dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 7 z 39
Pokaż wyniki od 121 do 140 z 774
  1. #121

    Domyślnie

    z tymi krzesłami, to miałam na myśli, że IMO narzucają bardziej elegancki styl.

  2. #122
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    z tymi krzesłami, to miałam na myśli, że IMO narzucają bardziej elegancki styl.
    Rozumiem i co teraz Siódma strona leci, a ja nada nie wiem. Kusi mnie ten żółty normalnie. Ciemna ściana, te żółte kafle, drzwi czarne, na ścianie koło stołu obrazki w czarnych ramach z czymś żółtym, na stole coś żółtego i wystarczy.

  3. #123

    Domyślnie

    jak kusi, to może warto zaryzykować?
    żebyś potem tego żółtego-niedoszłego nie widziała ilekroć do kuchni wejdziesz. a na stół można pacnąć żółte podkładki
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  4. #124
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.726

    Domyślnie

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    @nitubaga
    zdecydowanie granitowy blat bym wybrała- będzie tworzył fajną całość z płytkami.
    nie sądziłam, że kiedykolwiek to powiem, ale muszę przyznać, że bardzo elegancko wygląda takie połączenie płytek i drewna (tj. nie sądziłam że taki sposób łączenia mi się spodoba). bardzo fajna kuchnia się u ciebie tworzy, bardzo bardzo!
    jak to mówią "nie chwal dnia przed zachodem słońca" ale dzięki blat z kamienia (nerro absoluto) jest moim wymarzonym, zobaczymy kusi mnie jeszcze pomalowac ściane z oknem (lewą boczną ) na grafit, ale nie wiem czy nie będzie za dużo tego dobrego...

    co myślicie?

  5. #125
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    nitubaga pomalowałabym jak już wszystko będzie gotowe...ale jak ci szafki zmaontują to pokażesz, co?

  6. #126

    Domyślnie

    Niekoniecznie szklo hartowane mozesz zamontowac tylko na szerokosci plytki.reszta to moze byc zwykle szklo.Wybierasz kolor jaki ma byc,robisz podzialy szklo przy kuchence hartujesz reszty nie obniza to koszty i ty masz to co chciales.Zahartuja Ci zwykle szklo ale sa firmy ktore je pomaluja farbami do szkla

  7. #127

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Absolutnie nie wchodzi w gre jakaś wielka szyba ew. pasek lub tylko nad kuchnią. Też rozważałam opcję z granatem, później pokażę próbkę. Lodówki nie ma na żadnym zdjęciu

    To jak kafle i to w dodatku oliwkowe to może już zostać przy tych żołtych cytrynowej mozaice np.
    Zobacz sobie Ezarri Aurum, to szkło ale ma metaliczny połysk, połowę mniej zapłacisz za Lisa( jest tam jaki intensywny cytrynowy kolor).

    Gdybyś w to miejsce dała szary, grafitowy, brązowy kolor to mogłabyś na zasadzie kontrastu bardziej poszaleć z dodatkami, drobnym agd w kolorze itp.Jak już dasz coś intensywnego na ścianę to będziesz miała ograniczony wybór. Fototapetę odradzam, po prostu do kuchni nad blat się nie nadaje.

  8. #128
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Drobne agd kolorowe nie wchodzi w grę, bo już prawie wszystko mamy. Z fototapety już zrezygnowaliśmy. Mąż jutro kupuje farbe tablicowa na drzwi. Wciąż zostaje ściana nad blatem i pozostałe ściany ale coraz bardziej skłaniamy sie ku temu żółtemu.

  9. #129
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.726

    Domyślnie

    Pytanko mam - jaką te farbe tabilicową kupujecie?

  10. #130
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał nitubaga Zobacz post
    Pytanko mam - jaką te farbe tabilicową kupujecie?
    Farbę tablicową czarną z Leroya - nie mam pojęcia jakiej marki. Koszt ok. 75zł

  11. #131
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    nielot2 zdjęcia opraw wieczorem:



  12. #132
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    I jeszcze jeden, najnwoszy nabytek


  13. #133
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MarJel
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Posty
    5.502

    Domyślnie

    monikaa, fajne lampki nad stołem

  14. #134
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) CZARNY PAS W WALCE O PRAWA INWESTORAFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nitubaga
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    18.726

    Domyślnie

    Monika bardzo lubie patrzec na Twoją kuchnie bo moja jest identyczna

    co masz na suficie? bo mam takie same dziurki i się właśnie zastanawiam co tam zamontować i rolete tez będe miała... powiedz mi jak jest z otwieraniem okna przy spuszczonej w dół rolecie? trzeba podciągac do góry? czy jakoś z boku daje sie rade?

    dzięki za namiar na farbę

  15. #135
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Hmm, sądzę że Twoja będzie ładniejsza

    Chodzi o lampki nad blatem? Pisałam o nich chyba na 5 stronie. To zwykłe oprawy Brilux za 30zł. W środku żarówki energooszczędne 11W.
    Z otwieraniem okna nie ma żadnego problemu z boku. Wkładam tam rękę i otwieram.

  16. #136

    Domyślnie

    Dziekuje pieknie za fotki. Juz postanowione - beda wlasnie te Briluxy. w jednym ze sklepow sa za 20zl z malym hakiem Takie same oprawy ma tez Kwazar ale kosztuja okolo 60zl. A tez sa metalowe i z aluminiowym odblysnikiem wiec zasadniczo budowa ta sama.
    Monika, a co to za zwis nad stolem ?

  17. #137
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Nielot2 cena opraw Brilux jest różna i zależna od wielkości. Są też szare ale nie ryzykowałabym, bo za tą cenę może być to brzydki szary.

  18. #138
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Lampa nad stołem to Bolt firmy Alfa:


  19. #139

    Domyślnie

    Dzieki bardzo. Wlasnie chyba znalazlem lampe nad stol do salonu

    http://www.alfasc.com.pl/oferta.php?nr=11873

    EDIT - ojojoj Tam jest wiecej fajnych zielonych lamp. Rewelacja.
    Ostatnio edytowane przez nielot2 ; 31-01-2011 o 11:55

  20. #140
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Lampy są na pewno dostępne w Obi, przynajmniej my kupowaliśmy tam swoją. Mają też znośną cenę. Nielot2 ale jak zrobisz to pokażesz kuchnię, co

Strona 7 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony