dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 39
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 774
  1. #21
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    No wiecie co, chciałam już kupować żółte kafle, a tu proszę...teraz dopiero mam do zastanawiania. Jest jeszcze gorzej niż było Szczerze powiem nie spodziewałam się tak krytycznego podejścia do tego żółtego.

    Dochodzi też kwestia ceny, na korzyść kafli oczywiście.

    Blat mam taki jakby kamień, boję się że z tą tapetą będzie tego za dużo ale widzę, że chyba nie. Daliście mi do myślenia. Proszę o jeszcze.

  2. #22
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Aha lampy sufitowe nie podlegają dyskusji, bo za bardzo mi się podobają

  3. #23

    Domyślnie

    wersja pierwsza -żółty

  4. #24
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar dorben
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    wroclaw
    Kod pocztowy
    53-409
    Posty
    500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    jak dla mnie żółte płytki genialne Fototapeta moim zdaniem zbyt efekciarska, poza tym staje się 'oklepana' ostatnio POZDRO!

  5. #25

    Domyślnie

    ja jestem za opcją nr 1. fototapeta znudzilaby mi się dośc szybko, te żółte płytki jak dla mnie są świetne

    ewentualnie rozwazylabym jakas ciekawą mozaikę (rozwazam rowniez do siebie wlasnie)
    w aloesie - już mieszkam

  6. #26
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    O fajnie, że są też głosy za 1. Problemem przy wersji 1 jest niedostępność żółtych kafli w polskich sklepach. Chyba żółty jest niemodny.

  7. #27

    Domyślnie

    No wreszcie, bo myślałam, że mi coś na rozum padło

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A co myślicie o żółtej mozaice? Tylko te fugi

  9. #29

    Domyślnie

    e tam fugi dasz tytanową czy epoksydową albo jakis impregnat i bedzie dobrze
    (siebie tez musze przekonac)

    moim zdaniem zolty sie super komponuje z szarym, nadaje takiej fajnej energii. a czy to beda zolte plytki czy mozaika - bedzie rownie fajnie, moze nawet z mozaika fajniej?
    tylko, kurde, nie widzialam nigdzie zoltej mozaiki. inna sprawa to taka, ze w sumie nie szukalam
    w aloesie - już mieszkam

  10. #30

    Domyślnie

    Żółte płytki, dałabym ich tylko troszkę więcej. Szkło i tapeta za szkłem, to już teraz'' katalogowy standard Kowalskiego''.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  11. #31
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Mozaika właśnie jest np. w leroyu taka mocno cytrynowa, w necie też jest, czego nie można powiedzieć o płytkach. A jak myślicie fuga żółta, biała, szara, grafitowa - jaka?

  12. #32

    Domyślnie

    wg mnie ten zolty kolor wyglada okropnie, moze jakis inny kolor? jesli tylko pod okapem to wogole tam nie pasuje
    aksamitkowy dom
    komentarze

    Laim*PL Domowa Hodowla Kotów Rasowych Ragdoll

  13. #33

    Domyślnie

    monikaa pisała, ze płytek będzie więcej.
    Monika, kiedyś Baldocer miał taką kolorową serię, albo coś zmyślam

  14. #34
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Płytek będzie ciut więcej maks. do 90cm. Mi się właśnie podoba, że ich jest tylko tyle. Absolutnie nie wchodzi w grę cały pas z płytek.

    Śmieszne jest to, że żółty mi się też nie podoba, nie lubię tego koloru ale widzę, że tu pasuje, dobrze współgra z tym ciemnym szarym, fajnie ożywia i może dodawać energii, a ja gotować nie cierpię wieć może mi trochę doda

  15. #35

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Mozaika właśnie jest np. w leroyu taka mocno cytrynowa, w necie też jest, czego nie można powiedzieć o płytkach. A jak myślicie fuga żółta, biała, szara, grafitowa - jaka?
    ja bym dała albo w kolorze mozaiki albo sciany - wiec albo zolta albo grafitowa czy szara, zalezy jaka ta sciana ostatecznie bedzie.

    ja z kolei mysle o mozaice w kolorze paprykowym (biale fronty, debowy blat) - jakbys gdzies przy okazji się natknęła to daj znać
    w aloesie - już mieszkam

  16. #36

    Domyślnie

    wstaw tu inspirację, która cię naprowadziła na ten pomysł

  17. #37
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Myślę, że dużo z was to zdjęcie zna



    Na fototapetę wpadłam sama. Wymyśliłam, że pasowałaby. W salonie będzie najprawdopodobniej ściana betonowa. Podoba mi się taki surowy styl ale nie tak aż do końca. Mam też małe dziecko, które za bardzo za szarym, czarnym nie przepada

    W kuchni podłoga biała, stół biały z czarnym szkłem, krzesła dwa białe, dwa czarne. Są też drzwi, na które na 99% pójdzie farba tablicowa czarna. Może to pomoże w wyborze

    Tu muszę jeszcze podziękować jednej osobie z forum, która mi podpowiedziała dużo rzeczy w temacie kuchni. Która mi podsunęła rozwiązania i zrobiła te wizualizacje, bo ja na pewno tego sama bym nie zrobiła. DZIĘKI ROKOKO
    Ostatnio edytowane przez monikaa13 ; 24-01-2011 o 15:08

  18. #38

    Domyślnie

    jeśli znajdziesz bardzo niepowtarzalną tapetę - czemu nie. ale landszafty i panoramy (i filiżanki z kawą, i owoce...) zrobiły się tak okropnie popularne, że... no wyjątkowo czy oryginalnie nie będzie, nie ma siły. do żółtego natomiast trzeba mieć trochę odwagi - pięknie to wygląda, no i nie znajdziesz tego w kuchni co 2 znajomego. ale nie każdy lubi aż takie wyróżniki.
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  19. #39
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ja chciałam kuchnię oryginalną i inną niż wszystkie. Problem z tym, że nigdy jeszcze u nikogo nie widziałam fototapety i myślę, że w naszych kręgach jest to coś bardzo oryginalnego i niepowtarzalnego.

    Ale jest pomysł, by dać fajne zdjęcie z takim miastem na betonową ścianę w salonie, a w kuchni pozostawić płytki.

  20. #40
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Żółte płytki (mozaika też) są na pewno w tej serii Rako:

    http://www.eleganckielazienki.eu/?s=aranzacja&id=90

    Moim zdaniem żółty śwetnie się komponuje z szarym (sama będę miała szaro-białą kuchnię z żółtymi akcentami).
    Ostatnio edytowane przez mazo ; 24-01-2011 o 15:53

Strona 2 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony