dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 44 z 49
Pokaż wyniki od 861 do 880 z 980
  1. #861

    Domyślnie

    Hej, poszukuję sklepu w Poznaniu lub Bydgoszczy gdzie można zakupić płytki firmy Equipe . W Poznaniu mają w sklepie Ibero , ale niestety tylko kilka serii a chciałabym zobaczyc na żywo chociaż jedną płytkę z kolekcji Country przed zakupem. Może ktoś coś wie na ten temat ?
    Pzdr

  2. #862

    Domyślnie

    Witam się po raz pierwszy i proszę o pomoc w zidentyfikowaniu tych tapet, lub poleceniu czegoś podobnego z metalicznym, srebrnym połyskiem.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	700_465_salonzkuchnia_nowoczesny_bezowy_szary_zolty_9395491.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	40,7 KB
ID:	363068
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aranzacja_sypialni_1243014.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	36,1 KB
ID:	363069
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	westwing-srebro-tapeta1.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	89,3 KB
ID:	363070

  3. #863

    Domyślnie

    Poszukuję płytek drewnopodobnych takich jak na zdjęciu. Krótszy wymiar to na pewno 10cm, dłuższego nie jestem pewna, istnieje możliwość, że płytki były rozcinane na pół, wtedy to byłoby około 61cm. Zdaję sobie sprawę, że może być ciężko dostać te same płytki, ale może uda się chociaż dobrać coś podobnego.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5783604_P60805-103359[1].jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	69,6 KB
ID:	363295

  4. #864

    Domyślnie

    Pytanie z tych mało realnych...czy ktoś zna płytki podobne do tych:
    http://www.homebook.pl/produkty/1096...gresowa-matowa

    Tylko tańsze...

  5. #865
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał gracja2016 Zobacz post
    Witam się po raz pierwszy i proszę o pomoc w zidentyfikowaniu tych tapet, lub poleceniu czegoś podobnego z metalicznym, srebrnym połyskiem.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	700_465_salonzkuchnia_nowoczesny_bezowy_szary_zolty_9395491.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	40,7 KB
ID:	363068
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aranzacja_sypialni_1243014.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	36,1 KB
ID:	363069
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	westwing-srebro-tapeta1.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	89,3 KB
ID:	363070
    większość tapet winylowych ma połysk. Szukaj srebrnych
    http://sklep.nina.com.pl/tapeta-wall...i-zn41205.html
    http://deeco.eu/tapeta-eijffinger-cl...brne-kola.html
    https://in360.pl/arte-metal-x-glass-...a-srebrna.html

  6. #866

    Domyślnie

    Witam.
    Poszukujemy siwych/szarych płytek w stylu jak ze zdjęcia poniżej jednakże w połysku gdyż chcemy połączyć ja z białymi płytkami w połysku.



    Ogólnie mogą to być płytki stylizowane coś jak na tym zdjęciu coś jakby z lekką teksturą "malowanego koloru płytki pędzlem ławkowcem" jeżeli tak mogę to nazwać (dla mnie tak to mniej więcej wygląda). Podczas naszych poszukiwać natknęliśmy się na płytki Tubądzina Ashen

    .

    oraz Marconi Futura GF



    Jednakże co zauważyliśmy płytki Tubądzina Ashen przy świetle ciepłym wpadają w kolor brązowy co nie do końca nam się podoba natomiast płytki Marconi Futura GF wydają się nam troszkę przy ciemne choć nie widzieliśmy ich jeszcze na żywo.

    Dziś wpadła nam w oko jeszcze płytka Opoczno Linero Szara



    aczkolwiek pewności nie mamy czy jest połyskliwa i chyba jest za ciemna ale styl jak najbardziej taki jakiego szukamy

    Będziemy wdzięczni za każdą pomoc
    Ostatnio edytowane przez Gość1984 ; 05-09-2016 o 05:44

  7. #867
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Smile

    Cytat Napisał Gość1984 Zobacz post
    Witam.
    Poszukujemy siwych/szarych płytek w stylu jak ze zdjęcia poniżej jednakże w połysku gdyż chcemy połączyć ja z białymi płytkami w połysku.



    Ogólnie mogą to być płytki stylizowane coś jak na tym zdjęciu coś jakby z lekką teksturą "malowanego koloru płytki pędzlem ławkowcem" jeżeli tak mogę to nazwać (dla mnie tak to mniej więcej wygląda). Podczas naszych poszukiwać natknęliśmy się na płytki Tubądzina Ashen

    .

    oraz Marconi Futura GF



    Jednakże co zauważyliśmy płytki Tubądzina Ashen przy świetle ciepłym wpadają w kolor brązowy co nie do końca nam się podoba natomiast płytki Marconi Futura GF wydają się nam troszkę przy ciemne choć nie widzieliśmy ich jeszcze na żywo.

    Dziś wpadła nam w oko jeszcze płytka Opoczno Linero Szara



    aczkolwiek pewności nie mamy czy jest połyskliwa i chyba jest za ciemna ale styl jak najbardziej taki jakiego szukamy

    Będziemy wdzięczni za każdą pomoc
    Kafte z pierwszego zdjecia to sa Casalgrande Padana Metalwood:

    http://www.casalgrandepadana.com/pro...oker/metalwood

    One nie sa 100% matowe - na zdjeciu sa po prostu brudne od kurzu budowlanego - ale tez nie sa bardzo blyszczace.
    Zaleznie od swiatla, swieca sie troche, gdyz maja srebrne/metaliczne "nitki".

    Ciezko jest doradzic....wszysto zalezy jak bardzo chcesz miec "swiecace"

    Pozdrowienia,

    Maja

  8. #868

    Domyślnie

    mayadaski - bardzo dziękuje za pomoc Przyjże się im Na tą chwile ponieważ nie mogliśmy długo znaleźć żadnej ciekawej alternatywy wstepnie wybraliśmy płytki białe i siwe z Tubądzina nowa kolekcja Abisso. Stwierdziliśmy że z racji iż jest to łazienka mała ledwie 4,1 m2 nie może się w niej za wiele dziać dlatego cała będzie biała z 1 ścianą siwą i zabudową wc też w kolorze siwym. Dodatkowo damy 150mm pasek mozaiki szklanej mix szary TEBAS pod lustro którą zaciągniemy na zabudowę WC oraz lekko na ścianę z drzwiami do drzwi. Dodatkowo ta Mozaika pojawi się w postaci pionowego pasa na sąsiedniej ścianie. Próbuję coś sklecić na forum w dziale projekty żeby podpytać czy idziemy w dobrym kierunku ale przez kompletny brak czasu nie mam kiedy przygotować potrzebnych materiałów....

  9. #869
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gość1984 Zobacz post
    mayadaski - bardzo dziękuje za pomoc Przyjże się im Na tą chwile ponieważ nie mogliśmy długo znaleźć żadnej ciekawej alternatywy wstepnie wybraliśmy płytki białe i siwe z Tubądzina nowa kolekcja Abisso. Stwierdziliśmy że z racji iż jest to łazienka mała ledwie 4,1 m2 nie może się w niej za wiele dziać dlatego cała będzie biała z 1 ścianą siwą i zabudową wc też w kolorze siwym. Dodatkowo damy 150mm pasek mozaiki szklanej mix szary TEBAS pod lustro którą zaciągniemy na zabudowę WC oraz lekko na ścianę z drzwiami do drzwi. Dodatkowo ta Mozaika pojawi się w postaci pionowego pasa na sąsiedniej ścianie. Próbuję coś sklecić na forum w dziale projekty żeby podpytać czy idziemy w dobrym kierunku ale przez kompletny brak czasu nie mam kiedy przygotować potrzebnych materiałów....
    To u nas jest podobnie:lazienka jest nawet mniejsza, niz Towoja, bo ma 3.8m2. Podloge i sciane z kibelkiem, ktora jest na przeciwko wejscia dalismy cala szara - to jest to Piombo ze zdjecia, ktore wkleilas. A na scianach bocznych oraz na tej z drzwiami mamy kolor Platino. Wzorow nie ma zadnych, bo to mala lazienka i nie chcialam mieszac. Chcialam prosto, po skandynawsku....niestety nie moge znalezc juz zdjecia z mojej inspiacji....czekam na Wasz projekt
    inne zdjecie z naszej lazienki: Metalwood Platino na scianie z prysznicem. W rogu po prawej kolor Piombo.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20130514_163806.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	94,3 KB
ID:	370150

    Pozdrowienia, Maja

  10. #870

    Domyślnie

    A ja proszę o podpowiedź odnośnie nazwy firmy, której logo prezentuje się tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FIRMA.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	3,9 KB
ID:	371365

    Płytka LEON MF 60cm x 60cm gres szkliwiony

    Szukałam od dłuższego czasu płytek, nic mi się nie podobało i nagle... SĄ! Idealnie neutralne i jasne - takie moje widzimisię Jednak nie znam kompletnie firmy, a na płytce była tylko informacja "LEON MF". Chciałam poszukać opinii o tych płytkach w internecie ale nic nie mogę znaleźć... dlatego proszę o pomoc

    Sama płytka wygląda tak:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_20161028_160807.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	80,6 KB
ID:	371366
    Ostatnio edytowane przez GosiaO ; 28-10-2016 o 18:02

  11. #871
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    znalazłam coś takiego:
    Nitco Leon White
    https://www.homeboxx.in/product/Nitc...oor_Tiles/2015

  12. #872

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    znalazłam coś takiego:
    Nitco Leon White
    https://www.homeboxx.in/product/Nitc...oor_Tiles/2015

    To raczej nie to moja płytka jest w ciepłej tonacji... a może to przekłamanie kolorów monitora??
    Dzisiaj ponownie pytałam w sklepie o firmę, jednak nikt NIC nie wie... ehh problemem jest to, że płytki są w sklepie ale oddalonym o ponad 200 km od miejsca docelowego!

    PS. Elfir masz piękny dom szkoda, że nigdzie nie znalazłam większej ilości zdjęć ale obejrzałam dziennik budowy i podoba mi się ten Twój klocek!
    Ostatnio edytowane przez GosiaO ; 29-10-2016 o 23:06

  13. #873

    Domyślnie

    Forumowicze, pomocy! Potrzebne mi bardzo płytki w podobnym charakterze:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bc7494c6b70746a97280ccf1232ec718.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	70,7 KB
ID:	372381
    Albo i nawet te same, ale dostępne w Polsce. Czy ktoś je gdzieś widział? Wiecie jak się zwą?

  14. #874

    Domyślnie

    Tonalite BAMIX Ceramika seria examatt

  15. #875
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał GosiaO Zobacz post
    To raczej nie to moja płytka jest w ciepłej tonacji... a może to przekłamanie kolorów monitora??
    Dzisiaj ponownie pytałam w sklepie o firmę, jednak nikt NIC nie wie... ehh problemem jest to, że płytki są w sklepie ale oddalonym o ponad 200 km od miejsca docelowego!

    PS. Elfir masz piękny dom szkoda, że nigdzie nie znalazłam większej ilości zdjęć ale obejrzałam dziennik budowy i podoba mi się ten Twój klocek!
    Dzięki
    Zdjecia były na imgeshack i fotosiku więc trzymają się jakiś rok a potem są kasowane.

    Te płytki to może być jakiś jednorazowy transport z Chin.

    Próbowałam szukać także po logo, ale nic podobnego nie znalazłam.

  16. #876

    Domyślnie

    Witam.

    To mój pierwszy post na forum, więc wybaczcie jeśli nie w tym dziale
    Po weekendzie poszukiwań płytek w sklepach, nie wiem co mnie najpierw rozbolało czy głowa czy nogi

    Otóż chciałbym kuchnię i przedpokój wyłożyć płytkami drewnopodobnymi w ciepłym, "naturalnym" kolorze jasnego brązu (nie umiem dobrze określić koloru).
    Coś jak blat z tego zdjęcia z Ikea, chciałbym właśnie połączyć kolor z podłogi z blatem:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0620.JPG
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	60,6 KB
ID:	373089
    Ewentualnie myślałem o MALOE BEIGE z kolekcji Paradyż, kolor już całkiem inny ale chyba więcej czegoś podobnego na rynku.

    Jeśli ktoś ma coś podobnego w bardziej przystępnej cenie niż 100 zł/m2 to byłbym wdzięczny - dopiero zaczynam swoją przygodę więc brak jeszcze wprawy i znajomości rynku. Widziałem gresy w Castoramie firmy Stargres w bardzo atrakcyjnej cenie ok 30-40 zł/m2, ale niezbyt przychylne opinie czytałem o tej firmie.

  17. #877
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sm00q
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    43

    Domyślnie

    Witam.
    Czy orientuje się ktoś co to za płytki/rodzaj płytek/kamień na ścianach?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	riccio IX (1).jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	70,3 KB
ID:	373106
    Dom pod jarząbem N EP = 78 [kWh/m2*rok)] - pow. uż. 110m, ściany gazobeton + 20 cm styropianu, dachówka Creaton Titania, okna MS evolution pasywne, drzwi zew. Stolpaw stolterm
    Ogrzewanie podłogowe na całości,Piec kondensacyjny Junkers Cerapur
    ZSB 14-5C, zasobnik ACV SMART 100

  18. #878
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał michalmichna Zobacz post

    Jeśli ktoś ma coś podobnego w bardziej przystępnej cenie niż 100 zł/m2 to byłbym wdzięczny -
    Zobacz ofertę z firm:
    Kale i Kalebodur
    Sklep Viverto.pl ma jeden z lepiej opracowanych działów z płytkami drewnopodobnymi z możliwością wysyłania próbek.

  19. #879
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał sm00q Zobacz post
    Witam.
    Czy orientuje się ktoś co to za płytki/rodzaj płytek/kamień na ścianach?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	riccio IX (1).jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	70,3 KB
ID:	373106
    To mogą być te płytki:
    http://www.mirage.it/en/floors-and-c...3r/nm-03-cold/

  20. #880
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar sm00q
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Dębica
    Kod pocztowy
    39-200
    Posty
    43

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    Dziękuję za info
    Dom pod jarząbem N EP = 78 [kWh/m2*rok)] - pow. uż. 110m, ściany gazobeton + 20 cm styropianu, dachówka Creaton Titania, okna MS evolution pasywne, drzwi zew. Stolpaw stolterm
    Ogrzewanie podłogowe na całości,Piec kondensacyjny Junkers Cerapur
    ZSB 14-5C, zasobnik ACV SMART 100

Strona 44 z 49