dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 12
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 222
  1. #121
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Wojcieszek

    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    181
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin3828 Zobacz post
    Domlux – sprawdzeni na własnej skórze. Można do nich śmiało podbić.....
    Na czyjej skórze Panie Marcinie? Pańskiej?
    Bo sądząc po Pańskich postach, budował Pan u nich dwa domy; 1 x z bala i 1 x szkieletowy:

    Post 1: "Firmy budujące domy z bali - jakie polecacie?
    Kompetentnie i rzeczowo to jest na pewno w firmie Domlux"

    Post 2: Domy z bali
    Jeśli chodzi o domy szkieletowe to w moim przypadku sprawdziła się marka DomLux.

    Jeśli zbudowali Panu dom, to proszę pochwalić się zdjęciem. Większość z nas, na tym Forum buduje za kredyty, z własnych, latami odkładanych oszczędności, i jeśli mamy akceptować "POLECENIA" to raczej te od osób, które na tym forum się udzielały, pokazywały poszczególne etapy, i budowały z firmami, które SĄ GODNE POLECENIA.

    Na tym Forum wypowiadają się również przedstawiciele Firm Budujących. Pokazują swoje realizacje, czasami odzywają się osoby które z nimi budowały, i wystawiają odpowiednie referencje. Jednak, przedstawiciele tych Firm, nigdy nie ukrywają się za fałszywymi profilami, i wystawiają sobie laurki.

    Referencje od użytkowników, którzy dziś się zarejestrowali, i dzisiaj wrzucili trzy posty z "POLECENIAMI" są po prostu finta kłaków warte, i są grubą nieuczciwością, wobec tych którzy za oszczędności życia będą budowali swoje domy...

    Jeśli jednak jest Pan właścicielem obu domów i korzystał Pan z usług Firmy Domo-Lux, to proszę wybaczyć. Zwracam honor. Jako inwestor, na pewno zrozumie moje ewentualne obawy.

  2. #122
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Marta34

    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    30-001
    Posty
    44

    Domyślnie

    Mam doświadczenie z jedną firmą, budującą domy z bali. Gdyby ktoś potrzebował informacji, chętnie się podzielę

  3. #123

    Domyślnie

    Witam,od dłuższego czasu czytam Państwo posty i coraz mniej mam nadzieji na znalezienie fachowców do wybudowania mi domu z balijestem z podkarpackiego,chcemy dom o pow 150 m kw,bal ciosany,40 cm,bardzo prosze o info od ludzi którzy mają już domy,mieszkają w nich i mogą kogoś polecić,bo głowa mi pęka w tych poszukiwaniach

  4. #124
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarek whisky

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-505
    Posty
    47

    Domyślnie

    No coz to ja moge podac przyklad firmy "dom z pnia" ktorej nie polecam.

    dom 18x9 plus garaż 7x4 z bala 10x14 z pojedynczym pióro wpustem

    mialo byc pieknie i szybko niby ze zdjec duzo i konkretnie budowali jednak u mnie byli przez tydzien i juz sie nie pojawili wlasciciel wogole sie nie pojawil

    Przyjechal jeden montarzysta z kompletnie niedoświadczonym pomocnikiem

    Ekipa przyjechala bez niezbednych narzędzi, z uszkodzona wiertarka ponad 3 dni mocowali pierwsza warstwe do fundamentow.
    Nie podali zestawienia materialow wiec musialem sam liczyc co trzeba by w ogole cos ruszyli

    W ogóle nie planowali ocieplenia miedzy balami oraz impregnacji miedzy balami (u nich sie tego nie robi)

    Ogolnie oni marudzili na wlasciciela a on na nich


    Na tym staneło:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0185.jpg
Wyświetleń:	276
Rozmiar:	93,4 KB
ID:	276411Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0177.jpg
Wyświetleń:	234
Rozmiar:	99,0 KB
ID:	276412Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0183.jpg
Wyświetleń:	211
Rozmiar:	97,8 KB
ID:	276413
    Ostatnio edytowane przez jarek whisky ; 25-08-2014 o 08:26

  5. #125

    Domyślnie

    Biegnij z umową do prawnika.

  6. #126
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarek whisky

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-505
    Posty
    47

    Domyślnie

    szkoda mi nerwow ... mala zaliczke tylko zaplacilem ....

  7. #127

    Domyślnie

    To ze sa nieterminowi to akurat standard w branży, ale jezeli nie są przygotowani do budowy to trzeba mocno się zastanowić nad inną ekipą.

  8. #128
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarek whisky

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-505
    Posty
    47

    Domyślnie

    nie pisał bym opinii gdybym juz sie z nimi nie rozstał ....

    Aglar przygotowani nie przygotowani to jedno .. mozna przyjac ze resszta ekipy dowiezie graty ... o ile dojedzie.. mam dużo swoich gratow wiec jakos to szlo

    ale jak ekipa nie uznaje dawania impregnatu technicznego miedzy bale i obrabiane zaciecia focha strzela szef ciagle zmienia zdanie choc na budowie sie nie pojawil a ekipie przed przyjazdem nawet nie dal projdektu tylko powiedzial ze mala chalpa szybka robota na 2 tygodnie z wiezba ... a w tydzien zrobili dwie warstwy ..

    wszystkiego trzeba pilnowac co gdzie maja zrobic sam sobie mam liczyc jakie elementy montażowe mam kupic bo gosvcu na placu twierdzzi ze on nie jest od liczenia itp ... na szczescie jak widac na zdjeciach tylko zaczeli ... i juz sie pożegnaliśmy ..
    Ostatnio edytowane przez jarek whisky ; 25-08-2014 o 10:38

  9. #129
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    jarek whisky

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Rzeszów
    Kod pocztowy
    35-505
    Posty
    47

    Domyślnie

    no wiec tak w ramach nerwow postanowilem budowac sam to nie filozofia ,,, dokupilem narzedzi ...

    Edit ...
    Druga ekipa zażyczyła sobie zaliczki w zasadzie w wysokości calej usługi ... przyjechala testowo ... tez srednio ogarnieta i chciala wreczyc umowe do podpisu ... kompletnie bez zakresu prac itp .. ot taki papierek co reguluje tylko transze kasy i nic wiecej


    finalnie budujemy w trzy osoby sami ... drugi dzien ... dzis niedziela takze ... na start wychodzi nam jedna warstwa bali 10x14 dziennie mierzenie ciecie techniczna impregnacja w zasadzie zerowe doswiadczenie .. na razie latwo bo nisko dom suma metrow jednej warstwy ok 100mb.

    W jednej warstwie ok 20 krzyżowań bali i dwa laczenia na dlugosci bo bale 6m a kuchnia salon maja 7 szerokosci
    Ostatnio edytowane przez jarek whisky ; 31-08-2014 o 18:33

  10. #130

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o Mazowsze, to miałem do czynienia z trzema firmami:

    Drew-Stol Mirosław Delegacz z okolic Jadowa - duże doświadczenie, własny tartak i suszarnia, ale raczej tradycjonalista, ma swoje sposoby i niechętnie z nich rezygnuje
    WaldBud Cezary Bodzon z Łochowa - nie ma tartaku i suszarni, więc nie zawsze wszystko da się*szybko załatwić, otwarty i chętny do współpracy
    Balik Kamil Biernacki z Pogorzelca k. Łochowa - własny tartak i suszarnia, chętnie współpracują nad mniej konwencjonalnym projektem - i oni budują nam dom.

    Dom jest duży i każdy chciał go zbudować, bo jak mówią - ostatnio to w Polsce głównie domki letniskowe albo całoroczne nie większe niż 120 m.kw. (nasz ma 195 m.kw. użytkowej + dwustanowiskowy garaż).

  11. #131

    Domyślnie

    felicja przestań wszędzie pisać nic niewnoszące pierdoły w każdym temacie . Jest to dość irytujące

  12. #132
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marcin.nowak.67

    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-646
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam

    Mam trochę inne pytanie. Nie orientuje może ktoś jaka firma wykonuje stolarkę zewnętrzną dla firmy Fildrew z Brzeźnicy?? Poszukuję dobrego wykonawcy okien drewnianych i niedawno widziałem dom wykonany przez tą firmę i miał przepiękną zrobioną stolarkę. Jeżeli ktoś się orientuje dziękuję za pomoc.

    Pozdrawiam

  13. #133
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marian.piotrowski5

    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Skąd
    Opole
    Kod pocztowy
    45-512
    Posty
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcin.nowak.67 Zobacz post
    Witam

    Mam trochę inne pytanie. Nie orientuje może ktoś jaka firma wykonuje stolarkę zewnętrzną dla firmy Fildrew z Brzeźnicy?? Poszukuję dobrego wykonawcy okien drewnianych i niedawno widziałem dom wykonany przez tą firmę i miał przepiękną zrobioną stolarkę. Jeżeli ktoś się orientuje dziękuję za pomoc.

    Pozdrawiam

    Z tego co się orientuję okna wykonuje im Wacławik okna. Faktycznie stolarka jest ładna. Miałem okazję oglądać ich dom i cały jest na bardzo wysokim poziomie. W ich wypadku fajne zdjęcia na stronie nie kłamią Mnie nie stać na taki dom ale jak wygram w totka to wiem u kogo się stawię

  14. #134
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dżepetto85

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Kowale
    Kod pocztowy
    80-180
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam,
    prawdopodobnie był już poruszany wątek firmy Paw Bud z Podsarnia, ale nie zaszkodzi zapytac raz jeszcze. Jeśli ktoś budował z tą firmą bardzo proszę o jakieś informacje. Byłbym także wdzięczny za przesłanie informacji dotyczącej Natur Eko Dom z Kosewa, koło Mrągowa. Za wszelkie informacje z góry dziękuje

  15. #135

    Domyślnie

    Generalnie, jak to przed wyborem firmy budowlanej czy remontowej – warto obejrzeć galerię zdjęć i postarać się o kontakt do osób, które były ich klientami. Wiem, że to trudna sprawa czasem jest, ale warto takie coś zrobić.

  16. #136
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar borge
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Lodz
    Posty
    121
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Arrow

    Cytat Napisał dżepetto85 Zobacz post
    Witam,
    prawdopodobnie był już poruszany wątek firmy Paw Bud z Podsarnia, ale nie zaszkodzi zapytac raz jeszcze. Jeśli ktoś budował z tą firmą bardzo proszę o jakieś informacje
    polecam! : ) wyslalem PM, przepraszam ze tak dlugo trwalo ale bylem nieobecny na forum

    pozdrawiam

  17. #137
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar marmur7
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Los Grabos
    Dzielnica
    UnIted States of Wielkopolska
    Posty
    795
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Bardzo blisko Łodzi, a konkretnie w Goszczanowie masz firmę Szewczyka. To firma ze sporym doświadczeniem. Przed budową swojego domu , zwiedziłem jego plac budowy. Choć ostatecznie zdecydowałem sie na Logsa, tutaj też miałem pozytywne wrażenia. Nie spotkałem się na forum z krytycznymi uwagami o firmie Szewczyka. Oczywiście trzeba sie wybrać osobiście , pogadać, obejrzeć, dotknąć, powąchać
    http://kanadyjskiedomy.pl/

  18. #138
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ekokoneserzirbe

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-201
    Posty
    5

    Domyślnie

    Jestem też w posiadaniu info o solidnej firmie jeśli potrzeba proszę pisać

  19. #139
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    maty5ek

    Zarejestrowany
    May 2015
    Skąd
    Ustrzyki Dolne
    Kod pocztowy
    38-700
    Posty
    2

    Domyślnie

    A jakąś firmę z Podkarpacia ktoś poleci?

  20. #140
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomasz kwiecinski

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    ostrowiec swietokrzyski
    Kod pocztowy
    27-400
    Posty
    4

    Domyślnie

    Witam poszukuje sprawdzonej firmy która wybuduje mi domek z płazów dom ma mieć powierzchnię do 100 m.Jeśli była by możliwość obejrzenie i porozmawiania to byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

Strona 7 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony