dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Ślady przy łączeniu werniksa lub bejcy

    witam
    Chciałbym się dowiedzić jak nakładać werniks lub bejce (fox) aby nie był śladów łączenia.
    Chodzi o to że jak nakładam werniks na relief i potem ściągam go japonką to w miejscu gdzie nakładam go dalej (długa ściana) powstaje ciemne łączenie i nie ciekawie to wygląda, a poza tym nie moge tego łączenia usunąć. Jeśli robie ok 1m2 to jest pięknie i potem dołączam dalej i już niestety ale ciemne ślady
    Co zrobić aby tego łączeneia nie było widać, dodam że ściągam japonką bo bardziej zalewa mi wgłębienia i jest dużo ładniejszy efekt niż gąbka
    mam: relief barwiony na żółto - werniks miedziany
    Pozdrawiam i licze na Wasze rady

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Spróbuj innego producenta/ inny skład chemiczny. . Są takie bejce z reguły wodorozcieńczalne których łączenia będą widoczne. Kilkukrotne pokrycie zmniejszy ten efekt ale wszystko robi sie ciemniejsze.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  3. #3

    Domyślnie

    Miałam ten sam problem, ale robiłam gąbką. Pomogło bardzo szybkie przecieranie w dwie osoby

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony