dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 13 z 39
Pokaż wyniki od 241 do 260 z 774
  1. #241
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Tam są 2 odcienie żółci?
    Niestety

    Ale w rzeczywistości w ogóle tego nie widać.

  2. #242
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANSE72 Zobacz post
    :0 po to że są dwa odcienie
    No i.... Napisz, proszę w których dokładnie miejscach dać te różne fugi, bo nie kumam.

  3. #243

    Domyślnie

    Monika,szal,,,,bardzo mi sie podoba

  4. #244

    Domyślnie

    U mnie na monitorze tego nie widać.

  5. #245

    Domyślnie

    monikaa13 jakie , tzn skąd masz meble w kuchni i jaka msz długośc ściany na której sa płytki? Będę wdzięczna za odpowiedz.
    Realizacja wyszła super.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  6. #246
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    No i.... Napisz, proszę w których dokładnie miejscach dać te różne fugi, bo nie kumam.
    przecież żartuję , oj Monia kurcze ja mam jakiś złą matrycę , strasznie to widać żartuję -spoko , ale Na serio - kuchnia straciła urok poprzez tą żółć

  7. #247
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    Monika,szal,,,,bardzo mi sie podoba

    Och dzięki To jeszcze nie koniec.

  8. #248
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    U mnie na monitorze tego nie widać.
    No właśnie w rzeczywistości naprawdę tego nie widać ale duże kafle są jaśniejsze od małych (inna partia, a już nie mieliśmy sił wymieniać)

  9. #249
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    monikaa13 jakie , tzn skąd masz meble w kuchni i jaka msz długośc ściany na której sa płytki? Będę wdzięczna za odpowiedz.
    Realizacja wyszła super.
    Meble w kuchni robione przez stolarza amatora.

    Ściana z płytkami ma długość...hmm, 90cm szafka narożna, wnęka na szmatki gdzieś ze 2cm, potem szuflady 90cm, potem zmywarka 45cm, potem słupek 60cm, potem szafka 40cm - razem: ok. 3,27m cała ściana (bez słupka i wysokiej szafki 2,27m)

    Fajnie, że się podoba.

  10. #250
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANSE72 Zobacz post
    przecież żartuję , oj Monia kurcze ja mam jakiś złą matrycę , strasznie to widać żartuję -spoko , ale Na serio - kuchnia straciła urok poprzez tą żółć
    Tak jak pisałam, poprostu nie chciało nam się już wymieniać. Na żywo tego nie widać. Sama się dziwiłam, że tak wyszło na zdjęciach.
    Anse, Ty zawsze tak na serio więc trudno zgadnąć kiedy żartujesz.

    Co do uroku to jeszcze nie koniec. Zobaczymy jaki będzie efekt tego wszystkiego Dojdzie ciemna ściana, jakieś zółte dodatki. Nam się wydaje, że zrobiło się cieplej.

  11. #251
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Tak jak pisałam, poprostu nie chciało nam się już wymieniać. Na żywo tego nie widać. Sama się dziwiłam, że tak wyszło na zdjęciach.
    Anse, Ty zawsze tak na serio więc trudno zgadnąć kiedy żartujesz.

    Co do uroku to jeszcze nie koniec. Zobaczymy jaki będzie efekt tego wszystkiego Dojdzie ciemna ściana, jakieś zółte dodatki. Nam się wydaje, że zrobiło się cieplej.
    Monia ja zawsze z żartem , ale może to tak jest odbierane , jeżeli będzie więcej żółci może , zmieni jej wygląd . Ale ja bym , tego nie robił z szarościami i bielą , bardziej z beżem i zielenią i brązem |. Monia jak juz kiedys napisałem ,to jest Twoja kuchnia , więc to ma się Tobie podobać .Odnośnie gustów , nie powinno się dyskutowac , ale nie raz warto i za bardzo nie piszę o tym . Natomiast jeżeli chodzi o , wykonanie pokazanych tu kuchni , i innych mebli To z pewnością mogę coś napisać .Więc spoko głowa do góry , i obyś nie przesadziła z dodatkami .

  12. #252
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał ANSE72 Zobacz post
    Natomiast jeżeli chodzi o , wykonanie pokazanych tu kuchni , i innych mebli To z pewnością mogę coś napisać .Więc spoko głowa do góry , i obyś nie przesadziła z dodatkami .
    Z dodatkami na pewno nie przesadzę. Ogólnie lubię jak jest pusto.

    A jeżeli chodzi o wykonanie mebli to pisz śmiało. Robota amatora więc doskonale zdajemy sobie sprawę z wielu niedociągnięć.

  13. #253

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Meble w kuchni robione przez stolarza amatora.

    Ściana z płytkami ma długość...hmm, 90cm szafka narożna, wnęka na szmatki gdzieś ze 2cm, potem szuflady 90cm, potem zmywarka 45cm, potem słupek 60cm, potem szafka 40cm - razem: ok. 3,27m cała ściana (bez słupka i wysokiej szafki 2,27m)

    Fajnie, że się podoba.
    Pytam , bo mam podobny rozkład kuchni i ścianę 305 cm, i nie wiem czy mi się tam pomieści zlew (mały), zmywarka (60 cm) i płyta indukcyjna. Tam gdzie ty masz słupek chciałabym jeszcze wcisnąć lodówkę. W pierwotnej wersji zlew miałam mieć pod oknem, na etapie lania fundamentów i umieszczania kanalizy, kazałam go przenieść na ścianę, po lewej stronie a teraz żałuje. Muszę zapytać hydraulika, czy mogłabym sam zlew przesunąć pod okno, lub na róg a odpływ jakoś pociągnąć za szafkami.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  14. #254
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Żono zlew się być może i zmieści ale będzie dość ciasno..

  15. #255

    Domyślnie

    no właśnie, ale na drugiej ścianie chcę słupek z piekarnikiem, cargo i takie tam.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  16. #256
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Co do przesunięcia zlewu kawałek pod okno, nie widzę problemu.

    Tak jak pisałam gdzieś u nas w kuchni planowo miała być sypialnia, a kuchnia w salonie. Hydraulik musiał wszystko przenosić na drugą stronę. Podobnie z łazienki do schowka w kuchni, gdzie teraz stoi pralka.

    Jak ja to mówię "Wszystko można"

  17. #257

    Domyślnie

    moniak a wyjaśniło sie coś z waszym pozwoleniem na budowę czy dalej czekacie ?
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  18. #258
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał żona m Zobacz post
    moniak a wyjaśniło sie coś z waszym pozwoleniem na budowę czy dalej czekacie ?
    Wiesz, co w sumie nie wiem. Na razie nie interesujemy się tym. Wiem tylko, że pozwoleń dalej nie wydają, bo dalej nie ma tam wody. Dopóki wody nie będzie, nie będzie pozwoleń.

    Ale mi się już marzy sprzedaż tej działki i znalezienie nowej. Ale to za parę lat

  19. #259
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie w końcu !!!

    A więc nadeszła godzina zero

    Pokazuję, proszę o opinie i kolejne porady:

    1. Na pewno w ciemnym rogu będą półki. Myślę, że dwie i myślę, że w kolorze ściany - co myślicie? Najważniejsze jak duże mają być i gdzie je dać. Na ścianie z oknem, na ścianie z okapem, jedną tu, jedną tu, a może jakieś narożne, jedną dłuższą jedną krótszą? - plisssss pomóżcie.

    2. Na białej ścianie przy stole chcę powiesić czarne ramki z jakimiś zdjęciami, obrazkami - ile tych ramek i jakiej wielkości???

    A teraz...





    i kącik jadalny:


  20. #260
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Och, jak ja żałuję, że takiej pięknej szarości nie mam nigdzie w domu .
    A co do kuchni - kolorystycznie dobrana jest świetnie (biel, żółć, szarość), cudo po prostu, ale ... jakoś nie widzę tak w rogu tych półek. Na jakiej musiałabyś dać je wysokości, żeby tworzyły jedność z okapem, oknem, piekarnikiem w słupku ? Będzie to jakoś tak "poskakane" moim skromnym zdaniem. Ale niech wypowiedzą się lepiej specjaliści.
    A co do ramek - to raczej małe i dużo niż duże a mało . Może na środku jakaś okragła żeby z zegarem współgrała ?
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

Strona 13 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony