dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 12
Pokaż wyniki od 181 do 200 z 222
  1. #181
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    JuliaJa

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    sieradz
    Kod pocztowy
    98-200
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam.
    Szukam dobrej ekipy ktora zbuduje mi dom z bala klejonego SWIDNICA DW 11 z garazem i podpiwniczony najlepiej z bala 24cm lub w technologii sumikowo-łątkowej z bala grubego. Stan pod klucz.
    Proszę również o porady doświadczonych forumowiczów.

  2. #182
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    henryk76

    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Skąd
    Droszków
    Kod pocztowy
    66-003
    Posty
    10

    Domyślnie gh

    U mnie budowała firma Manufaktura Domów, ale wiem że budują z drewna w całej Polsce i to nie tylko domy letniskowe i mieszkalne całoroczne, ale nawet solidne domy wielorodzinne. Muszę przyznać, że są warci ceny. Ja co prawda budowałam jedynie domek letniskowy 25 mkw z bala 5, ale nie mam żadnych zastrzeżeń.Terminy w 100% dotrzymane, jakość wykonania - b.dobra i polecam z czystym sumieniem. Na PW mogę podesłać fotki domu.

  3. #183
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    azafatala

    Zarejestrowany
    May 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-528
    Posty
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mam08 Mariusz Zobacz post
    Witam ja trochę z innej beczki chodzi mi nie o dom ale o dobrą firmę do postawienia wiaty z bali około 20cm na 20cm krytą gontem drewnianym.
    @Mam08 Mariusz Sprawdz PW

  4. #184

    Domyślnie

    Witam.
    Ja też jestem na etapie szukania ekipy.a tak z innej beczki jaka jest minimalna średnica bała bez ocieplenia wg nowych norm i rosporzadzeń.chodzi mi stronę prawną.bo czytając forum piszecie
    że się pozmieniało.dzieki

  5. #185
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar marmur7
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Los Grabos
    Dzielnica
    UnIted States of Wielkopolska
    Posty
    795
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Nie masz szans. Obecne normy wymagałyby bali o średnicy ok. 70 cm. Oczywiście są sposoby by to obejść.

  6. #186

    Domyślnie

    70 cm.hmmm czas poszukać jakiejś firmy co z sekwoji buduje.
    dzieki marmur
    Ostatnio edytowane przez Kirian ; 22-05-2017 o 22:41

  7. #187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kirian Zobacz post
    70 cm.hmmm czas poszukać jakiejś firmy co z sekwoji buduje.
    dzieki marmur
    Zacznij od rozmów z architektami na ten temat i stosowanych przez nich rozwiązań.
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  8. #188
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    stingietka

    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-781
    Posty
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarekH1 Zobacz post
    Kirian,
    Jak duży dom i gdzie chcesz wybudować? Mogę nie tylko firmę budującą, ale i genialnego architekta zarekomendować.
    a czy ja moge prosic namiary i na architekta i firme?

  9. #189
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MarekH1

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-530
    Posty
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał stingietka Zobacz post
    a czy ja moge prosic namiary i na architekta i firme?
    Oczywiście:

    [moderowano]
    Ostatnio edytowane przez Tomaszs131 ; 17-06-2017 o 10:57 Powód: Linki reklamowe

  10. #190

    Domyślnie

    Witam,
    szukam godnego polecenia wykonawcy. Chce wybudować dom z okrągłych bali o średnicy 35cm.

  11. #191
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.684
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał kagome Zobacz post
    Witam,
    szukam godnego polecenia wykonawcy. Chce wybudować dom z okrągłych bali o średnicy 35cm.
    Jeśli to nie toczone mają być to sporo tego na balowym. Ja mogę polecić RT, by nie było spamu tylko jak chcesz resztę to na priv.
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  12. #192
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MarekH1

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-530
    Posty
    3

    Domyślnie

    Kirian,
    Gdzie chcesz budować, jaki metraż i czy masz projekt, czy również szukasz ciekawego projektu?
    pozdr,
    Marek

    PS: Zapraszam na priv. helinski @ wp.pl
    Ostatnio edytowane przez MarekH1 ; 12-01-2018 o 12:04

  13. #193
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    MarekH1

    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    03-530
    Posty
    3

    Domyślnie

    Stingietka,
    Przepraszam, umknęła mi korespondencja.
    Jeżeli temat nadal aktualny - oczywiście. Zapraszam do kontaktu na priv. (helinski @ wp.pl)
    pozdr,
    Marek
    Ostatnio edytowane przez MarekH1 ; 12-01-2018 o 12:04

  14. #194

    Domyślnie

    A dlaczego nie? Taki sobie upatrzyłam i najbardziej mi się podobały. 140m2, wielkopolska. Projekt już mam i wszystkie dokumenty też

  15. #195
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    agatka2106

    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    326
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Polecam firmę z Goszczanowa.

  16. #196

    Domyślnie

    a ja mam pytanie o firmę , która by mi zbudowała dom całoroczny , ale użytkowany na razie w okresach od wiosny do jesieni, będę miał projekty domy 70 m2 lub około 100 m2 powierzchni użytkowej. Budowa okolice Płocka. Szukam kogoś kto mi zbuduje dom do stanu deweloperskiego rozszerzonego w miarę maksymalnie. Czy ktoś może polecić z własnych doświadczeń.
    ========================
    człowiek to brzmi dumnie, trzeba zasłużyc na bycie nim

  17. #197
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    jana2007

    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-535
    Posty
    5

    Domyślnie Proszę o podanie namiaru na firmę

    Cytat Napisał aglar Zobacz post
    Moja ekipa górali skończyła budowę stanu surowego otwartego, i ze względu na mój stopień zadowolenia wystawiam im laurkę. Ekipy szukałem rok czasu i zjeździłem całe Podhale w poszukiwaniu tej "naj", bo zależało mi na tym, aby część drewnianą robili prawdziwi fachowcy. Wcześniej słyszałem różne opinie o góralach, więc byłem ostrożny. Fakt, są specyficzni, i czasami trzeba było niejedną wiechę opić, aby się z nimi dogadać
    Ale rezultat przeszedł moje oczekiwania, szukałem bowiem ekipy która postawi mi nie chatę góralską, a chatę wiejską typu podlaskiego czy lubelskiego, opalaną, nieocieplaną, z węgłami w jaskółki, najlepiej z modrzewia. Ostatecznie z modrzewia zrezygnowaliśmy, ale przez nas wybrana ekipa jako jedyna była pozytywnie nastawiona do naszych pomysłów, inne bowiem były dosyć zamknięte na jedynie słuszny styl witkiewiczowski.
    Az miło było popatrzeć jak toporki i piły szły w ruch. Praktycznie niewiele musiałem na budowie robić, wystarczyło z przyjemnością obserwować jak powstaje nasz przyszły dom. A pamiętając poprzedni etap stawiania fundamentów, to byłem mocno zestresowany (jak chyba każdy inwestor) kolejnym, mało mi znanym etapem budowy.
    Już nie przynudzając, moja ekipa to prawdziwi górale z okolic Chochołowa, Cichego, Dzianisza. Robią domy drewniane pod klucz, ale zajmują się również przenoszeniem domów drewnianych, remontami czy choćby budową wiaty. Nie posiadają strony internetowej czy reklamy, dla nich reklamą są tylko ich wybudowane domy i bezpośrednie polecenie zadowolonych klientów.

    Dla zainteresowanych mogę udostępnić tel. kontaktowy na priv. A na koniec kilka fotek z mojej budowy.
    Witam, bardzo proszę o podanie namiaru na ekipę, która u Ciebie budowała. Pozdrawiam serdecznie J.W

  18. #198

    Domyślnie

    Wysłałem.
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  19. #199
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    gieras1988

    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Skąd
    Końskie
    Kod pocztowy
    26-200
    Posty
    25

    Domyślnie

    a co powiecie na firmę DANWOOD ?

    przeglądałem wiele różnych stron z takimi domami i na plus tutaj wg mnie jest izolacyjność w standardzie, wełna 18 plus styropian 12 w ścianie ( a niektórzy oferują samą wełnę 15cm), okna 3szybowe, WM i jeszcze kilka innych ciekawych rzeczy. Wszystkie instalacje łącznie z piecem na gaz. Praca idzie szybko bo przyjeżdżają gotowe ściany a akurat zależy mi na czasie budowy.

    dzisiaj wysłałem zapytanie o wycenę parterówki niecałe 100m2
    ten http://www.danwood.pl/katalog-domow/...owe/perfect-96

    aha po wstępnej rozmowie dowiedziałem się, że zajmują się całą dokumentacją i sami załatwiają wszystko w urzędach co mam za duży plus bo dla mnie to czarna magia i nie lubię takich spraw tym bardziej takich

    ps. nie pracuje w tej firmie i nie robię reklamy, po prostu jest tego tyle że ciężko coś wybrać a jestem na etapie wyboru technologii i jeśli szkielet to o nich myślę
    Ostatnio edytowane przez gieras1988 ; 26-04-2018 o 20:56

  20. #200
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.684
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał gieras1988 Zobacz post

    ps. nie pracuje w tej firmie i nie robię reklamy, po prostu jest tego tyle że ciężko coś wybrać a jestem na etapie wyboru technologii i jeśli szkielet to o nich myślę
    Tak na pewno nie a to dom z bali szkieletowych
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

Strona 10 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony