dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Salon północny

    Dzień dobry,

    Stoję obecnie przed dylematem kupna mieszkania z salonem na północ. Czy ktoś ma podobne mieszkanie? że drzwi balkonowe są na północ ale znajdują się też w salonie 2 duże okna do ziemi na zachód.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Whg.jpg
Wyświetleń:	31
Rozmiar:	20,2 KB
ID:	441171

    Blok jest obecnie w budowie więc nie moge ocenić tego sam. Z obu stron nie ma żadnych budynkow. Problem w tym, że ja bardzo lubię jasne pomieszczenia i zastanawiam się czy będe zadowolony z takiego salonu. Zalezy mi na tej lokalizacji i czasie wykonania a wszystkie mieszkania od południa są niestety już zajęte.

    Z góry dziękuję za porady.

    Pozdrawiam

    Grzegorz

  2. #2

    Domyślnie

    Gregczan, mam salon (w bloku), gdzie balkon (pojedyncze drzwi) są na północ, a duże okno (ale nie do ziemi) na wschód. Salon jest połączony z kuchnią (taki a ala aneks), całość ma ok. 22-23 mkw. Światła jest wystarczająco dużo. Większe znaczenie dla jasności pomieszczenia ma kolor ścian i mebli niż układ stron świata . Salon od południa już miałam i bym nie chciała

  3. #3
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Jak lubisz jasne salony, to ten z oknami na północ i zachód taki nie będzie. Rano i w pierwszej połowie dnia będzie tam cień. Duże okna wpuszczą do pokoju światło dzienne, ale do południa będzie to tylko światło odbite, nie bezpośrednie. Efekt jasnego pokoju można jednak maksymalnie podkreślić pewnymi trikami aranżacyjnymi. Jednym z nich, dość intuicyjnym i oczywistym jest zastosowanie w aranżacji jasnej kolorystyki ścian i wyposażenia.

  4. #4
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Bernard123

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Pułtusk
    Kod pocztowy
    00-811
    Posty
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Juniorka Zobacz post
    Gregczan, mam salon (w bloku), gdzie balkon (pojedyncze drzwi) są na północ, a duże okno (ale nie do ziemi) na wschód. Salon jest połączony z kuchnią (taki a ala aneks), całość ma ok. 22-23 mkw. Światła jest wystarczająco dużo. Większe znaczenie dla jasności pomieszczenia ma kolor ścian i mebli niż układ stron świata . Salon od południa już miałam i bym nie chciała
    Zgadzam się z Juniorką. Może nie będziesz miał od rana pełnego słońca, ale ciemno być nie powinno. W tej kwestii istotny jest też metraż i piętro, na którym znajduje się mieszkanie. Ja bym się zdecydował, jasne ciepłe kolory na ścianach oraz meble w jasnych kolorach i będzie git

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony