dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 12
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 222
  1. #41

    Domyślnie

    Witajcie
    Czy ktoś z Was miał odczyniania z formą SENDOM z pomorskiego??
    Zakochaliśmy się w jednym ich projekcie - domku całorocznym. Pojawił się pomysł sprzedaży mieszkania i wybudowania takiego domku. Jesteśmy jednak laikami w temacie, póki co sie rozgadamy, marzymy itp..
    http://www.sendom.pl/
    Proszę o ocenę ich technologi.

    Zastanawiam się jeszcze, jak to jest? Kupuję taki projekt, płacę im według ceny i to obejmuję ich transport do miejsca budowy oraz ekipę??

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    U mnie budowała firma drevimed z rychwałdu na żywiecczyźnie, ale wiem że budują z drewna w całej Polsce i to nie tylko domy letniskowe i mieszkalne całoroczne, ale ponoć nawet kilkupiętrowe bloki z windami. Jak dla mnie firma super, co prawda tani nie są, trochę się z nimi pochandryczyłam o koszty, ale muszę przyznać, że są tego warci. Ja co prawda budowałam jedynie domek letniskowy 25 mkw z bala 5, ale nie mam żadnych zastrzeżeń.Terminy w 100% dotrzymane, jakość wykonania - b.dobra, wpadło 6 chłopa, chodzili jak nakręcone robotki, każdy odpowiadał za swój fragment roboty, a po trzech dniach ich już nie było, a mój domek stał na swoim miejscu. Zainteresowanych zapraszam do siebie na fotki.
    Ostatnio edytowane przez mariola3108 ; 23-04-2012 o 21:31

  3. #43
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MartaN

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Posty
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał magda-j Zobacz post
    Witajcie
    Czy ktoś z Was miał odczyniania z formą SENDOM z pomorskiego??
    Zakochaliśmy się w jednym ich projekcie - domku całorocznym. Pojawił się pomysł sprzedaży mieszkania i wybudowania takiego domku. Jesteśmy jednak laikami w temacie, póki co sie rozgadamy, marzymy itp..
    http://www.sendom.pl/
    Proszę o ocenę ich technologi.

    Zastanawiam się jeszcze, jak to jest? Kupuję taki projekt, płacę im według ceny i to obejmuję ich transport do miejsca budowy oraz ekipę??
    Nam też bardzo podobają się projekty ich domów ale myślimy o czymś małym na działkę weekendową. Zadzwoń do nich to Ci udzielą wszystkich informacji. Widzieliśmy dom modelowy Janek (duży całoroczny) i podobało mi się jak wykończone są detale na zewnątrz (okiennice balustrady, dom wyglądał solidnie. Co do technologii nie umiem ocenić.

  4. #44
    WITAJ, czytaj i pytaj... :) Avatar adas70
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Posty
    4
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Witam,
    ja też będę budował dom w tym roku.
    Mam już podpisaną umowę z firmą BONAR.
    Widziałem kilka ich domków i byłem w nich. Rozmawiałem też z właścicielami i są zadowoleni ze współpracy.
    W przyszłym roku będę wiedział czy polecić czy nie
    Pozdrawiam

  5. #45

    Domyślnie

    Jeżeli moge cos podpowiedziec
    Drewno to specyficzny material budowlnany, wiec nie oszczedzajcie na firmie, ktora bedzie wam budowac dom. I sprawdzajcie szczegoly i szczegoliki!!!
    Budowa domu z bala trwa krotko, przez co czasami mozna zawalic pewne sprawy.
    Tak jak u mnie - zachlysnelam sie domem, nie dopilnowalam m.in. uszczelnienia rogow domu i teraz mi tam pizdzi w zimie. Wiec do poprawki, a to kosztuje.
    Pozdrawiam

    A projekty z www.polskadrewniana.pl polecam jak najbardziej. Moze tam jakas firme dobra poleca?
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) Avatar Moose
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    10.559

    Domyślnie

    Cytat Napisał madd Zobacz post
    Jeżeli moge cos podpowiedziec
    Drewno to specyficzny material budowlnany, wiec nie oszczedzajcie na firmie, ktora bedzie wam budowac dom. I sprawdzajcie szczegoly i szczegoliki!!!
    Budowa domu z bala trwa krotko, przez co czasami mozna zawalic pewne sprawy.
    Tak jak u mnie - zachlysnelam sie domem, nie dopilnowalam m.in. uszczelnienia rogow domu i teraz mi tam pizdzi w zimie. Wiec do poprawki, a to kosztuje.
    Święte słowa... miałam to samo... na gwałt uszczelnialiśmy domek przed zimą... kolejne pieniądze... niepotrzebne nerwy i straty na opale...
    DOBIERAJCIE STARANNIE TYLKO SPRAWDZONE/POLECANE FIRMY!!!
    Jak będziecie chcieli zaoszczędzić jak ja, to i tak dopłacicie za niedoróbki...

  7. #47
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    jakby tu rzec ......ekhm...

  8. #48

    Domyślnie

    Zbysiu - co masz na mysli?
    Tu jest mi cieplo, tu jest mi dobrze i tu bede sie rozmnazac

    chatka z bali

  9. #49
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    oj, musiałbym kogoś zganic. A raczej nie polecić kilka firm. moze raczej poproszę mojego znajomego...nieszczęśliwego inwestora niech on sie wypowie.
    a niedowiarkom ew sluze zdjęciami porównawczymi

    a dom z drewna nie buduje sie szybko. Szybko to mozna go poskladac. A wyniki znamy.
    Ostatnio edytowane przez zbyszek57 ; 21-05-2012 o 18:33

  10. #50

    Domyślnie

    Cytat Napisał zbyszek57 Zobacz post

    a dom z drewna nie buduje sie szybko. Szybko to mozna go poskladac. A wyniki znamy.
    Zbyszek,
    bylbym wdzieczny za rozwiniecie, badz slowne, badz linkiem. Co to znaczy "szybko"? Dla mnie szybko to 3-4 miesiace, tak rozmawialem wstepnie bardzo z wykonawca

    pozdrawiam,
    Tomek

  11. #51
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar zbyszek57
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    wioska budowlana
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    770

    Domyślnie

    wszystko zależy , jak duży dom i jak skomplikowany projekt no i ile uwag i zmian w trakcie pracy wniosą inwestorzy.

    Przyklad- dom w podstawie 200 m kw z bala, składaliśmy w sumie 3 miesiące.Pisze o konstrukcji damu, bez wieżby dachowej.
    ale wiem , i jestem pewien,ze nie będzie wiało.
    Nie twierdze,ze im dluzej tym lepiej. mam na myśli dokładność wykonywanej pracy.
    Ale moge z wlasnego doswiadczenia powiedzieć ze dom 120 metrow , parterowy da sie zbudowac w ciagu 4 miesiecy
    Ostatnio edytowane przez zbyszek57 ; 22-05-2012 o 22:29

  12. #52

    Domyślnie

    A może ktoś polci jakiegoś wykonawcę z okolic Poznania (wielkopolski)?
    Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest strach.

  13. #53

    Domyślnie

    Może ktoś polecić wykonawce domów z Małopolski?

  14. #54

    Domyślnie

    l
    Cytat Napisał Parkieciarz-Krk Zobacz post
    Może ktoś polecić wykonawce domów z Małopolski?
    http://jawordomy.com/oferta.htm . Polecam - solidna ekipa . Budowali mi chałupę -jestem bardzo zadowolony .

  15. #55
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Aleksiej

    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    Las
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam

    Moze troche off topic, ale poszukuje opini o firmie drewnex ze Spytkowic.
    Przeszukalem forum i dr google ale nic nie moge znalezc a to troche dziwne
    skoro na ich stronie jest pokaze kilkadziesiat realizacji.
    Jezeli ktos cos slyszal badz mial z nimi do czynienia to prosze o info.

  16. #56

    Domyślnie

    Witam wszystkich! Buduje domy z bali w okolicach Poznania Gniezna. Bale grubość 35-50 cm świerk polski ręcznie ciosane. Niskie ceny dobra jakość! Posiadam jeden dom w stanie surowym bez dachu na sprzedaż więc można obejrzeć zainteresowanych proszę o kontakt: 691 487 691 proszę dzwonić i pytać.

  17. #57

    Domyślnie

    Zdecydowałem się na firmę Domkibanie z Poznania. Wahałem się długo z wyborem, ale spodobał mi się projekt jednego z ich domków. Cena na tle konkurencji porównywalna, za to bardzo szybki czas od momentu zamówienia do dnia montażu. Parę dni po montażu wydaje się, że wszystko jest ok. Otrzymałem zapewnienie, że zaimpregnowane drewno nie będzie sprawiało problemu przez kilka lat, zastanawiam się jednak, czy nie byłoby lepiej zaimpregnować dodatkowo lakierem lub lakierobejcą. Jest to dodatkowy koszt, ale jeżeli ma to dodatkowo i skutecznie zabezpieczyć drewno przed promieniami słonecznymi czy wilgocią to chyba warto. Zastanawiam się też nad tym jak często warto taki zabiego odnowić. Dla zaintereowanych mogę udostępnić zdjęcia. Pozdrawiam.
    Jedyną rzeczą której powinniśmy się bać jest strach.

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akinom31

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie domów drewnianych z bala i płazów. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Stawiamy na jakość materiałów i wykonania. Posiadamy doświadczone ekipy ciesielskie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www. forestus.pl i do kontaktu z nami.

  19. #59
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akinom31

    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w budowie domów drewnianych z bali i płazów. Świadczymy usługi na terenie całej Polski. Stawiamy na jakość materiałów i wykonania. Posiadamy doświadczone ekipy ciesielskie. Nasz oferta jest przejrzysta - bez ukrytych kosztów. Sprawdź nas. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.forestus.pl i do kontaktu z nami.

  20. #60

    Domyślnie

    Dla poszukujących wykonawców domów drewnianych, z bala i szkieletowych jedna rada: niekoniecznie ekipa wam najbliższa okaże się najlepszą. Stawiamy domy w całej Polsce i poza granicami, nieraz widzieliśmy różne wołające o pomstę do nieba budowy. Zanim zdecydujecie o tym, z kim podpisać umowę, sprawdźcie też - nie wpisy o nim w internecie, bo te łatwo napisać różne w obecnej dobie - ale domy, które wybudowali. Jak długo istnieją na rynku, jakie mają możliwości technologiczne, umiejętności itd. Oczywiście polecamy i własne usługi, ale jeśli nawet nie zdecydujecie się na nasze domy, pamiętajcie o powyższych uwagach.

Strona 3 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony