dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie

    Już od dawna nosiłem się z zamiarem opuszczenia tego wątpliwego miejsca i w końcu nadszedł ten upragniony dzień

    Wpierw kilka lat te forum czytałem, nomen omen tych, których już tutaj nie ma ani ich wartościowych wpisów, potem sam pisałem i dyskutowałem i… wystarczy. To czego mogłem się dowiedzieć z tego forum tego się dowiedziałem a z wartościowymi osobami, które tu poznałem, mam lepszy i o wiele bardziej merytoryczny kontakt poza forum. Czytanie więc kolejnych bzdur tu wypisywanych i kopanie się z koniem, albo ich stadkiem, każdemu kiedyś się znudzi. Trzeba się rozwijać i iść dalej a to forum skutecznie to uniemożliwia.
    Jak właściciel tego forum nie jest zainteresowany stworzeniem miejsca, na którym użytkownicy będą chcieli dać coś od siebie to trzeba jako tako posprzątać po sobie i znikać.

    Na koniec, żeby już nie być takim i jednak coś zostawić to zostawię… swoje konto... dla hecy... i dla osoby chętnej dla żartów pisać na koncie założonym już… 5 lat temu! Ile to czasu minęło…

    użytkownik: kszhu
    hasło: Murator (wielkość liter ma znaczenie)
    przypisane konto e-mail: [email protected]
    wszystkie wiadomości z tego konta można czytać tutaj: http://mailinator.com/inbox.jsp?to=murator
    Oczywiście po zalogowaniu warto zmienić sobie hasło. Ten adres e-mail można zostawić aby redakcja nie spamowała własnej skrzynki

    Ja już tu nic nie czytam, we własnej sieci adres forum blokowany.

    Zdrówka wszystkim!
    Ostatnio edytowane przez kszhu ; 08-01-2015 o 22:40 Powód: Arrive Derci

  2. #2
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mic81
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    Słubice
    Kod pocztowy
    69-100
    Posty
    972

    Domyślnie

    ? chciałem wrócić do tematu pianki pur a tu nic nie ma (
    Projekt Z287L o pow. 146 m2 (w tym garaż i pom techn 28 m2) -parterowy z poddaszem nieużyt na stropie ok. 25 cm pur. Ściany nośne izodom2000. Ściany wew. silka 12. Podłoga - płyta fundamentowa 20cm XPS 300 [kPa] Dach- dwuspadowy. GWC WM + recu. podłogowka glikolowa, CWU - boiler max 300 L.
    Dziennik budowy z komentarzami http://forum.muratordom.pl/showthrea...11#post6251811

  3. #3

    Domyślnie

    Tez mnie temat interesuje
    Nie wiem o co chodzi ale coraz więcej znikających albo kasowanych tematow
    Ostatnio edytowane przez bob_budownik ; 26-12-2014 o 21:33

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał kszhu Zobacz post
    Już od dawna nosiłem się z zamiarem opuszczenia tego wątpliwego miejsca i w końcu nadszedł ten upragniony dzień

    Wpierw kilka lat te forum czytałem, nomen omen tych, których już tutaj nie ma ani ich wartościowych wpisów, potem sam pisałem i dyskutowałem i… wystarczy. To czego mogłem się dowiedzieć z tego forum tego się dowiedziałem a z wartościowymi osobami, które tu poznałem, mam lepszy i o wiele bardziej merytoryczny kontakt poza forum. Czytanie więc kolejnych bzdur tu wypisywanych i kopanie się z koniem, albo ich stadkiem, każdemu kiedyś się znudzi. Trzeba się rozwijać i iść dalej a to forum skutecznie to uniemożliwia.
    Jak właściciel tego forum nie jest zainteresowany stworzeniem miejsca, na którym użytkownicy będą chcieli dać coś od siebie to trzeba jako tako posprzątać po sobie i znikać.

    Na koniec, żeby już nie być takim i jednak coś zostawić to zostawię… swoje konto... dla hecy... i dla osoby chętnej dla żartów pisać na koncie założonym już… 5 lat temu! Ile to czasu minęło…

    użytkownik: kszhu
    hasło: Murator (wielkość liter ma znaczenie)
    przypisane konto e-mail: [email protected]
    wszystkie wiadomości z tego konta można czytać tutaj: http://mailinator.com/inbox.jsp?to=murator
    Oczywiście po zalogowaniu warto zmienić sobie hasło. Ten adres e-mail można zostawić aby redakcja nie spamowała własnej skrzynki

    Ja już tu nic nie czytam, we własnej sieci adres forum blokowany.

    Zdrówka wszystkim!
    ???

  5. #5

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar Barth3z
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Skąd
    Świdnica
    Kod pocztowy
    58-100
    Posty
    8.922

    Domyślnie

    Jamnik - pasywna parterówka, projekt indywidualny - dom izolowany od wewnątrz, OZC by asolt: 10kWh/m2/rok i 17W/m2, ściany zewn. BK YTONG 400 + 30cm EPS 032 + 6cm wełny SuperRock, wewn. SILKA 8cm, podłoga 30cm EPS 031, strop 30cm EPS 032 + 20cm wełny 0,034 + 15cm proszku PUR, okna w większości to pakiety szybowe LowE o U=0,6 i 0,5, opaska wokół domu 1,5mx0,5m wykonana z proszku od pigeona, reku i odzysk ciepła z wody tymi recami

    Komentarze do dziennika budowy

  7. #7

    Domyślnie

    W skrócie:
    "Czerpałem garściami z tego forum, ale sam po sobie nic wartościowego nie zostawię, bo wszyscy (200tyś. użytkowników) jesteście hołota".

    Dzięki, jesteś super!
    Dziennik budowy:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...ziennik-budowy
    Komentarze:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...sny-komentarze <=== TYLKO TUTAJ UMIESZCZAMY KOMENTARZE DO DZIENNIKA!

  8. #8

    Domyślnie

    tak napisał????
    <szok>
    fuuuuuj

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony