dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 4
Pokaż wyniki od 61 do 74 z 74
  1. #61
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Edybre!
    Mettalic z Opoczna i woodentic brown to dwie różne bajki.Obie są wyraziste więc nie łączyłabym ich.
    Fajnie wygląda połaczenie woodentica brown z kolekcją szarym Amanda/Alex lub z grafitową płytką loft.
    Ostatnio edytowane przez lady in red ; 09-02-2011 o 17:15
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  2. #62
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ann i pawel
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Wrocławia
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    ann i Paweł ale jaki dekor??? Chodzi o zdjęcie?
    troszkę mnie nie było...myślalam że ta jakby oświetlona droga z kostki brukowej jest dekorem...a ona jest zdjęciem?ja to się robi?na zdjęcie idzie szyba, czy jak to jest rozwiązane?szok

  3. #63

    Domyślnie


    Tak to zdjęcie. 2/3 tego zdjęcia tworzy szklane drzwi zamykające kocioł, a 1/3 jest wklejona pod szkło i przymocowana do ściany i podświetlone. Pomysł był nasz, zrealizowała go firma robiąca między innymi wydruki wielkoformatowe przy wspólpracy z firm a szklarską.

  4. #64
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ann i pawel
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Wrocławia
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedź, gratuluję pomysłu...jestem nim zachwycona

  5. #65

    Domyślnie

    Dzięki serdeczne za rady. Szukam właśnie towarzystwa dla woodentica, koniecznie grafitowe lub czarne.

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    Edybre!
    Mettalic z Opoczna i woodentic brown to dwie różne bajki.Obie są wyraziste więc nie łączyłabym ich.
    Fajnie wygląda połaczenie woodentica brown z kolekcją szarym Amanda/Alex lub z grafitową płytką loft.

  6. #66

    Domyślnie

    ann i paweł pomysł można zawsze skraść, zdjęć są miliony, będziecie mieć niepowtarzalny "dekor"

  7. #67
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lady in red
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1.466

    Domyślnie

    Edybre!
    U mnie towarzystwem dla woodentica będzie właśnie loft.Zamysłem jest surowa ,męska łazienka.Ocieplą ją tylko dodatki z drewna.
    Natomiast woodentick z Amandą/Alex był na forrum w temacie ŁAZIENKI NASZE. Swoją drogą bardzo chwalona była ta łazienka.
    Nie wiem czy ja wykańczam dom -czy on mnie ?

  8. #68

    Domyślnie

    u mnie tubądzin girgio minerale (ciemno szare) w towarzystwie woodentic ochra

  9. #69
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar ann i pawel
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    okolice Wrocławia
    Posty
    484
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    ann i paweł pomysł można zawsze skraść, zdjęć są miliony, będziecie mieć niepowtarzalny "dekor"
    to może moglabym też liczyć na wskazowki jak to zrobić...tą szybę wkleja się międzi ka fle jak lustro?tylko jak...i jak sie to uszczelnia, żeby para nie dostala sie do zdjęcia...silikonem po rancie?jak ta szyba sie tam trzyma?

  10. #70

    Domyślnie

    Szyba jest wklejona i przykręcona dodatkowo na bokach. Do tego silikon. Mówię oczywiście o tej na ścianie.

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał lady in red Zobacz post
    Edybre!
    U mnie towarzystwem dla woodentica będzie właśnie loft.Zamysłem jest surowa ,męska łazienka.Ocieplą ją tylko dodatki z drewna.
    Natomiast woodentick z Amandą/Alex był na forrum w temacie ŁAZIENKI NASZE. Swoją drogą bardzo chwalona była ta łazienka.
    A kiedy będzie można zobaczyć twoją łazieneczkę? Ja swoją planuję robić w czerwcu więc mam jeszcze trochę czasu.

  12. #72
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Mała czarna:



    Większa szara:

    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  13. #73

    Domyślnie

    mirela99 czy możesz wstawic wiecej fotek tej szarej. pokaż też jak masz zrobione te szafki po oknem połaciowym.

  14. #74
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Wszystkie zdjęcia jakie dotychczas udało mi się zrobić są w temacie Granat (link w podpisie).
    Szafki pod oknem - zrobione przez kafelkarza z płyty GK i na stelazu, na górze obłożone kaflami a fronty zrobione przez stolarza na szynach
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

Strona 4 z 4

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony