dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 16 z 39
Pokaż wyniki od 301 do 320 z 774
  1. #301
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał queene Zobacz post
    a gdybys wróciła do pomysłu ze zdjęciami w kaciku jadalnym i zrobiła np jak tu:



    fotki biało-czarne, a np jedna z ramek w kolorze żółtym, ale tylko 1...fotki sie nie nudza poza tym mozna je zmieniac
    To byłby chyba najlepszy pomysł ale co szanowne grono na to Czekam, bo trochę mnie juz to denerwuje, że ciągle jest coś nieskonczone. Jeszcze tyle do zrobienia, ech...
    Taką galerię chciałabym dać w przedpokoju i nie wiem czy nie byłoby ich wtedy za dużo?

    No i co z tą ścianą koło lodówki, za lodówką - malować czy nie?

  2. #302
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Trochę się wczoraj pomęczyłam i znalazłam takie o to obrazy Jakieś tam reprodukcje, nie znam się na tym:

    1

    2.

    3.

    4.

    5.

    A co powiecie o tym uroczym panu, według mnie ok. (to jest jakaś reprodukcja na papierze - taki rodzaj - nie dziwcie się ale w taki temat to dla mnie czarna magia - ja patrzę tylko czy ładne czy nie )

    6.

  3. #303
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mirela99
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Posty
    7.243

    Domyślnie

    Obrazki dla mnie są super.
    Pomalowałabym tym cudnym szarym za lodówką, ale nie bardzo widzę resztę pomieszczenia. Można by może zaszaleś i w całej kuchni pociągnąć ten pas, ale nie wiem jak wtedy będzie ta jadalnia wyglądac (nie widzę tego).
    „Kobiety są błędem natury... z tym ich nadmiarem wilgoci i ich temperaturą ciała
    świadczącą o cielesnym i duchowym upośledzeniu... są rodzajem kalekiego,
    chybionego, nieudanego mężczyzny... Pełnym urzeczywistnieniem rodzaju ludzkiego
    jest mężczyzna.” (św. Tomasz z Akwinu)
    Granat

  4. #304
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Nie, nie, nie całą kuchnia ciemnoszara nie wchodzi w grę. Chodzi tylko o ten malutki fragment ściany koło lodówki. Resztę kuchni chciałabym machnąć jasnym szarym ale tu jeszcze nie wiem na 100%.

  5. #305

    Domyślnie

    3 i 4 mi się podobają, ale musiałyby być dosyć duże. tryptyków nie lubię i źle mi się kojarzą, a plakaty - taksówka i pan z parasolką - dosyć oklepane.
    reprodukcja miró - kierunek fajny, bo ja akurat bardzo pana lubię (pewnie wybrałabym coś z cyklu "wnętrze holenderskie" lub "kanrawał arlekina"), ale z reprodukcjami wielkich i sławnych to jest trochę niebezpiecznie tj. łatwo narazić się na śmieszność pt. chce picassa ale stać tylko na kiczowatą podróbkę (a w przypadku miró zaczynamy w ogóle rozmawiać o kwotach od ok. 200 tyś euro, więc przypuszam, że znakomitą większość z nas stać wyłącznie na podróbki).
    jeśli byś miała celować w jakiś artystów, to polecam przeszperać allegro - swoje obrazy sprzedaje tam cała masa polskich twórców, młodszych, starszych, i można za kilka stówek upolować coś naprawdę niepowtarzalnego. moi rodzice ze dwa czy trzy lata temy kupili w ten sposób chyba z 5 obrazów, zainwestowali w ładne ramy i mimo że nie są to dzieła sztuki z najwyższej półki, wnętrza wyglądają bardzo elegancko.

    daj sobie trochę oddechu, cierpliwości. nie wychodź z założenia, że kuchnia musi być do 30.04 na wysoki połysk, skończona pod każdym względem. daj sobie lepiej odrobinę czasu i znajdź coś co wywoła ohy i ahy
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #306
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    No właśnie ochy i achy byłoby miło ale nie wiem czy ja znam takie osoby, które by wzdychały na widok takich obrazów

    Co do Picassa, miró (??) - to zupełnie nie wiem i nie znam się i jestem przekonana, że żadna z osób odwiedzających moje mieszkanie nie będzie miała bladego pojęcia co wisi na ścianie. Tak jak jak Dlatego to ma być ładne, a nie wartościowe i absolutnie nie może kosztować kilka stówek Jedna to już za dużo.

    Z tego co pamiętam to te obrazy mają coś koło 80x60 - nie wiem czy wystarczające?

    Pan z parasolką oklepany - pierwszy raz widzę na oczy. Mnie się nawet podoba.

    A 3 trochę chyba za pomarańczowa w sumie jest.

  7. #307
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Aha, a co do oddechu to nie wiem czy wiecie ale my już mieszkamy tu rok i trochę powoli mnie to psychicznie wykańcza, że jeszcze tyle do roboty. Szczególnie, że salon nawet nie ruszony.

  8. #308

    Domyślnie

    nitubaga mam pytanie co masz polozone nad blatem w kuchni. To drewno czy płytki ? Sam mam w kuchni białe szafki a na podlodze marbau. Nad blatem zastanawiam sie czy polozyc cos co bylo by w kolorystyce marbau i chyba u Ciebie własnie ma to taka kolorystyke ? Co to jest ?


    Mam jeszcze ogólne pytanie do uzytkowników. Otuż w kuchni mam białe sciany , szafki biel z połyskiem, na podlodze marbau i blat w kolorystyce marbau. Czy nad blatem dac białe panele z Ikei czy jednak bedzie za biało i dać cos w kolorze blatu ?

  9. #309
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie














  10. #310

    Domyślnie

    Moniko, ja też jestem za żółtymi półkami a nie za zdjęciami, czy obrazami. Kuchnia wyszła super.

  11. #311
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał skibusia Zobacz post
    Moniko, ja też jestem za żółtymi półkami a nie za zdjęciami, czy obrazami. Kuchnia wyszła super.
    Skibusia ale mylisz dwie rzeczy. Nad stołem ma być jakiś obraz, zdjęcia...coś tam musi wisieć, bo ściana jest za łysa i za pusta, a półki mają być na szarej ścianie za zlewem.

  12. #312

    Domyślnie

    Głosuję za obrazem nr 4

  13. #313
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar queene
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Rybnik
    Posty
    4.193
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    ja sie bede trzymać tych ramek....chyba że.....
    zdradzę swój pomysł na ściane w mojej kuchni - chce zrobic fototapete czarno-białą z naszego zdjęcia na plaży
    generalnie wolałabym patrzeć na zdjęcie rodzinne niż tego gościa z parasolem i deszcz
    pozdrawiam, Pati

    Dziennik Budowy Rodzinnego -mix i komentarze

    start kwiecień 2010, u siebie październik 2011

    dom wykończony, czas na ogród

  14. #314
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Noż kurcze teraz to już nic nie wiem.

    Co do 4 tej abstrakcji to mi się też najbardziej podoba, tzn. jak wkleiłam w kuchnię to według mnie najlepiej pasuje.

    Zdjęcie czarno białe - też fajny pomysł.

    I dużo ramek też ale ten pomysł chcę zastosować w hallu.

    Kurcze nic nie wymyślę, mówię wam.

  15. #315
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.080
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    a może w wesołych żóltych ramkach obrazki córeczki?

  16. #316

    Domyślnie

    a jaki jest w ogóle wymiar tej ścianki?
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  17. #317
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elfir Zobacz post
    a może w wesołych żóltych ramkach obrazki córeczki?

    Zdjęcia rodzinne chciałam dać w przedpokoju ale to też jest myśl i może nawet najlepsza. A jakiej wielkości te ramki?

    Cytat Napisał duś Zobacz post
    a jaki jest w ogóle wymiar tej ścianki?
    Jakiej?

    Tej gdzie mają być półki, szarej za zlewem - 1m.
    Tej gdzie mają być obrazki, za stołem - 2,3m.

  18. #318

    Domyślnie

    Z pokazanych 3 i 4.

    Moje pytania o Beatels'ów olałaś A mają takie fajne plakaty do zółtej Łodzi podwodnej

  19. #319
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Z pokazanych 3 i 4.

    Moje pytania o Beatels'ów olałaś A mają takie fajne plakaty do zółtej Łodzi podwodnej
    Absolutnie nie olałam raczej nie wiedziałam co odpisać, nie wiem czy lubię nawet. Fajne mają piosenki ale jakąś fanką nie jestem. A masz jakiś przykład.

  20. #320
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Jeszcze inna propozycja. Co myślicie o takim stylu mniej więcej. Oczywiście inne kolory:



    Chodzi mniej więcej o taki prosty w formie obraz.

Strona 16 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony