dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 24 z 39
Pokaż wyniki od 461 do 480 z 774
  1. #461
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Jako zafiksowana na punkcie liter mogę powiedzieć tylko, że jest pięknie!
    Cała Twoja kuchnia mi się bardzo podoba
    Dzięki

  2. #462
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał optymistka Zobacz post

    ale super to wygląda i będzie nawiązanie do żółtej ścianki
    Nie będzie tylko tak miało być oczywiście

  3. #463
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    jaliko

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Kraków
    Kod pocztowy
    31-763
    Posty
    110

    Domyślnie

    jestem w szoku kuchnia najpiekniejsz z tych co widziałam do tej pory a widziałam dużo
    Gratulacje!

  4. #464
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaliko Zobacz post
    jestem w szoku kuchnia najpiekniejsz z tych co widziałam do tej pory a widziałam dużo
    Gratulacje!
    Jej, dzięki ogromne.

    A co do reszty to:

    - meble do salonu kupione z Ikea, model Besta, białe z lakierowanymi na szaro frontami
    - karnisze (jednak!!!!!!!) do salonu kupione, zwykłe, proste rurki
    - komoda się już robi, będzie sosnowa i zrobi ją mój mąż

    Teraz czeka mnie wybór firany. Polecaliście woal ale mi chyba średnio się podoba. Widziałam takie coś jakby lniane, te mi się bardzo podobają i chyba takie będą. Nie mam niestety zupełnie pomysłu jak je na tych karniszach upiąć, na taśmie, na tych kółkach, na żabkach, czy takich "lapkach" jak jak to mówię, materiałowych???

    Jak przywiesimy meble to pokażę jak to teraz wygląda.

  5. #465

    Domyślnie

    firanke w sypialni mam zmarszczoną na taśmie - potrojna zakladka (mi tez to niewiele mówi) - ale masz ładne, rowniutkie brzuszki. efekt zależy od tkaniny, dlatego polecam tego typu rozwiazanie dla lejących się, miękkich firanek.

    w salonie mam organze zmarszczoną na taśmie, wiec faldki nie są takie rowniutkie, ale ponieważ orgaza jest bardziej sztywna niż to co mam w sypialni - faldki są całkiem spore.

    to tylko dwa z wielu możliwych efektów. najlepiej podejdź do jakiegoś dużego salonu i sobie oblookaj różne marszczenia i różne tkaniny, tak najlepiej coś wybrać
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  6. #466
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    duś, a gdzie ja u mnie znajdę duży salon

    Mogę oblukać Ikea, Leroy itp. Kurcze jakiegoś specjalnego z firanami w trójmieście nie widziałam. Ale do Gdańska też mam trochę daleko, jakby co.

  7. #467

    Domyślnie

    o kochana, w trojmiescie powiadasz... wyśmienicie trafilaś nie wiedziałam (albo nie skojarzyłam) że ty z moich stron. tak wiec słuchaj:

    spory wybór firan i przyzwoita ekspozycja jest w eurofiranach w matarnii (na przeciwko ikei ). www maja gów... no kiepską, wiec się nie sugeruj, ale babki w sklepie kumate i życzliwe. no i wybór na miejscu też jest spory (cenowo są porównywalne ze znanymi mi sklepami, postanowiłam tam zamówić zasłony i roletę rzymską do kuchni)

    przegenialny salon jest w Gdyni na władysława iv - mały, niepozorny, ale to taki trojmiejski wypasik. obsługa w pełni kompleksowa - pani firanka przyjedzie, wymierzy, zrobi projekt, potem ci go zainstaluje. ale i skasuje odpowiednio

    fajny punkcik jest koło top mebli we wrzeszczu, mega ładne rzeczy robią, ale ekspozycja nie bardzo.

    sopocki skwer - tam bym mogła w ogóle urządzić całe mieszkanie. na piętrze, koło siłowni jest sklep z pięknymi meblami, w kolejnym piękne kafle, w nastepnym ceramika, dalej kuchnie. od niedawna jest tam tez coś od okien - aspiro - ja tam nie byłam, bo mam zakaz zagladania tam, ale koleżanka się zachwycala

    we wrzeszczu na Partyzantow (ze 100m od Manhattanu) jest fajna babka i z 0,5 km dalej na tej samej ulicy druga. dosyć klasyczne firanki w ofercie, ale żeby podpatrzec co i jak - idealnie.
    na piekarniczej przy carrefourze tez coś jest - chyba się jutro na myjnie przejade, to wstapie. kiedyś była tez babka w geanie (czyli dziś to jest Real, ten naprzeciw casto, po 2 str obwodnicy), ale tam dawno już nie zagladalam

    )
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  8. #468

    Domyślnie

    Oj duś, dlaczego ty nie mieszkasz w moich stronach ...

  9. #469
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Duś nie wiedziałaś, bo pewnie nie pisałam.

    Co do salonów z firanami, dzięki. Najbardziej pasują mi te eurofirany. Ciężko mi pojechać do centrum Sopotu czy Gdańska, daleko i nie ma kiedy. Wracam z pracy o 16-17. Już bardziej do Gdyni. Tyle razy byłam w Ikea i nie pomyślałam, by poszukać tam gdzieś firan. Dzięki, będzie trzeba się w niedzielę wybrac i zobaczyć.

    Bardzo mi się podoba taki materiał, jak to pani w sklepie nazywa: etamina - cokolwiek to znaczy wygląda bardzo fajnie.

  10. #470

    Domyślnie

    eurofirany do 21, a w nd do 20 )
    ostatnio otworzyli tk maxxa tam - do domu tez tam kilka fajnych rzeczy widzalam, choć akurat tez nie namierzylam nic, co bym "musiala" kupić )
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  11. #471
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A co Wy doradzacie:

    Takie:



    czy takie:



    czy jeszcze inne i ważne pytanie czy jak będą już firany to zasłony muszą być tak samo upięte, tzn. np. też na przelotkach???

  12. #472

    Domyślnie

    Na dekoringach łatwiej "chodzą" niż na szelkach. Pytanie, jak czesto będziesz je przesuwać

  13. #473
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Na balkon czasami wychodzimy więc ew. tu muszą się przesuwać ale i tak w tym miejscu muszą być dzielone, reszty nie będę raczej odsuwała, chyba że do umycia.

  14. #474

    Domyślnie

    mi się z kolei szelki nie podobają
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  15. #475
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Elfir

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Skąd
    Kórnik
    Posty
    50.146
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    mnie też nie

  16. #476

    Domyślnie

    miałam szelki ( w firankach)i z radością zmieniłam na tuneliki, chociaż bardzo podobają mi się także kółeczka (tzn przelotki
    kółeczka będą praktyczniejsze przy ciągłym przesuwaniu i zdecydowanie ładniej się układają niż szelki

  17. #477
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Ok. kółeczka wiem, szelki też się zorientowałam ale co to są tuneliki to jeszcze nie wiem.

    Dla mnie te wszystkie nazwy to mogłyby być po chińsku równie dobrze

  18. #478

    Domyślnie

    inaczej z grzywką. Bo najbardziej pasowały mi do wystroju. Sfotografuję, to pokażę
    albo na jakiś stronach firanowych (ja mam swoje z dekorii)
    pozdrawiam

  19. #479
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    ave plisss z grzywką ??? - o co chodzi ?! Daj jakiś przykład.

  20. #480
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    A widzę chyba, czy to takie przez co nie widać karnisza? Też się nad takim mocowaniem zastanawiałam.

Strona 24 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony