dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 83 z 114
Pokaż wyniki od 1.641 do 1.660 z 2270
  1. #1641

    Domyślnie

    Cytat Napisał madzikma Zobacz post
    Dziekuję Darcy i Dejzi za odpowiedzi.Bedę myśleć,mój stolarz za dębowe,bez szyb,pomalowane na biało chce 2200. nie wiedziałam,że POLSKONE ma białe drewniane,widziałam w salonie tylko z mdf lakierowane i cena tez ok 1,8-2tys wychodziła.Uff,wybieranie jest trudne
    nie ma za co dziękować, jak najbardziej Pol-Skone posiada w swojej ofercie białe okna, w dębie oraz sośnie.....dąb cholernie drogi a sosna bardzo słaba miękkie drzewo, tak więc okna nietrwałe. nie zawsze wychodzi im malowanie, są różnice w odcieniu np. ramy ciemne a szprosy zewnętrzne jaśniejsze o ton( przy wyborze koloru, no bo białe to białe )ja wybrałam orzech tak wieć wiem co mówię .......oczywiście nikt tego nie widzi tylko ja, ale co zrobić liczę ze za 10 lat pójdą w zapomnienie...
    moim skromnym zdaniem stolarz dopracuje w 100 % a fabryka idzie na ilość a nie na jakość niestety.....

    gdzie jest moja mentorka Darcy..... przypominam się o nr do mistrza stolarza......

  2. #1642

    Domyślnie

    No jestem, jestem.
    Kontakt do stolarza wysłałam na PW.

    Idę z powrotem na taras wygrzewać stare kości.

  3. #1643

    Domyślnie

    Uwaga, chwalę się.

    Uruchomiłam blog Decoratorium.pl na nowej domenie, w nowej odsłonie. Opublikowałam dopiero kilka postów, ale podział kategorii na stronie sugeruje, w jakim kierunku chciałabym blog rozwijać. Zapraszam.

    Decoratorium.pl

  4. #1644
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy Zobacz post
    Mega fajny

  5. #1645
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar KashaG
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    262

    Domyślnie

    Darcy, a nie chciałaś przenieść starego blogu na nową stronę - tam są naprawdę super treści - planujesz prowadzić dwa blogi?

  6. #1646
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Witam się i ja

    podglądam od dawna i teraz mam chwilkę, żeby wreszcie to napisać - Twój dom mnie powala, każde zdjęcie które wrzucasz sprawia, że mnie od środka zjada zazdrość i głupota jest świetnie, z dużym wyczuciem, bez przesady i przeładowania, naprawdę stylowo......

    mam nadzieję, że Ty też to wreszcie zauważysz
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  7. #1647
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    madzikma

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Pabianice
    Kod pocztowy
    95-200
    Posty
    113

    Domyślnie

    Darcy,blog super.Będę zaglądać i rozwijać swój zmysł estetyczny.Dom piękny,spójny, no i najważniejsze-samodzielnie zaprojektowany.Gratulacje

  8. #1648

    Domyślnie

    pasie, no doceniam, doceniam. Powoli, ale jakoś to idzie.

    madzikma, a dziękuję i zapraszam.

    Kasha, połowa starego blogu to zdjęcia mojego domu, którego już naprawdę nie chcę pokazywać (poza FM, bo tu sami swoi ).
    Jeśli wywalić te wpisy, nie zostanie aż tak dużo. Część przenoszę na nowy blog, czasami modyfikując lekko tekst. Nie wiem tylko, co zrobić z tym elementarzem o kolorach, bo wydaje mi się strasznie infantylny. No a wpis o TOP 20 wnętrzarskich koszmarów na pewno wylatuje. Miał najwięcej komentarzy, ale znajomi boją się zapraszać mnie do siebie w obawie, że opiszę ich dom w kolejnym topie bezguścia.

  9. #1649

    Domyślnie

    Darcy, decoratorium.pl pochlonelam, pozarlam w 5 minut, cudowne zródło wiedzy!!!!!!!!!!!

  10. #1650
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar pasie
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    10.475
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    265

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Darcy, decoratorium.pl pochlonelam, pozarlam w 5 minut, cudowne zródło wiedzy!!!!!!!!!!!

    ja tyż i jeszcze mężowi kazałam chociaż na obrazki patrzeć
    Piszę / Gadam
    1%
    Mieszkamy od grudnia 2010


  11. #1651
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar yokasta
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Posty
    2.506

    Domyślnie

    Mi też się podoba, chociaż jak to ja - nie ze wszystkim się zgadzam. Podoba mi się bardzo opis projektantów/architektów - takie małe kompendium też pochłonęłam szybciutko. I wiem jedno - na pewno się lepiej czyta pojedyncze wpisy i czeka na nie niż wszystkie naraz. ))))))))

    Darcy - wywód o kolorach był ciekawy ))) i fajnie wyszedł.
    SimplyAnna - wnętrza, diy, dzieci


    Actus simulatus nullius est momenti

  12. #1652
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    Ja też uważam, że "wykład" o kolorach był rewelacjyjny. Oczywiście, że trochę subiektywny, ale REWELACYJNY Szalenie przydatny. Musisz go przenieść
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  13. #1653

    Domyślnie

    Protestuje przeciwko usunięciu wyżej wymienionych treści ( wraz z TOP20 koszmarów wnętrzarskich) z nowego bloga! To są naprawdę rzeczy, które innym mogą pomóc, zainspirować lub właśnie pokazać czego uniknąć! A znajomi niech się nie boją tylko od Ciebie uczą Ja nie zdążyłam zapoznać się z całą treścią tamtego bloga i miałam nadzieję, że teraz będę mogła...

  14. #1654
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    TOP20 koszmarow byl swietny! do dzis pamietam jak sie usmialam czytajac cie droga Darcy

  15. #1655

    Domyślnie

    Kasia, ale ten stary blog jeszcze jest (powisi pewnie do końca maja), więc można nadrobić zaległości.

    googulek, a wiesz, ile się nasłuchałam o tym, że jakim prawem robię z siebie wyrocznię, że o gustach się nie dyskutuje, że każdy ma prawo mieszkać, jak chce, że sama mam beznadziejny dom, a krytykuję innych. A ja wrażliwa jestem, to się przejęłam i postanowiłam pokazywać tylko piękne rzeczy. Jak ktoś ma w domu koszmarki, to niech je sobie hołubi do woli.

  16. #1656
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    ''Jak ktoś ma w domu koszmarki, to niech je sobie hołubi do woli. ''

    dokladnie

  17. #1657

    Domyślnie

    aaa,to przepraszam poczytam wieczorkiem w takim razie

  18. #1658

    Domyślnie

    Cytat Napisał Darcy Zobacz post
    Uwaga, chwalę się.

    Uruchomiłam blog Decoratorium.pl na nowej domenie, w nowej odsłonie. Opublikowałam dopiero kilka postów, ale podział kategorii na stronie sugeruje, w jakim kierunku chciałabym blog rozwijać. Zapraszam.

    Decoratorium.pl
    MEGA! Koniecznie zamieszczaj swoje porady, te o kolorach też. Nie wiem, czy się z tego ucieszysz czy uznasz, że odniosłaś edukacyjną porażkę, ale ja się uczyłam na Twoim blogu czego chcę w mieszkaniu. Bardzo mi Twoje artykuły o kolorach pomogły. Serio. Podoba mi się jak przedstawiasz projektantów. Kurcze, sama wkręcam się w ten temat...

  19. #1659
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Piękna niespodzianka, Darcy

  20. #1660

    Domyślnie

    Kochana, podaj link do starego bloga, bo co jak co, ale te koszmarki to muszę obejrzeć

    A tak w ogóle, o ile dobrze się orientuję, to ty na południe od wawy - nie zadymiło Was dzisiaj?

Strona 83 z 114

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony