dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 12
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 222
  1. #61
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Krompik

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Kod pocztowy
    43-300
    Posty
    4

    Domyślnie albo: jakich NIE POLECACIE...

    Cytat Napisał Pa*Krk Zobacz post
    Może ktoś polecić wykonawce domów z Małopolski?
    Jak w tytule: nie wiem, kogo z Małopolski polecić, bo aktualnie sam jestem dopiero (a właściwie ponownie) w trakcie rozmów z cieślami z Podhala. Mój "wykonawca" pół roku temu popdpisał umowę, pobrał zadatek, przez kilka miesięcy mnie zwodził, do dzisiaj nie zrobił nic, a teraz nie chce oddać pieniędzy i unika kontaktu. Chciałem przestrzec tutaj (bo nie widziałem wątku, w którym się NIE POLECA wykonawców) przed: PATRYK OBYRTACZ z Podczerwonego/Koniówki k. Czarnego Dunajca:
    http://oferia.pl/wykonawca/folss/368979
    Krótko mówiąc: ostrzegam przed OSZUSTEM i ZŁODZIEJEM. Sprawę zgłosiłem w prokuraturze.
    Ostatnio edytowane przez Krompik ; 12-12-2012 o 14:37

  2. #62

    Domyślnie

    Po raz kolejny polecę firmę która budowała mój dom ( robię to bo jestem im to dłużny za ich wkład ,serce , atmosferę i jakość wykonania )http://jawordomy.com/oferta.html

  3. #63

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciekluce Zobacz post
    a ta firma z tenczyna, to już jednak chyba trochę za daleko...
    eee tam ostatnio budowali w Olsztynie

  4. #64
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar mariola3108
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Podbeskidzie
    Posty
    1.240
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciekluce Zobacz post
    Witam, potrzebuję jakiś informacji na temat takiej firmy ze Śląska. Nie chcę płacić firmie za dojazd. dajcie znać o kimś naprawdę solidnym. cena nie gra roli.
    tak jak już wspominałam u mnie budowali chłopaki z firmy DREVIMED z Rychwałdu (Żywiecczyzna) wiem, że obsługują nie tylko śląsk.
    Ja byłam z nich bardzo zadowolona, zero niedomówień, terminowość co do minuty, solidna robota, wpadło sześciu chłopa wyszli za dwa dni, jak już wszystko było zrobione. Mają tak wszystko dopracowane, że prawie się do siebie nie odzywają. Wyglądają jak zaprogramowane robociki, mijają się na milimetry i każdy robi swoją robotę. Materiał przywożą swoim transportem, tak przygotowany i poukładany, że nie ma szans nawet na jeden zmarnowany manewr przekładania bali. Do dziś nie wiem, jak skubańce mieli to oznakowane (jak dla mnie to była jedna wielka ciężarówka bali i desek), ale każdy wiedział co, gdzie i kiedy.
    Co do ceny to początkowo zraziło mnie, że z szefem firmy nie ma szans nawet na skromną negocjacje ceny, próbowałam go nawet podejść rezygnacją - niestety zna wartość swojej firmy. Tak czy inaczej uważam, że wykonana praca była w 100% warta ceny więc polecam

  5. #65

    Domyślnie

    Cytat Napisał mariola3108 Zobacz post
    tak jak już wspominałam u mnie budowali chłopaki z firmy DREVIMED z Rychwałdu (Żywiecczyzna) wiem, że obsługują nie tylko śląsk.
    Ja byłam z nich bardzo zadowolona, zero niedomówień, terminowość co do minuty, solidna robota, wpadło sześciu chłopa wyszli za dwa dni, jak już wszystko było zrobione. Mają tak wszystko dopracowane, że prawie się do siebie nie odzywają. Wyglądają jak zaprogramowane robociki, mijają się na milimetry i każdy robi swoją robotę. Materiał przywożą swoim transportem, tak przygotowany i poukładany, że nie ma szans nawet na jeden zmarnowany manewr przekładania bali. Do dziś nie wiem, jak skubańce mieli to oznakowane (jak dla mnie to była jedna wielka ciężarówka bali i desek), ale każdy wiedział co, gdzie i kiedy.
    Co do ceny to początkowo zraziło mnie, że z szefem firmy nie ma szans nawet na skromną negocjacje ceny, próbowałam go nawet podejść rezygnacją - niestety zna wartość swojej firmy. Tak czy inaczej uważam, że wykonana praca była w 100% warta ceny więc polecam
    Bingo ! U mnie było dokładnie tak samo - czyli cieśle górale najlepsi ! A cena to nie wszystko

  6. #66

    Domyślnie

    Nie polecam tej firmy
    http://www.ofachowcach.pl/Opinie.aspx?fachowiec=72725
    http://www.drewnianydom.oferteo.pl/k...y.html?id=4666
    http://www.nie-polecam.pl/raport,104...pacek_puc.html
    http://oferia.pl/wykonawca/agnieszek90/281681

    Poniewaz zniknęła strona Siberian House, podejrzewam, że objawią się pod nową nazwą, ale w linku jest nip i nazwisko.
    Jeśli ktoś jest ciekaw skąd ta kolejna opinia o firmie, niech zajrzy na blog, link poniżej.
    Dodatkowo ostrzegam, że szef firmy jest aktywnym użytkownikiem forum i dzięki forum łapie kolejnych klientów.
    Nick tego pana podam chetnym na priv.

  7. #67
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    antek7

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    30-248
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam ! a ja polecam firmę PAW-BUD.z Podhala. Mają chyba najniższe ceny za domy z bali , a jakość wykonania jest super , Wybudowali mi dwie chaty i jestem z nich bardzo zadowolony.

  8. #68
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    grizz

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-511
    Posty
    9

    Domyślnie

    ja polecam Majhous stawiali mi dom rok temu, obawialiśmy się czy wytrzymają naszą zimę ale zarówno znajomi jak i nasi sąsiedzi, którzy też mają dom stawiany tym systemem już 2-3 lata polecali i jesteśmy zadowoleni z wyboru.

  9. #69
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Adam-86

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-102
    Posty
    16

    Domyślnie

    Jaki jest minimalny czas postawienia takiego domu?

  10. #70

    Domyślnie

    Nie licząc piwnicy to u nas start góry drewnianej był w maju i w połowie stycznia, jak tylko zamontują schody. wprowadzamy się
    Wszystko poszłoby szybciej o jakis miesiąc tylko, że mój brat okropnie guzdrał się z robieniem instalacji i duzo prac robiliśmy sami a to też przeciąga w czasie.

  11. #71
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Adam-86

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Kod pocztowy
    73-102
    Posty
    16

    Domyślnie

    No to nawet w miarę szybko.

  12. #72
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    darthmiara

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    3

    Domyślnie

    też słyszałem wiele dobrego o nich

  13. #73
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    jokka

    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    383
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    149

    Domyślnie

    Ja z czystym sumieniem polecam firme LOGS http://www.logs.com.pl/
    Rewelacyjna współpraca z P. Trochanowskim, mieszkamy 3 rok, dom ciepły zimą, chłodny latem, szczelny, piekny
    Domek pod lasem
    zapraszam do komentowania w dzienniku

  14. #74
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    oliwier.b

    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Zielona Góra
    Kod pocztowy
    43-251
    Posty
    1

    Domyślnie

    Ja z kolei, jak już ktoś tu wcześniej polecam firmę MAJHAUS z Rzepina. Wszystko świetnie się układało, domek stoi a my z żoną jesteśmy zadowoleni. Szybkość, terminowość i solidność to ich atuty. Fachowcy w 100%.

  15. #75
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar borge
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Lodz
    Posty
    121
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Arrow

    Cytat Napisał antek7 Zobacz post
    Witam ! a ja polecam firmę PAW-BUD.z Podhala.
    jesli wlascicielem jest p. Pawel J. to oni sa z Orawy a nie Podhala i moge ich polecic z cala odpowiedzialnoscia, zbudowali mi dom o ktorym mozna przeczytac w watku 'Domy z bali'
    precyzyjni, uczciwi, pracowici, znajacy rzemioslo przez duze R, jesli ktos zainteresowany udziele informacji na maila

    pozdrawiam

  16. #76
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar lidka75
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-410
    Posty
    11

    Domyślnie

    Polecam firmę Sowa z podkarpacia (nie pamiętam miejscowości). Co prawda nie sa to górale, ale robota solidna. Nie piją.

  17. #77
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    antek7

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    kraków
    Kod pocztowy
    30-248
    Posty
    4

    Domyślnie

    Firma pana Pawła PAW-BUD faktycznie jest z Orawy a dokładnie z Podsarnia,
    pomyliłem choć zawsze mi mówili że Orawa to nie Podhale. pozdrawiam i oczywiście polecam ich.

  18. #78
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Kuc

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Żabia Wola
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    3

    Domyślnie

    Aż dziw bierze, że w takim temacie nikt jeszcze nie wspomniał o tak renomowanej i znanej na całym świecie firmie, jak Honka. Ale oto jestem – szczęśliwy właściciel i mieszkaniec domku postawionego przez tę firmę. Najwyższa jakość obsługi i wykonania to według mnie znaki rozpoznawcze tej firmy. Co bardzo ważne, nie kończy się ona na oddaniu domu klientowi, ale trwa znacznie dłużej, minium…50 lat. Nie, to nie pomyłka, właśnie tyle czasu trwa gwarancja Honki na każdy wybudowany przez nią dom, a taka jakość obsługi mówi już sama za siebie. Fakt faktem, że gwarancja jest właściwie formalnością. Dom jest tak precyzyjnie dopracowany, że właściwie nie wymaga konserwacji. Mój w każdym razie odkąd w nim mieszkam nie wymagał żadnej, a to już 7 lat. To zapewne zasługa najnowszych, opatentowanych technologii produkcji bali oraz świetnego surowca, jakim jest sosna fińska. Zalety domów z bali mógłbym wymieniać godzinami, ale myślę, że każdy kto choć raz zainteresował się tym tematem lub był w takim domu wie, że mają one niepodważalną przewagę nad typowymi budynkami z cegieł i stali, ale tylko, gdy są rzetelnie i solidnie zbudowane. Wybierając Honkę można mieć pewność, że nasz dom z bala nie tylko spełni, ale znacznie przewyższy oczekiwania. Moje przewyższył wielokrotnie, warto było zainwestować

  19. #79

    Domyślnie

    @Kuc firma wygląda profi, ale ceny europejskie...

  20. #80
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar borge
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Lodz
    Posty
    121
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Arrow

    Cytat Napisał Kuc Zobacz post
    renomowanej i znanej na całym świecie firmie, jak Honka. ... Najwyższa jakość obsługi i wykonania to według mnie znaki rozpoznawcze tej firmy. Co bardzo ważne, nie kończy się ona na oddaniu domu klientowi, ale trwa znacznie dłużej, minium…50 lat. Nie, to nie pomyłka, właśnie tyle czasu trwa gwarancja Honki na każdy wybudowany przez nią dom, a taka jakość obsługi mówi już sama za siebie. Fakt faktem, że gwarancja jest właściwie formalnością. Dom jest tak precyzyjnie dopracowany, że właściwie nie wymaga konserwacji. ....Wybierając Honkę można mieć pewność, że nasz dom z bala nie tylko spełni, ale znacznie przewyższy oczekiwania.
    mmmmm : ) miod i malmazja, milo sie czyta taka afirmacje, podzielisz sie fotkami tego cudu techniki?
    aacha, wierzysz w 50-cio letnia gwarancje? IMO to nie formalnosc tylko utopia ; )

    pozdrawiam

    BTW fajnie ze po 7 latach (od zbudowania domu przez Honke) zalogowales sie na forum Muratora zeby podzielic sie swoja radoscia : )

Strona 4 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony