dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 19
Pokaż wyniki od 361 do 361 z 361
  1. #361

    Domyślnie

    czy są tu użytkownicy posiadajacy piec MINO BIO wraz z buforem a zbiornik CWU podlaczonym do bufora ? Mam swoja instalacje juz od roku rozgryziona i potrafie ustawiac paraetry na sterowniku ale mimo to mam problem z nastawami takimi jakie chcę, bo np po dogrzaniu bufora do zadanych 60 stopni piec przechodzi w tryb postoju z temperaturą 7* i pompa kotłowa sie od razu wyłacza, ale bywa czasem tak że coś się zacina i pomimo zagrzania bufora i przejścia w stan postoju temperatura kotła nie ulega zmniejszeniu i jakby zawiesza sie np na 65 stopniach i przez to pompa kotłowa potrafi chodzic non stop sama z siebie pomimo że wg nastaw w sterowniku nie powinna ( np. na stygnącym piecu jest już 40 stopni, a w buforze 60, pompa kotłowa mimo trybu w piecu "postój" cały czas chodzi co drenuje mi bufor.... DOKŁADNIE TAK jak opisywał to w poprzednich postach jacekh, pomimo posiadania modułu "B"). @jacekh zagladasz tu jeszcze ? rozwiązałeś ten problem u siebie ? można się z toba jakoś skontaktować? Może ktos inny będzie chętny mi pomóc ? Ogólnie zauważyłem że polityka kostrzewy opiera sie na jak najczestszym wzywaniu serwisu . U mnie kotłownie zrobił serwisant. Zaufałem mu bo miałem na tamten czas małą wiedzę z hydrauliki, po czym wszystko poustawiał tak, że nic nie działało tak jak powinno i sobie pojechał i tyle go widziałęm. Przez pół roku szkoliłem się i poprawiałem po nim to co źle ustawił, robiąc wszystko aby uniknać wzywania serwisu. Nie po to kupiłem piec aby być uzaleznionym od ich serwisu z każdą drobnostką! Poza polityką firmy nie mam też najlepszego zdania o ich serwisantach, bynajmniej u mnie w regionie.
    Ostatnio edytowane przez klikuss ; 01-01-2024 o 20:39

Strona 19 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony