dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Stelaż sufitu na poddaszu- pomocy

    Mam następujący problem;zrobiłem stelaż sufitu na poddaszu i po przykręceniu profili CD60 w niektórych miejscach jest różnica 1cm. dodam jeszcze że profile są trochę krzywe.Czy taki stelaż musi być wypoziomowany idealnie co do milimetrów czy jest jakaś tolerancja.Co mam zrobić ze swoim stelażem zdjąć i założyć inne profile czy przykręcać płyty i będzie ok. i jeszcze jedno jakiej długości i jakich wkrętów używać do płyt gk.

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    poprawić różnice w wyypoziomowaniu , do przykręcenia użyj wkętów http://www.zamocowania.pl/kartongips.php

  3. #3

    Domyślnie

    Witaj, zależy wszystko od tego w jaki sposób zamontowałeś profile... Jeżeli masz na wieszakach to je tylko wypoziomuj, jeżeli są na tzw. wąsach to poprzekręcaj pchełki... Stelarz powinien być dobrze wypoziomowany żeby nie było naprężeń przenoszonych na płyty bo będzie później pękał... Wkrętów użyj o dł. 25mm... Do poziomowania użyj długej łaty lub rozciągnij sobie sznurki, do których będziesz łapał poziom...

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bastorek

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Zielonka, Poland
    Posty
    399

    Domyślnie

    A najlepiej wstaw jak możesz zdjęcia wtedy będzie można określić co jest dobrze a co źle a także jakich mocowań użyłeś!
    Tu była reklama [Regulamin Forum, pkt 2.4.c]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony