczyć czy ci się podoba podobna stylistyka płytek paradyż z kolekcji ANTICO / ARKE http://www.paradyz.com/plytki/lazienkowe/antico-arke, też stylizowane na stare, jasne płytki o pseudo naciekach. Jak dla mnie wygląda całkiem nieźle, pod warunkiem że jest to łazienka w domku nie świeżo postawionym, i cały dom ma pewien "stary"styl

  15. #635

    Domyślnie

    Co to za fotel, ktoś wie? Mam go zapisanego w inspiracjach, ale bez nazwy ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	fotel, tylko inny kolor, moze guziki kontastowe.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	70,1 KB
ID:	272444  

  16. #636

    Domyślnie

    Cytat Napisał .:migotka:. Zobacz post
    Co to za fotel, ktoś wie? Mam go zapisanego w inspiracjach, ale bez nazwy ...
    http://www.quadre.pl/fotel-oldstyle-...air,id635.html

  17. #637

  18. #638

    Domyślnie

    Cytat Napisał .:migotka:. Zobacz post
    Co to za fotel, ktoś wie? Mam go zapisanego w inspiracjach, ale bez nazwy ...
    Zajrzyj do wątku Piu o uszakach

  19. #639

    Domyślnie

    czy ktoś wie co to za serie płytek ze zdjęć??? z góry bardzo dziękuje za pomoc.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	25312_4.JPG
Wyświetleń:	146
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	272846   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	009.jpg
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	272847  

  20. #640

    Domyślnie

    Witam. Poszukuję płytek na wzór tych z załączonego zdjęcia. Znalazłam podobne (Milo Sandstone beż lappato) ale cena troszkę dla mnie za wysoka. Wydaje mi się że płytki ze zdjecia nie są bardzo wyszukane i myślę że na rynku są dostępne jakieś tańsze odpowiedniki tego rodzaju płytek. Jeżeli ktoś miał doczynienia z takimi płytkami bądź takie widział bardzo proszę o informację. Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie21.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	8,2 KB
ID:	272912Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Przechwytywanie20.jpg
Wyświetleń:	114
Rozmiar:	13,3 KB
ID:	272913

Strona 32 z 49