dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 115
  1. #41

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    U mnie są białe wewnętrzne drzwi i ciemnobrązowe wejściowe - da się z tym żyć
    Skoro da się z tym żyć, to podpytam męża co sądzi o białych drzwiach W planach jest wymiana 3 drzwi -- między wiatrołapem a korytarzykiem, do garażu wychodzące z tegoż korytarza i do łazienki.

    Kolejna sprawa dziewczyny! Proszę, nie miejcie mnie dość...
    Kolejna koncepcja -- tym razem zmiana koloru płytek na szare (fotki w załącznikach). Czy Waszym zdaniem szary mógłby sie "gryźć" z panelami wenge?
    O te drugie panele w szarym pokoju nie martwię się, ponieważ są na nich szare "słoje" -- tu na bank zgrałyby szare płytki. Tylko co z tymi panelami wenge?

    Nie wiem jak Wam dziękować, szczególnie Tobie Jolisko za czas i cierpliwość do mnie....
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	płytki signum nowa gala.jpg
Wyświetleń:	926
Rozmiar:	50,3 KB
ID:	50807   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nova bell shine argento.jpg
Wyświetleń:	536
Rozmiar:	79,0 KB
ID:	50808   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	salon 004.jpg
Wyświetleń:	559
Rozmiar:	88,2 KB
ID:	50810  
    Ostatnio edytowane przez monika3 ; 01-04-2011 o 13:57
    mama&żona....żona&mama

  2. #42

    Domyślnie

    szary wygląda obok wenge bardzo fajnie
    szary wygląda obok wszystkiego bardzo fajnie
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  3. #43

    Domyślnie

    Cześć i czołem ekipo doradcza

    Przez weekend poukładałam sobie w głowie pomysły odnośnie mojego nieszczęsnego przedpokoju i z owych przemyśleń wyszły mi dwie koncepcje:

    1) szare płytki na podłodze, ściany w mleczno-kawowym odcieniu

    2) jasno-beżowe płytki, ściany szare lub szaro-wrzosowe.

    Widziałyście zdjęcia, zatem która koncepcja Waszym zdaniem bardziej pasuje do tego wnętrza?
    mama&żona....żona&mama

  4. #44

    Domyślnie

    Cześć i czołem

    Decyzja co do płytek jeszcze nie podjęta, chcemy na żywo zobaczyć i te szare i te jasno beżowe płytki i zdecydować co nam bardziej pasuje.
    Zastanawiam się tylko nad jednym. Przy remoncie korytarza i przedpokoju chcemy już za jednym zamachem zrobić też podłogę w kuchni. Sama kuchnia w sensie meble, sprzęt i reszta wyposażenia będzie robiona może w przyszłym roku. Cóż, niestety musimy robić tak "na raty" :|
    I teraz rodzi się wątpliwość -- czy dobrym pomysłem jest położyć takie same płytki w ciągu korytarz-przedpokój-kuchnia? Moim zdaniem mogłoby to stworzyć fajną całość, tym bardziej że wejście do kuchni jest vis-a-vis korytarza. Za taką koncepcją przemawia tez fakt iż nie chciałabym mieszać już z kolorami i materiałami podłogowymi na parterze -- jak wiecie są już panele w dwóch kolorach, teraz dojdą płytki (szare lub beżowe) i wolałabym uniknąć czwartego kolory podłogi w kuchni.
    Boję się jednak, żebym później przy remoncie kuchni nie pluła sobie w brodę że wszystko będę musiała dopasować do położonych już płytek na podłodze. Choć sądzę, że szary/jasno-beżowy są kolorami neutralnymi i jak sama Duś napisała "do szarego WSZYTKO pasuje"

    Jeśli ktokolwiek tu jeszcze zagląda to proszę o opinię o tym pomyśle jednakowych płytek w trzech pomieszczeniach, szczególnie chodzi mi o kuchnię...
    mama&żona....żona&mama

  5. #45
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Jaka kuchnia Ci się marzy? Jeśli biała lub drewniana orzechowa/dębowa, to nie ma problemu najmniejszego. A wyłożenie jednym kolorem całej powierzchni jest bardzo dobrym rozwiązaniem

  6. #46

    Domyślnie

    się zgadzam.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  7. #47

    Domyślnie

    ....to ja się zgadzam too

    Jaka mi sie kuchnia marzy?
    Podoba mi się biała z drewnianymi elementami (blat, korpusy szafek). Albo dolne szafki drewno w ciepłym odcieniu, górne białe....
    Wkleję kilka zdjęć, które zapisałam w swoich inspiracjach kuchennych. W większości są to kuchnie tutejszych forumowiczów
    Myślę, że gdybyśmy zdecydowali sie na szarość na podłodze to takie kuchnie spasowałyby?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	podoba mi się.jpg
Wyświetleń:	409
Rozmiar:	25,9 KB
ID:	51542   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	BIAŁO-DERWNIANA.jpg
Wyświetleń:	398
Rozmiar:	18,4 KB
ID:	51543   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	drewniany blat1.jpg
Wyświetleń:	448
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	51544   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	h.jpg
Wyświetleń:	394
Rozmiar:	54,4 KB
ID:	51546  
    mama&żona....żona&mama

  8. #48
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    maruun2

    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    22-112
    Posty
    25

    Domyślnie

    dla mnie jednak i tak zbyt biało i szpitalnie, sterylnie, może jakiś grafit, coś..? granatowe kuchnie country bardzo mi się podobają.

  9. #49
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Maruun, marudzisz

    Moniko,
    bierz szarawe płytki bez obaw






  10. #50

    Lightbulb

    Witam ponownie

    Po pond miesięcznym milczeniu odzywam się znów, ponieważ remont zbliża się wielkimi krokami a ja nadal w lesie z pomysłami odnośnie urządzenia przedpokoju.
    Do przodu jesteśmy z płytkami -- te mamy już w domu. Wybór padł na Arkesie Grys z Paradyża.
    Płytki są jasno szare z mazami, gdzieniegdzie w odcieniu jasnego ecru. W załącznikach zdjęcia.

    I teraz podstawowe pytanie -- JAKI KOLOR ŚCIAN??
    Chciałabym z szarościami poprzestać na podłodze i ściany pomalować w innym niż szary kolorze.
    Możecie mi coś doradzić? Byłabym bardzo, bardzo wdzięczna

    Tyyyle mam jeszcze pytań i wątpliwości, ale będę je dawkować po kolei, żebyście się nie przestraszyły
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aga 002.jpg
Wyświetleń:	257
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	56291   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aga 004.jpg
Wyświetleń:	199
Rozmiar:	107,1 KB
ID:	56292  
    mama&żona....żona&mama

  11. #51

    Domyślnie

    Pokaże Wam fotki jakie zapisałam sobie w moich inspiracjach dotyczących koloru ścian.
    Pytanie tylko czy te kolory zgrają się z jasno-szarymi płytkami?

    Siedzi mi w głowie pomysł Duś na ściany w kolorze kawy z mlekiem, z przewagą kawy
    Druga fotka oddaje ten kolor, który chodzi mi po głowie. Myślicie że takie połączenie kolorów jest ok?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kolor2.jpg
Wyświetleń:	253
Rozmiar:	32,9 KB
ID:	56346   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kolor.jpg
Wyświetleń:	225
Rozmiar:	29,4 KB
ID:	56347   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kolor ścian.jpg
Wyświetleń:	271
Rozmiar:	56,6 KB
ID:	56348  
    mama&żona....żona&mama

  12. #52

    Domyślnie

    to jest masz na myśli ten paseczek z kawą, maliną, bielą i czernią?
    dla mnie bomba!

    (głęboko ubolewam nad faktem że mój przedpokój nie jest taki kawowy tylko musztardo-coś-tam)
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  13. #53

    Domyślnie

    Strasznie mi miło Dusiu że zaglądnęłaś do mojego przedpokoju

    Dokładnie mam na myśli ten paseczek i ten odcień kawowego koloru. Muszę zając się teraz szukaniem skąd wytrzasnęłam ten paseczek.
    I wiesz co? Podsunęłaś mi pomysł że można by użyć gdzieś tej maliny....ale, ale. Stop -- za dużo tych kolorów namieszam.

    Dziewczyny, wstępną wizję mam taką: będzie jasno-szara podłoga, kawowe ściany i czarne lub białe dodatki czyli wieszak, lustro i kilka ramek ze zdjęciami czy jakąś grafiką. Czy taka wizja przejdzie?

    Na korytarzu (gdzie kolorystyka będzie identyczna z tą co w przedpokoju) zamontujemy szafę z drzwiami przesuwnymi. Czy to dobry pomysł by zrobić ją albo w kolorze podłogi (szara) albo w kolorze ścian (kawa)? To bardzo małe pomieszczenie więc wydaje mi się że jeśli kolor szafy zleje się z kolorem podłogi lub ścian, wizualnie nie zmniejszy to korytarzyka...

    No nic. Idę szukać tego kawowego koloru z paseczka.
    mama&żona....żona&mama

  14. #54

    Domyślnie

    jak sobie pomyślałam o tym paseczku to mi przyszło na myśl - kawowe ściany, białe drzwi, czarne ramki od obrazków i malinowy fotel
    chyba zamiast tych zasłonek do sypialni zacznę za farbą chodzić...
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Kaśka73
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Skąd
    Wrocław/ Kiełczów
    Posty
    2.530

    Domyślnie

    widzę że nie jestem osamotniona w tym wykańczaniu się

    po wielu pomysłach holl wiatrołap kuchnia i jadalnia w jednych płytkach i już podpatrywałam na różnych zdjeciach i fajnie to wyglada

    myśle że to dobry wybór

  16. #56

    Domyślnie

    Cześć dziewczyny

    Kaśka, witaj i dziękuję za komentarz I zapraszam ponownie!!

    Duś, a co Ty kobieto chcesz przemalowywać w swoim nowym mieszkaniu???

    Dziewczyny, zrobiłam małą symulację. Rozłożyłam płytki w wiatrołapie. Do tego przyłożyłam moje spodnie i sweter w różnych odcieniach kawowego -- spodnie ciemna kawa z mlekiem, sweter jasna kawa z mlekiem. Które zestawienie wygląda korzystniej?



    Zdjęcie przy włączonym oświetleniu


    Zdjęcie bez górnego światła, dzień był pochmurny i wydaje mi się że kolory trochę przekłamane.


    Marzy mi się rozjaśnienie tego przedpokoju...nie dość że jest niewielki to jeszcze boazeria dodatkowo potęguje wrażenie ciężkości i mroku w tym pomieszczeniu. Dlatego bardzie przemawia do mnie połączenie z jaśniejszym odcieniem kawowego. Ale rozumiecie, mogę nie być obiektywna dlatego proszę spójrzcie na te zestawienia i albo poprzyjcie mój pomysł albo go skrytykujcie
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aga 014.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	98,5 KB
ID:	56764   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aga 017.jpg
Wyświetleń:	162
Rozmiar:	107,6 KB
ID:	56765   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aga 018.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	104,6 KB
ID:	56766  
    Ostatnio edytowane przez monika3 ; 16-05-2011 o 08:50
    mama&żona....żona&mama

  17. #57

    Domyślnie

    Wspomniałaś Duś o białych drzwiach. Ech...
    Białe drzwi odpadły w przedbiegach niestety. Najprawdopodobniej zdecyduję się na ciemnoczekoladowe, takie jak drzwi wejściowe.
    Podobają mi się takie modele jak w załączeniu.


    Sprawa druga, ten malinowy fotel który pojawił się w Twoich myślach
    Fotel w moim przedpokoju nie ma szans się zmieścić, ale wymyśliłam o pufe ewentualnie jakiś stołek.
    Moje inspiracje poniżej.

    Co o tym myślicie?
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	alba interdoor.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	40,5 KB
ID:	56777   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	eerrror.jpg
Wyświetleń:	91
Rozmiar:	24,1 KB
ID:	56778   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stołek.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	6,8 KB
ID:	56779   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wieszak+pufa.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	60,1 KB
ID:	56780   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	stołek nils ikea.JPG
Wyświetleń:	39
Rozmiar:	8,8 KB
ID:	56781  

    mama&żona....żona&mama

  18. #58

  19. #59

    Domyślnie

    Kurcze, a nie uważasz Kasiu że ciemny kolor kawy przytłoczy ten niewielki przedpokój ? Koniecznie chciałabym go rozjaśnić, dlatego zdecydowałam się na jasno-szare płytki.
    Wczoraj ze sklepu z farbami wzięłam stos katalogów ale nie miałam czasu na przejrzenie ich. Może tam natrafię na jakieś fajne połączenie szarego z różnymi odcieniami kawowego.
    Jak wrzucam w google hasło szara podłoga i kawowe ściany to nic konkretnego mi się nie pokazuje
    mama&żona....żona&mama

  20. #60

    Domyślnie

    To znowu ja

    Tym razem znalazłam takie połączenie szarej podłogi z kawowym kolorem ścian...zobaczcie...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	szary+kawowy.jpg
Wyświetleń:	329
Rozmiar:	32,0 KB
ID:	56947  
    mama&żona....żona&mama

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony