dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzyslo

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-900
    Posty
    3

    Domyślnie Budowa w granicy

    z MPZP dla terenów MN na których zamierzam wybudować dom w jednym z punktów jest zapis: 5)dopuszcza się możliwość lokalizacji budynków bezpośrednio przy granicy działki lub w odległości 1,5m od granic działki, - "Urzędnik" w starostwie twierdzi że mimo tego zapisu abym zlokalizował budynek w granicy muszę wystąpić o odstępstwo do ministra - twierdzi że żebym mógł wybudować to w planie powinien taki zapis dokładnie do mojej działki - czy ma rację ????

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzyslo Zobacz post
    z- twierdzi że żebym mógł wybudować to w planie powinien taki zapis dokładnie do mojej działki - czy ma rację ????
    Nie bardzo rozumiem to zdanie. Czy masz wypis i wyrys z planu zagospodarowania dla twojej działki ?
    Dokładnie czy masz dokument na którym w nagłówku jest zapis : wyrys i wypis z MPZP dla działki x
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krzyslo

    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Kielce
    Kod pocztowy
    25-900
    Posty
    3

    Domyślnie

    tak - mam wypis i wyrys z planu - w paragrafie opisującym teren na którym znajduje się moja działka jest ten zapis - dopuszcza się możliwość lokalizacji budynków bezpośrednio przy granicy działki lub w odległości 1,5m od granic działki - odnosi się ogólnie do terenów MN - Pani twierdzi że jest to ogólnikowo i powinien być zapis że dotyczy to konkretnej działki - jesli tak nie ma to trzeba o odstępstwo występować ???

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony