dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 39
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 774
  1. #1
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie Monika urządza mieszkanie

    Szafka, krzesła, lampka - str.35 czyli mój salon do roboty
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    !!!!Z RACJI, ŻE KUCHNIA SKOŃCZONA, NA 35 STRONIE PROSZĘ O POMOC PRZY URZĄDZANIU SALONU - DZIĘKUJĘ !!!!

    Propozycje są dwie, chyba że ktoś wymyśli jeszcze coś innego to chętnie przemyślę:

    Wersja1


    Wersja 2


    Czekam na opinie. Pomóżcie, którą wersję wybrać
    Ostatnio edytowane przez monikaa13 ; 26-03-2012 o 20:58

  2. #2

    Domyślnie

    ja byałabym za żółtymi płytkami. Tylko czy reszta ma być dokładnie taka jak na zdjęciu?

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A dlaczego...reszta jest taka jak na zdjęciu. Dlatego pytam.

  4. #4

    Domyślnie

    Tzn meble i okap już są, tak?
    Planujesz dobrą farbę na ściany, bo płytek torchę mało. Nie zabezpieczą dostatecznie.

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Meble, okap i inne są. Płytek chcę dać więcej. Płyta to 60cm, a okap 90cm więc myślę dać ok. 90cm płytek. Szrą farbę chcę dać dobrą ale w rozsądnej cenie, jakaś zmywalna ale raczej z tych typowych marek Dulux czy Dekoral. Obecnie ściana jest pomalowana białą teflonową Śnieżką. Mieszkamy już pół roku i ściana nadal jest biała, wystarczy przetrzeć mokrą ścierką.

    Czyli na razie wygrywa wersja zółta

  6. #6

    Domyślnie

    Zdecydowanie wersja 2. Bezaplelacyjnie nawet bym powiedzial

  7. #7

    Domyślnie

    ja obstawiam płytki, tylko żółty mi jakoś nie za bardzo pasuje
    Nieregulaminowa sygnatura - usunięto

  8. #8
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał nielot2 Zobacz post
    Zdecydowanie wersja 2. Bezaplelacyjnie nawet bym powiedzial
    Dzięki. Tylko przy tej wersji mamy wątpliwości czy nie będzie za ponuro czyli za biało-czarno-szaro?

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał montwa Zobacz post
    ja obstawiam płytki, tylko żółty mi jakoś nie za bardzo pasuje
    Jak nie żółty, to jaki? Przymierzaliśmy wiele i jakoś żółty chyba najlepiej pasował?

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Dzięki. Tylko przy tej wersji mamy wątpliwości czy nie będzie za ponuro czyli za biało-czarno-szaro?
    Zawsze mozesz wybrac inny obrazek. Te plytki w takiej formie a tym bardziej w tym kolorze wygladaja zupelnie tak sobie. Nie przekonuje mnie to.

    My tez kombinowalismy ale chyba polozymy na calej dlugosci kafle Opoczno Visione. Ja bym chcial szklo ale bedzie kuchnia gazowa (sporo gotujemy i chodzi o oszczednosci) a cena hartowanego mnie jakos odstraszyla. Takze niestety finanse wygrywaja z wizjami po raz kolejny

  11. #11

    Domyślnie

    mnie tez sie 2 wresja bardziej podoba, jesli miałybyc plytki to szare, nie bedzie buro-ponuro
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  12. #12
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Kurcze to daliście mi do myślenia. My już prawie zdecydowaliśmy się na płytki w takiej wersji. Na początku marzyliśmy o fototapecie ale teraz boimi się, że nie będzie koloru. Poza tym z płytkami wydaje nam się ciekawiej i oryginalnie. Czekam jeszcze na opinie. Do finału jeszcze trochę czasu więc wszystkie uwagi mile widziane.

  13. #13

    Domyślnie

    Ja dalej obstaje przy żółtych płytakch. Z szarością wygląda genialnie. Fototapety nad blatem stają się bardzo popularne, za bardzo, jak dla mnie
    Szare płytki spowodują, że będzie zbyt szaro - jeślii dla szaromaniaczki może być coś zbyt szare
    Ja nie mogłam sie zdecydować na dodatkowy kolor, bo mam meble dwukolorowe, ale ty masz jednolicie białe, plus szarość i odrobina zółci, będzie super.

  14. #14

    Domyślnie

    podoba mi się wersja nr 2....ale jeśli chcesz rozjaśnić kuchnię to może faktycznie płytki będą lepsiejsze...tylko ja dałabym bardziej stonowany kolor i dla równowagi na blacie postawiłabym w takim samym odcieniu słoiczki albo doniczkę z kwiatkiem... (mimo ze nie lubię obstawiać blatu )...

    edit: a na wiosnę żonkile/tulipany w szarej donicy
    Ostatnio edytowane przez madileo ; 24-01-2011 o 11:59

  15. #15

    Domyślnie

    mnie rowniez podoba sie wersja nr 2.
    Twoja kuchnia widzi mi sie jako baza..bardzo ladna baza a kolory to sobie mozesz wprowadzac dodatkami (raz zolty, raz np turkus)
    te zolte plytki to mialyby byc tylko nad plytą? jakos mnie to nie przekonuje...te dwie poleczki rowniez
    i....nie gniewaj sie, ale mnie bardziej biją po oczach te kinkiety sufitowe-okap prostokątny, ogolnie cala kuchnia w prostych liniach...przydalyby sie tez jakies kinkiety bardziej kanciate...ale w sumie to moze sie czepiam i sie nie znam...

  16. #16

    Domyślnie

    Wersja nr 2-zdecydoanie.

  17. #17

    Domyślnie

    Zostałam przegłosowana , ale zastanów się. Chcesz mieć kuchnię, jakich wiele ostatnio? Ta żółć dodaje tu smaczku.

  18. #18

    Domyślnie

    Jak dla mnie, to też wygrywa wersja nr2

    Więc chyba nie pomogłam
    "Kto nie ma odwagi do marzeń,nie będzie miał siły do walki.."

  19. #19

    Domyślnie

    jasne, że żółty dodaje smaczku, dlatego dodatki w takim kolorze obowiązkowe moim zdaniem... kuchnia od razu nabierze innego wyrazu a jeśli płytki to na większej powierzchni i deczko bledszy odcień- tak se pomyslałam...

  20. #20
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Ja też jestem za żółcią, chociaż zdaję sobie sprawę, że ta żółć może się szybko znudzić. Tapeta nie podoba mi się, zakłóca harmonię.

Strona 1 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony