dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 74
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar monika i lukasz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŚLĄSK
    Kod pocztowy
    43-196
    Dzielnica
    http://forum.muratordom.pl/blog.php?87987-Alabaster-2G-odbicie-lustrzane
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie Czarno-białe lub szare łazienki

    W moim domku dolna łazienka ma 3,3 m2. Zastanawiam się powoli jak ją urządzić. Strasznie podobają mi się łazienki czarno-białe ewentualnie z dodatkiem czerwonego lub szarego. Tyle, że nie wiem czy będzie to pasowało do tak małej łazienki. No i oczywiście poszukuję inspiracji. Chętnie pooglądam łazienki w takich kolorach. Jak ktoś ma się ochotę podzielić to proszę o zdjęcia

  2. #2

  3. #3
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar monika i lukasz
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ŚLĄSK
    Kod pocztowy
    43-196
    Dzielnica
    http://forum.muratordom.pl/blog.php?87987-Alabaster-2G-odbicie-lustrzane
    Posty
    617
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    72

    Domyślnie

    To prawda, ale w tych wątkach są WSZYSTKIE wnętrza, a mnie chodzi TYLKO o łazienki.

    I chciałbym zobaczyć łazienki forumowiczów. W tych wątkach jest bardzo dużo inspiracji i zdjęć z katalogów, a ja chciałabym zobaczyć realne efekty. Dlatego wątek.

    Chodzi o nowoczesne łazienki w tych kolorach, ale takie jakie forumowicze mają w domu. W katalogach zawsze wszystko wygląda pięknie, ale nie zawsze można to przenieś do domu

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał monika i lukasz Zobacz post
    W moim domku dolna łazienka ma 3,3 m2. Zastanawiam się powoli jak ją urządzić. Strasznie podobają mi się łazienki czarno-białe ewentualnie z dodatkiem czerwonego lub szarego. Tyle, że nie wiem czy będzie to pasowało do tak małej łazienki. No i oczywiście poszukuję inspiracji. Chętnie pooglądam łazienki w takich kolorach. Jak ktoś ma się ochotę podzielić to proszę o zdjęcia
    witam, ja ma na dole male wc 2m2 i kolorach czarno-biały i moim zdaniem pasuje idealnie, wydaje mi się że rozmiar nie ma znaczenia przy dobrym rozplanowaniu,oczywiscie czarny jest w dekorach a biały w płytce podstawowej, pozdrawiam

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Moja szara łazienka z dodatkiem bordo, ok. 5 metrowa:







    Widziałam, tu na forum, bardzo dużo łazienek malutkich w kolorach ciemnych, od szarego po czarny. Bardzo fajnie wyglądały.

  6. #6

    Domyślnie

    Super łazieneczka Mam pytanie o tą matę drewnianą koło wanny. Gdzie można taką dostać?
    basia228

  7. #7

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar barto307cc
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Skąd
    Ruda Śląska
    Posty
    1.223
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    42

    Domyślnie

    Moja mała 4m2 łazienka w kolorach szarych:



  9. #9

    Domyślnie

    monikaa13 śliczna ta Twoja łazienka , a możesz zdradzić co to za kafle...ładnie się zgrało z tym bordem

  10. #10

    Domyślnie

    ja mam dwie szaro-białe jedna 9 m druga mikroskopijna 2,5m
    WC:






    Łazienka:






  11. #11

    Domyślnie

    Ana co to za płytki w łazience?

  12. #12

  13. #13

    Domyślnie

    Dzięki śliczne masz te pomieszczenia ) A łazieneczka bomba prosto i elgancko.

  14. #14
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    ana-76 bardzo ładne łazienki, jakiej firmy jest ta kwadratowa misa wc?

  15. #15

    Domyślnie

    Acha i umywalki też mogłabyś podać ))))

  16. #16

    Domyślnie

    w moim dzienniku są nazwy i linki bo praktycznie wszystko kupowałam przez net Powiem tylko że mieszkamy od długiego weekendu majowego i zarówno szafka jak i sedesy (w obu łazienkach takie same) sprawują się świetnie

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Dziękuję za opinie, nam też się podoba

    MATA - mata kupiona przez internet od producenta, firmy http://kospod.opol.pl/?menu_=produkt...=mata&lang_=PL

    Jest rewelacyjna. Jest to jeden z lepszych zakupów w obecnym mieszkaniu. Mata ma piękny kolor drewna. Jest antypoślizgowa. A pomyśleć, że już mieliśmy kupiony dywanik łazienkowy, ble. Firmę też polecam. Złożyłam zamówienie mailowo. Napisałam co chcę, jakich wymiarów. Oni odesłali projekt i ok. Cena mojej maty o ile jeszcze pamiętam coś koło 150zł. Z firmą miły kontakt i szybka realizacja.

    KAFLE - to płytki Vulcano firmy Pilch, dostępne w Castoramie w cenie chyba 49zł/m2. Kafle w kolorze szarym i takim jasny, jak widać plus dużo dekorów, kwiaty, literki, mozaika. Płytki podłogowe są z tej samej kolekcji.

  18. #18

    Domyślnie

    ana-76 co to za oświetlenie nad lustrem? w dzienniku nie znalazłam
    ------------------------------------------------------------
    Trzeba stworzyć dom,
    Żeby mieć do czego wracać........

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    vesna777

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    8

    Domyślnie

    ana-76, dołączę się do rzeszy pytających (w dzienniku nie znalazłam odp.). Podobnie jak Ty, w wc chcę położyć dekor alabastrino turkusowe, tylko nie podobają mi się płytki w zestawie (kremowe z maziajami jakimiś). Widzę, że Tobie udało się znaleźć białe kafle, które licują się długością z dekorem, stąd też moje pytanie o firmę, ewentualnie link, czy jakikolwiek namiar na te kafle. Będę bardzo wdzięczna .

  20. #20

    Domyślnie

    monikaa13 wielkie dzięki za szybką odpowiedź ...pięknie u Ciebie...

Strona 1 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony