dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 22 z 39
Pokaż wyniki od 421 do 440 z 774
  1. #421
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Monika,
    prosiłaś o propozycje firan i zasłon...

  2. #422
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    No to na razie zasłon nie. Najbardziej zależy mi na firanach, bo rolety mam w razie czego więc zasłony mogą dojść później. Dzięki za pomoc. Pomyślę, poszukam.

    Wracamy zatem do ustawiania salonu. Marzy mi się jakaś dekoracyjna ściana, kiedyś marzyłam o betonie na jednej ze ścian, mąż wymyślił kawełek przy schodach z cegły białej - nie wiem.

  3. #423
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Monika,
    prosiłaś o propozycje firan i zasłon...
    Chodziło mi o coś na okno poprostu, a że ja zupełnie niezdecydowana jestem, dlatego nie wiem co by pasowało, co by było ładniejsze i ciekawsze, bo mi się tam wiele rzeczy podoba.

  4. #424

    Domyślnie

    Witaj Monika,

    Obserwuje Twój wątek od jakiegoś czasu i ciekawa jestem co dziewczyny Ci podpowiedzą. Salon ma duży potencjał więc napewno wyjdzie fajnie jak eksperci Ci doradzą. Jednego bardzo cennego eksperta już masz- Joliska więc nie jesteś z tym sama. Chciałabym Ci pomóc, ale ja sama szukam porady na tym forum odnośnie urządzania, chociaż swój salon urządziłam prawie sama, ale nie było łatwo. Napewno powinnaś iść w szarości na ścianach one zawsze będą dobrze wyglądąć.

  5. #425

    Domyślnie

    Monika, a co ten twój mąż tak się czepił tych paneli?

    Ja ich osobiście też nie lubię, zwłaszcza, ze miałam je kilka lat temu w mieszkaniu i znudziły mi się szybko

  6. #426
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    No uczepił się, bo mu się podobają. Uważa, że są nowoczesne, oryginalne i ciekawe. Mnie osobiście też się podobają ale nie wszystkie. Np. te białe co wyżej pokazałam są świetne.
    Chciałabym, żeby było ciekawie, inaczej i oryginalnie, a jak pokazuję mu karnisze i te kółka to mówi, że jak u jego mamy w domu, już 10 lat temu miała takie kółka.

    Ja jeszcze bym te panele wzięła ale mam parę wątpliwości, jak to prać i czy do nich pasują zasłony czy jak panele to same. Ja ew. bym chciała takie firanowe, delikatne, jak na zdjęciu wyżej ale sama nie wiem co lepsze.

    Chciałabym choć ciut nowocześnie i inaczej, a paneli jeszcze u nikogo na żywo nie widziałam.

    No ale jaksie miałaś, widzisz czyli Ci się podobały. Może coś więcej napiszesz jak je się użytkowało poprostu, jak prało itp.

  7. #427

    Domyślnie

    A ja mam panele zasłonowe i jestem zadowolona.

  8. #428
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Bluezee, a byłaby możliwość zobaczenia ich u Ciebie, jakieś malutkie zdjęcie choć, może być na priv nawet. Jestem bardzo ciekawa. Napisz coś więcej.

  9. #429

    Domyślnie

    W wątku nasze wnętrza w szarościach jest mój salon:

    http://forum.muratordom.pl/showthrea...czów-D/page64

    Na stronie 66 jest c.d zdjęć. Nie mieszkam w wielkich przestrzeniach, to zwykłe mieszkanie 3 pokojowe w bloku więc nie wygląda tak jak okazałe wnętrza domków jednorodzinnych, gdzie samo wnętrze już dużo zyskuje dzięki dużej przestrzeni

    Aha żeby nie było salon nie jest jeszcze do końca urządzony-brakuje kilku ważnych szczegółów

  10. #430
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Bluezee coś mi się pokićkało Twój salon oczywiście znam i panele też już oglądałam. Fajnie al eczy masz je cały czas rozsunięte? Czy przy zasłoniętych nie jest za ciemno?

  11. #431

    Domyślnie

    Miło, że mnie kojarzysz W dzień zazwyczaj są rozsunięte na boki aby więcej światła było w mieszkaniu. Przy moich meblach długie , woalowe firanki odpadały, zostały tylko zasłony, chciałam coś innego i zdecydowałam sie na te panele.

  12. #432

    Domyślnie

    zrób mężowi te panele w pomieszczeniu do pracy, o ile oczywiście ma być nowoczesne, bo nie wyobrażam ich sobie w stylowej biblioteczce
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  13. #433
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Duś w jakiej stylowej biblioteczce??? Żadnej stylowej nie chcę. Ja chcę mieć nowocześnie, a nie stylowo.

    Duś w naszym małym mieszkaniu nie ma pomieszczenia do pracy

    No to kurcze co? Panele czy firany? Ja sama nie wiem, do żadnej opcji nie jestem przekonana w 100%.

    Bluezee skąd masz panele, jak je czyścisz. U mnie musiałyby być cały czas zasłonięte.

  14. #434

    Domyślnie

    do salonu zdecydowanie odradzam.
    panele uznaje za pozbawione klimatu i nadające wnętrzu atmosfery rodem z korporacyjnego biura (open space z boxami dla pracownikow). a ja chce aby nowoczesny salon był trochę przytulny (dzięki panelom tego nie uzyskasz) i jednocześnie elegancki (jak poprzednio).

    wybór należy do was, nasze zdanie już znacie
    Ostatnio edytowane przez duś ; 24-08-2011 o 20:13
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  15. #435
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ok. przemyślimy sprawę. Ja Wam powiem, że coraz bardziej skłaniam się ku firanom, bo wydają się bardziej eleganckie ale mąż koniecznie chce mieć nowocześnie. Mi zależy na oryginalności.

    Dziś też pomyśleliśmy, że komodę na korytarz to mąż zrobi sam z drewna sosnowego, a potem się kolor dobierze.

    Znalazłam dziś coś podobnego (lustrzana), rewelacja tylko nie wiem czy to pasuje, chyba raczej nie ale i tak jest świetna:

    Ostatnio edytowane przez monikaa13 ; 24-08-2011 o 20:27

  16. #436

    Domyślnie

    Duś tak namiętnie krytykuje panele więc pewnie już Cię nie interesują-ale pytałaś więc odpowiadam. Panele szyłam i kupiłam w Eurofiranach. I nie była to tania sprawa, ale nie żałuje.

  17. #437
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Bluezee interesuje, interesuje. Zastanawiam się właśnie czy nie kupić szyn z Ikei i mieć ew. wybór. Na nich można powiesić i firany i panele ew.

    Czy masz te panele z takiego materiału grubszego, sztywnego, czy takiego jak firany delikatnego?

  18. #438

    Domyślnie

    oj nie, nie że krytykuję. po prostu nie pasują mi zupełnie do pomieszczenia jakim jest salon czy sypialnia. domowe biuro/gościnny, pokój dziecka - owszem. ale lubię jak salon zaprasza, jak jest ciepły i delikatny, nawet jeśli konwencja jest nowoczesna i pełno w nim kanciastych mebli na wysoki połysk. panele wydają się takie surowe...

    @monika
    a ska ta lustrzana szafka? kiedys miałam taki pomysł na stoliki nocne...
    Ostatnio edytowane przez duś ; 25-08-2011 o 10:29
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  19. #439

    Domyślnie

    A ja lubię panele i na pewno będę mieć w salonie, zwykłe firany i zasłony mnie osobiście kompletnie nie interesują, no ale u mnie z założenia ma być surowo i nieprzytulnie Kwestia gustu i klimatu jaki się chce mieć.
    duś, lustrzane szafki różne widziałam na pewno w Tk Maxx.
    monika, boskie masz te schody.

  20. #440
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Lina dzięki. Widzę, że nasze schody jak na razie wszystkim się podobają. Teść z mężem się postarali, trzeba im jakoś podziękować

    Co do szafki lustrzanej to wpisałam w google "lustrzana komoda" i szukaj w obrazach, pełno tego jest.

    A czy widzicie ją tam w rogu, w korytarzu? Czy sobie darować.

Strona 22 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony