dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 8 z 12
Pokaż wyniki od 141 do 160 z 222
  1. #141
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    dżepetto85

    Zarejestrowany
    Mar 2015
    Skąd
    Kowale
    Kod pocztowy
    80-180
    Posty
    3

    Domyślnie

    Witam, mam pytanie czy ktoś mógłby polecic sprawdzone, rzetelne ekipy "górali" do wybudowania domku z bali? Pytałem już wcześniej o Firmę Paw Bud- wielkie dzięki wszystkim za udzielone informacje!!!. Teraz szukam innych ekip, żeby móc sobie prównac. Będę wdzięczny za informacje.

    Pozdrawiam

  2. #142

    Domyślnie

    Sprawdz PW.

  3. #143
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    izakurek82

    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Skąd
    warszawa
    Kod pocztowy
    02-447
    Posty
    15

    Domyślnie

    Witaj

    Ja polecam firmę Fildrew. Pan Jacek jest naprawdę dobrym fachowcem i super można się z nim dogadać. A jakość wykonania domu mówi sama za siebie

  4. #144

    Domyślnie

    Cytat Napisał buryszk Zobacz post
    A zlecił ktoś kiedyś budowę firmie Domy Balik? Mi kiedyś budowali budę dla psa, ale zastanawiam się jak sobie poradzą z domem mieszkalnym.
    Mój zbudowali, nie narzekam,

  5. #145
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    tomikas

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Limanowa
    Kod pocztowy
    34-600
    Posty
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał maty5ek Zobacz post
    A jakąś firmę z Podkarpacia ktoś poleci?
    Ja też przymierzam się do budowy domu z bali i już kilka firm sobie posprawdzałem, pod względem rzetelności i uczciwości. Akurat na Podkarpaciu, nie szukałem, ale niedaleko Krakowa a dokładniej w Wieliczce byłem w firmie Wikpol. Odwiedziłem z nimi kilka ich budowli w trakcie realizacji i zakończonych i muszę przyznać, że robią wrażenie. Jak jeszcze kalkulacja finansowa pójdzie po myśli, to pewno w najbliższym czasie podpiszę z nimi umowę.

  6. #146
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    Paweł Wójtowicz

    Zarejestrowany
    Jul 2015
    Skąd
    Myślenice
    Kod pocztowy
    32-445
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witajcie,

    Ja także chcę wybudować dom z bali bez dodatkowego ocieplenia. Czy ktoś z Państwa współpracował z firma Wikpol? Czy polecacie jakąś inną firmę, która buduje domy z bali bez konieczności dodatkowych ociepleń?

    Serdecznie pozdrawiam,
    Paweł Wójtowicz

  7. #147

    Domyślnie

    Odradzam firmy polecane przez jednopostowców. Przeglądnik dzienniki budów a jedną ekipę górali sam Ci polecę na PW. Przez kierownika, która praktycznie zna wszystkie ekipy budowlane na Podhalu została wskazana jako najlepsza, co potwierdza jakość wykonania mojej chałupki

  8. #148
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar marmur7
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Los Grabos
    Dzielnica
    UnIted States of Wielkopolska
    Posty
    795
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł Wójtowicz Zobacz post
    Witajcie,

    Ja także chcę wybudować dom z bali bez dodatkowego ocieplenia. Czy ktoś z Państwa współpracował z firma Wikpol? Czy polecacie jakąś inną firmę, która buduje domy z bali bez konieczności dodatkowych ociepleń?

    Serdecznie pozdrawiam,
    Paweł Wójtowicz
    Do tego co napisał Aglar dodam tylko, że spamowe "polecenia" uzytkowników jednopostowych ułatwiają wybór, bo nazwa każdej firmy która pojawi sie w tego rodzaju kryptoreklamie uzupelnia listę wykonawców których trzeba unikać jak ognia

  9. #149

    Domyślnie

    Cytat Napisał magda-j Zobacz post
    Witajcie
    Czy ktoś z Was miał odczyniania z formą SENDOM z pomorskiego??
    Zakochaliśmy się w jednym ich projekcie - domku całorocznym. Pojawił się pomysł sprzedaży mieszkania i wybudowania takiego domku. Jesteśmy jednak laikami w temacie, póki co sie rozgadamy, marzymy itp..
    http://www.sendom.pl/
    Proszę o ocenę ich technologi.

    Zastanawiam się jeszcze, jak to jest? Kupuję taki projekt, płacę im według ceny i to obejmuję ich transport do miejsca budowy oraz ekipę??
    Ja także chciałabym zapytać o SENDOM, czy ktoś budował z tą firmą i jakie ma doświadczenie.
    Zbudowali już mnóstwo pięknych domów, mają pełno referencji, ale chciała bym się dowiedzieć, jak z ich użytkowaniem po latach.

  10. #150

    Domyślnie

    Przeczytaj 1 post:

    "BARDZO PROSZĘ O POLECENIE SPRAWDZONYCH PRZEZ WAS FIRM SPECJALIZUJĄCYCH SIĘ W TYM TEMACIE."

    Sprawdzonych przez inwestorów a nie autoreklama.
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  11. #151
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    marcinjaskolski

    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    00-864
    Posty
    11

    Domyślnie

    Dowiedzcie się też, która firma zabeziecza takie drewno w 100% naturalnymi produktami. Po zo komuś drewno z którego przez lata bedą wychodziły szkoldiwe substancje.

  12. #152

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś zna takie firmy jak"MartinHills" albo " Bioikos" bądź miał z nimi jakieś doświadczenia? Co o nich sądzicie?
    Z góry dziękuje i pozdrawiam.

  13. #153

    Domyślnie

    Najlepszym sposobem na wybór wykonawcy, jest "wycieczka" po jego realizacjach. Rzetelny wykonawca chętnie udostępni listę wszystkich realizacji oraz ich lokalizację. Samemu można wyrobić sobie zdanie na temat współpracy z inwestorem podczas budowy domu, jeżeli poda namiary także na inwestycje, na których wystąpiły "spięcia" i wpadki technologiczne, będzie to sygnałem o jego wiarygodności. Nie zawsze inwestor będzie potrafił ocenić "wartość techniczną i technologiczną owego dzieła", warto skorzystać z pomocy kogoś z branży - nie jest łatwe znalezienie takiej osoby - aby spojrzał na budynek od strony technicznej. Oczywiście, podobnie należy postąpić z innymi kandydatami na wykonawców. Gdy ja budowałem nie było to tak komfortowe jak teraz.

  14. #154

    Domyślnie

    A jak sprawdzić czy wykonawca podał swoje wszystkie budowy? Zazwyczaj podaje jak mu wygodnie.
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  15. #155

    Domyślnie

    @aglar, moglbym prosic o kontakt do tych górali z okolic Chochołowa, Cichego, Dzianisza? Dziekuje z gory. Pozdrawiam

  16. #156

    Domyślnie

    Sprawdź PW
    W tym miejscu próbowałem pochwalić swoich wykonawców, ale jak twierdzą administratorzy forum: "Reklama na Forum jest patna."

  17. #157
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    krzychukrak

    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-230
    Posty
    10

    Domyślnie

    Witam,
    planuję budowę domu drewnianego z bala 24 cm lub bal 16 cm + ocieplenie. Bal prostokątny może chętnie klejony.
    Dom ma mieć ok. 120-150 m2 i będzie budowany koło Krakowa, więc poszukuję opinii osób z południa Polski, które już mieszkają w swoim domu.
    Mam prośbę do osób, które wybudowały swój wymarzony dom z drewna. Czy możecie podzielić się opiniami na temat firm, które budowały Wasz dom ?
    Proszę o informacje na temat firm tych, które polecacie, jak również o tych, z którymi mieliście problemy.
    Z racji miejsca gdzie dom ma być budowany najlepiej, aby były to firmy z południa Polski, powiedzmy od Częstochowy w dół.
    Interesuje mnie również koszt budowy domu drewnianego przy założeniu, że chcę aby był on z bala klejonego, suszonego komorowo.
    Będę wdzięczny za wszelkie informacje.
    Osoby z jednym lub dwoma napisanymi postami proszę o niewypowiadanie się.

  18. #158
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzychukrak Zobacz post
    Osoby z jednym lub dwoma napisanymi postami proszę o niewypowiadanie się.
    A zauważyłeś ze to Twój pierwszy post?
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

  19. #159
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar marmur7
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Los Grabos
    Dzielnica
    UnIted States of Wielkopolska
    Posty
    795
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Remiks Zobacz post
    A zauważyłeś ze to Twój pierwszy post?
    Remiks - masz to szczęscie że z ilościa swoich postów (po zaokrągleniu 2,1) ledwo, ledwo, ale załapałeś się na poziom ekspert, który umożliwia odzywanie się na forum

  20. #160
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Remiks
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Kod pocztowy
    58-560
    Posty
    4.686
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał marmur7 Zobacz post
    Remiks - masz to szczęscie że z ilościa swoich postów (po zaokrągleniu 2,1) ledwo, ledwo, ale załapałeś się na poziom ekspert, który umożliwia odzywanie się na forum
    Ups a to już się nie odzywam
    Aby być mądrym, nie wystarczy mieć wiele ksiąg: osioł dźwigający na grzbiecie wiele książek nie jest przez to mądrzejszy.
    Mark Twain "Nigdy nie dyskutuj z idiotą! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem... "

Strona 8 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony