dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 87 z 91
Pokaż wyniki od 1.721 do 1.740 z 1818
  1. #1721
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał hpr Zobacz post
    Joliska, tylko co do tej szafy może pasować...?

    Może taka, tylko w macie?

    Załącznik 320804
    Powinna pasować





  2. #1722
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zielony ogród Zobacz post
    Nie, Piu, mój salonowy to Manchester tan, a to jest Balboa mist. Jaśniejszy troszkę, mój wpada czasami w śmietankową oliwkę, a ten w beżową szarość czy szary beż, trudno określić te kolory BM.
    Ogródku, a gdzie można zamówić ich próbki? Już raz nie trafiłam a kolorem, za bardzo mi wpada w wanilię.

    p..s potrzebuję taki, a nawet jeszcze jaśniejszy, niekoniecznie BM

    Ostatnio edytowane przez piu ; 17-06-2015 o 22:20

  3. #1723

  4. #1724
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Isabela
    Zarejestrowany
    Nov 2014
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Wola
    Posty
    187

    Domyślnie

    Sprawdź Gentle Morning Tikkurili.

  5. #1725
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    super, dziękuję Ci bardzo

    Co prawda ta akurat ciut za ciemna, ale weszłam na ich stronę i jest cała kolekcja opti white, a firmę lubię , sprawdziły mi się te farby

    http://www.tikkurila.pl/farby_dekora...a_optiva_white

  6. #1726
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał Stawska Zobacz post
    Uwielbiam w sypialni klasyczna biel. Wydaje mi się ona wtedy taka świeża i czysta.
    .........
    A to moje łóżko
    Załącznik 321238
    Chciałbym zobaczyć faktycznie TWOJE a nie tą fotkę z katalogu wizjonera-fantasty. Bo ciężko uwierzyć w te słowa..
    A Ty?! Widząc tonącego wyciągniesz rękę? czy smartfona..

  7. #1727
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Stawska, to łóżko jest okropne, a te skrzydla z boku uniemożliwiają normalne wejscie.

  8. #1728
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Stawska, mebel paskudny i niefunkcjonalny, a reklama coraz bardziej podejrzana...

  9. #1729
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie

    Cytat Napisał hpr Zobacz post
    PIU bardzo ładne wnętrza, natomiast zależy mi na tym, aby sypialnia nie była mdła.

    Małżowi widzi się jakiś kwietnik w miejscu komody, ja natomiast chciałabym komodę i szczerze mam obawy jaki będzie efekt.
    Szafki nocne też mi się marzą, lecz obawiam się o zagracenie i tak niewielkiej przestrzeni. Podobają mi się szafki w stylu glamour, o coś takiego:
    Załącznik 320465

    Nie mam karniszy, więc firanki i zasłonki odpadają. Roletki jak najbardziej, tylko w jakim kolorze?

    znalazłam coś dziś dla Ciebie w sklepie VOX:

    http://www.meble.vox.pl/produkt-lustro-wiszace-17424.html


    w salonie umieszczone było nad toaletką i tak pięknie to wyglądało, że teraz sama wymyślam, gdzie by go wykorzystać













    z allegro:

    Ostatnio edytowane przez piu ; 20-06-2015 o 23:29

  10. #1730
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar piu
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    4.633

    Domyślnie











  11. #1731
    Internetowy rzecznik Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A Zapraszam do zadawania pytań na forum oraz przesyłania ich na adres [email protected] www.sniezka.pl

    Domyślnie

    Różowy kolor ścian trochę narzuca dodatki w stylu glamour. Wnętrze sypialni teraz jest trochę puste ale zasłony, ciekawa toaletka (biała ludwikowska lub czarna lakierowana, nowoczesna) oraz zdobne(kryształowe) oświetlenie nadałoby wnętrzu wyraz. Również lampki nocne i koronkowe poduchy (także czarne) czarne ramki… Styl nadany wnętrzu sprawia że staje się ono „jakieś”. Jeśli sypialnia ma jednak zachować nowoczesny charakter rzeczywiście lepiej ją przemalować. Szarość to świetny kolor by nadać wnętrzu zaciszny,intymny charakter. Kolor 539 Szept nocy to złamana (w kierunku błękitów) szarość. W zależności od pory dnia,niekiedy będzie wydawać się bardziej niebieska, innym razem czysto szara. To ciekawa, nietuzinkowa barwa. Białe wyposażenie sypialni podkreśli ten kolor, a szarość wyeksponuje biel. Do takiego pomieszczenia pasować będą stylizowane lampy ale także nowoczesne czy wręcz industrialne. Aranżacja okna powinna być natomiast dopasowana charakterem do tych właśnie elementów wyposażenia, które wnętrzu nadadzą styl.
    Pozdrawiam serdecznie,
    E-rzecznik FFiL Śnieżka

  12. #1732

    Domyślnie

    ok a pytanie jak sprawić by w sypialni był taki buduarowy nastrój? Rozumiem z lektury wczesniejszych wpisów, że rozmaite dodatki oraz odpowiednie kolory to podstawa. zawsze jednak interesowało mnie czy u nas w polskich domach tworzy sie sypialnie niczym z amerykańkich filmów, gdzie nad łóżkiem zawsze są jakieś zdobienia, tynki dekoracyjne lub kontury z płyt kg.

    Ogladając ostatnio meble w salonach meblowych stwierdzam ze coraz wiecej katalogowych propozycji skłania do stworzenia wokół łóżka takiej zamkniętej przestrzeni.

  13. #1733

    Domyślnie

    Hej, szukam szafek - stolików nocnych i komody do mojej sypialni. Na razie jest w niej tylko łóżko. Kolor mebli chyba biały, jak sądzicie? Może ktoś podpowie konkretnych producentów? W necia oglądałam dość dużo, ale najbradziej podobają mi się szafki z Ikei. Będe wdzięczna za wszelkie sugestie i pomysły, w tym np. jaki karnisz by tutaj pasował?
    Kolory bardziej jak na pierwszym zdjęciu, tzn. cieplejsze.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Sypialnia1.jpg
Wyświetleń:	237
Rozmiar:	23,0 KB
ID:	330278   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Sypialnia2.jpg
Wyświetleń:	217
Rozmiar:	91,6 KB
ID:	330279  

  14. #1734

    Domyślnie

    Akurat pod tym względem będziemy mogli pomóc,gdyż aranżacją i wyposażeniem sypialni,zajmujemy sie na co dzień Czy macie już wybrane konkretne łóżko wraz z materacem?

  15. #1735
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Nasza sypialnia tworzyła się bardzo opieszale, tapetę położyłam już w minione lato ...
    potem zdobyczne wielkie łóżko kupione za grosze mój M. przemalował na biało...
    teraz nawet gdy nasze dwie larwy wpadną do wyra to da się wypocząć....
    Krzesełko również z odzysku własnymi "ręcami" odmalowałam na zielono-miętowo...
    Mebelki są z Ikea, bo uwielbiam serię Hemnes i już
    Brakuje jeszcze poduch... ale na to przyjdzie czas gdy zawitają długie wieczory...
    W sypialni znalazło się miejsce na maszynę do szycia, wreszcie mam do niej łatwy dostęp, zdejmuje pokrowiec i gotowe.
    Pokrowiec to dzieło naszej Kasi z Kreatywnego życia ...
    Wiem że jest tu trochę za dużo mebli ale... gdzieś trzeba pomieścić własne pasje



















    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  16. #1736
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar byYoa
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Posty
    21
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    31

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5359.jpg
Wyświetleń:	1123
Rozmiar:	84,8 KB
ID:	331833
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5347.jpg
Wyświetleń:	323
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	331834
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5358.jpg
Wyświetleń:	275
Rozmiar:	65,6 KB
ID:	331835
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5341.jpg
Wyświetleń:	330
Rozmiar:	90,0 KB
ID:	331836

    U mnie tak skromnie jeszcze bo brakuje kilku istotnych szczegółów takich jak stoliki nocne, toaletka i coś, co przysłoni duże okno). Chcieliśmy, aby dominującym kolorem była biel aby pokój współgrał kolorystycznie z resztą mieszkania i dodatkami, które pewnie często będę zmieniać

  17. #1737
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    Zielony ogród

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Posty
    2.458

    Domyślnie

    Mugatko, śliczna i bardzo oryginalna sypialnia. Sielska i nowoczesna jednocześnie. To łóżko to był taki ciemny ciężki antyk? Teraz te rzeczy można tak tanio kupić, a po przemalowaniu wygląda świetnie.

  18. #1738
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Dziękuje Zielony ogródku Tak łóżko to był stary, drewniany, może nie antyk ale bardzo zniszczony mebel kupiony za 300 zł
    Sporo pracy żeby te zakamarki zeszlifować ale efekt mnie zadowala w 100%
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  19. #1739
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Casuall
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    535

    Domyślnie

    Mugatko a co masz na łóżku? Narzuta to czy koc? Szukam miętowych dodatków do pokoju córci. A i potrzebuję też takiej tacki
    A sypialnia wyszła Wam bardzo fajnie, na pewno przyjemnie się w niej odpoczywa

  20. #1740
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Casuall narzutę udało mi się "upolować" w sklepie Vivre - mieli taką kampanię, niestety już wygasła... ale pojawiają się co jakiś czas w dobrych cenach ...
    jest troszkę przy mała ale cel był taki że jak już zdobędę ładną szarą pościel to ta narzuta będzie leżała w poprzek w dole łóżka... a na razie jest taka przykrótka ... natomiast kolor ma cudny ...
    link do narzuty Tu
    stolik-tacka upolowana dawno temu - natomiast byłam w Ikea i widziałam bardzo podobne ....
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90292725/
    Dziękuje za miłe słowa
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

Strona 87 z 91

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony