dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Baltic Wood - wiecznie jak brudny :(

    Mam w salonie Baltic Wood, dąb. Mieszkamy 2 m-ce. Szlag mnie trafia, bo podloga wiecznie wyglada jak brudna (no i na dodtek bardzo łatwo sie rysuje). Namówił mnie na nia mój wykonawca, a że mu ufam, bo to bardzo dobry znajomy i właściwie wszytko, co zrobił w naszym domu sprawdza sie super, zaufałam i w tej kwestii. Kupiłam profesjonalne środki do czyszczenia i pielęgnacji - Loba Cleaner i Parkett Care. Po wyczyszczeniu podłoga jest czysta max.parę godzin, potem, wystarczy parę razy sie po niej przejść, robia się ślady itp., a następnego dnia to juz w ogole wygląda jakby miesiac nie była czyszczona.
    Zwłaszcza widac to wszystko pod światło, tam gdzie są drzwi na taras, a ze salon nieduży i drzwi to centralny jego punkt, więc generalnie 80% podłogi jest "podswietlona" i wygląda paskudnie. Tak było od początku, od razu po remoncie, ale wtedy myślalam, ze odkurzę, zetrę remontowy pył, wyczyszczę podłoge i będzie ślicznie. A ona naprawdę mało się różni.

  2. #2

    Domyślnie

    Mamy dwie rozne podlogi tej firmy jesion na parterze i sapelle na pietrze. Od samego poczatku uzywamy dwoch produktow ktore polecili w sklepie. Nie mamy z nimi zadnych problemow, po umyciu smug nie widac, takze i sladow po przejsciu.
    Jeden produkt jest do takiego gruntownego czyszczenia, mycia podlogi. Uzywalismy go jak do tej pory tylko raz tuz przed przeprowadzko do doczyszczenia po robotnikach. A do normalnego mycia uzywamy plynu tej samej firmy,ale takiego bardziej lagodnego. Co do nazwy nie chce wprowadzic ciebie w blad i jak bede w domu to sprawdze i dam znac.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał raffran
    Mamy dwie rozne podlogi tej firmy jesion na parterze i sapelle na pietrze. Od samego poczatku uzywamy dwoch produktow ktore polecili w sklepie. Nie mamy z nimi zadnych problemow, po umyciu smug nie widac, takze i sladow po przejsciu.
    Jeden produkt jest do takiego gruntownego czyszczenia, mycia podlogi. Uzywalismy go jak do tej pory tylko raz tuz przed przeprowadzko do doczyszczenia po robotnikach. A do normalnego mycia uzywamy plynu tej samej firmy,ale takiego bardziej lagodnego. Co do nazwy nie chce wprowadzic ciebie w blad i jak bede w domu to sprawdze i dam znac.
    Dziękuję. Czekam

  4. #4

    Domyślnie

    Troche to trwalo, ale mam.

    Baltic Floor
    Baltic Protect System
    Koncentrat do czyszczenia podlog lakierowanych

    Baltic Floor
    Baltic Protect System
    Srodek do gruntownego czyszczenia podlog lakierowanych

    Ten pierwszy jest do codziennego mycia podlog, a tego drugiego uzywalismy tylko raz przed wprowadzeniem.
    My kupowalismy je w salonie BalticWood, razem z podlogami, ale rowniez oba plyny widzialem w Casto,(20pare zl /1l)

  5. #5
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    katia.katia

    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Skąd
    Zielone Wzgórze
    Kod pocztowy
    00-000
    Posty
    48

    Domyślnie

    Cytat Napisał raffran Zobacz post
    Mamy dwie rozne podlogi tej firmy jesion na parterze i sapelle na pietrze. Od samego poczatku uzywamy dwoch produktow ktore polecili w sklepie. Nie mamy z nimi zadnych problemow, po umyciu smug nie widac, takze i sladow po przejsciu.
    Jeden produkt jest do takiego gruntownego czyszczenia, mycia podlogi. Uzywalismy go jak do tej pory tylko raz tuz przed przeprowadzko do doczyszczenia po robotnikach. A do normalnego mycia uzywamy plynu tej samej firmy,ale takiego bardziej lagodnego. Co do nazwy nie chce wprowadzic ciebie w blad i jak bede w domu to sprawdze i dam znac.
    Wiem, że wątek stary, ale czeka nas wymiana podłóg w domu i wstępnie zdecydowani jesteśmy na Baltic Wood napiszesz czy nadal jesteś zadowolony z wyboru? W jakim stanie są podłogi. Czytałam wiele pozytywnych opinii na temat trwałości tych podłóg.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony