dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 39 z 39
Pokaż wyniki od 761 do 774 z 774
  1. #761
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał monnik1 Zobacz post
    Raz na jakiś czas wpadam do Ciebie zobaczyć postępy i zawsze jestem czymś zachwycona. Tym razem pięknymi schodami i odnowionymi krzesełkami. Proszę napisz gdzie kupiłaś taki świetny materiał tapicerski. U mnie w mieście trudno coś znaleźć, a na internecie też nic takiego nie znalazłam.

    Pozdrawiam.
    Dzięki. Z materiałem byl ogromny kłopot, bo szukaliśmy materiału obiciowego ale nic ciekawego nie było. Same takie obicia jak z PRLu Nie mogliśmy nic wybrać. W końcu postawiliśmy na dośc powszechną, ciekawą wizualnie i tanią Ikeę Materiał na krzesłach to zwykły materiał z Ikei. Jest dość sztywny i taki grubszy więc na razie się trzyma, nic się z nim nie dzieje. Jak się wytrze to się kupi nowy, za tę cenę można

    A w Ikei naprawdę jest spory wybór fajnych materialów, tylko trzeba szukać tych grubszych.

  2. #762
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sharlotka Zobacz post
    Monika,
    masz czadowe schody - bardzo industrialne, wyglądają bombowo!!!!
    Czy mogłabyś się podzielić namiarem na wykonawcę na priv?
    I w ogóle - czy takie konstrukcje są drogie?
    Dziękuję. Nam się tez podobają ale jeszcze będą pręty, takie jak u góry ale jakoś czasu nie ma. Schody wykonane samemu, niestety nie znam kosztów, bo połowa była po znajomości Stopnie są sosnowe - 50 zł /sztuka - tyle wiem.

  3. #763

    Domyślnie

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Dzięki. Z materiałem byl ogromny kłopot, bo szukaliśmy materiału obiciowego ale nic ciekawego nie było. Same takie obicia jak z PRLu
    No dokładnie tylko takie znajduję....

    Cytat Napisał monikaa13 Zobacz post
    Nie mogliśmy nic wybrać. W końcu postawiliśmy na dośc powszechną, ciekawą wizualnie i tanią Ikeę Materiał na krzesłach to zwykły materiał z Ikei. Jest dość sztywny i taki grubszy więc na razie się trzyma, nic się z nim nie dzieje. Jak się wytrze to się kupi nowy, za tę cenę można

    A w Ikei naprawdę jest spory wybór fajnych materialów, tylko trzeba szukać tych grubszych.
    Po stokroć dzięki No to muszę się wybrać na wycieczkę całodniową bo najbliższa Ikea jest dość daleko. Ale dla takiego materiału warto mam nadzieję że mężuś podzieli mój entuzjazm...

  4. #764

    Domyślnie

    Cześć Monikaa13.
    Na wstępie macie (lub masz) fajny gust, podobny do Naszego.
    Chciałem Ciebie poprosić o pomoc.
    Właśnie buduje Nam się blok gdzie będzie mieszkanko dość podobne do Waszego (tez 2-poziomowe).
    Nie znalazłem nigdzie żadnych planów Waszego M, nie wiem ile macie m2. Możesz mi przesłać jakieś plany waszego mieszkania, oraz jak macie je mniej więcej urządzone? - o ile oczywiście to jest w granicach Waszej prywatności.
    Ale najbardziej mi zależy na schodach, ja mam aktualnie problem (zajrzyj tutaj http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post5741620). Mam prośbę podaj mi jaka macie wysokość oraz długość takich schodów (mierzona od otworu w suficie do ich końca, ale po podłodze). Z góry dzięki.

  5. #765
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Nasze mieszkanie nie jest duże. Dół ma 68 m2, a góra to tylko poddasze, gdzie jest pokój córki - nie wiem ile tam jest metrów ok. 25 chyba ale po podłodze, bo tam jest bardzo nisko. W najwyższym miejscu, tylko na środku jest 2m, dalej szybko leci w dół ale dla córki na razie jest ok.

    Później wrzuce parę zdjęć - choć wszystkie je można znaleźć porozrzucane na forum lub tutaj w wątku - i opiszę schody/.

  6. #766
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Parę zdjęć z całości:

    Salon:







    Góra:





    Łazienka:





    Przedpokój:



    Kuchnia:







    Dolny pokój:



    Zdjęcia już trochę stare, szczegóły sie zmieniły ale całość mniej więcej tak wygląda.

  7. #767

    Domyślnie

    Bardzo ładne to mieszkanie.....
    Podoba mi się w kuchni, że masz piekarnik i mikrofalę na słupie (zawsze bezpieczniej).
    Ja się zastanawiam na piekarnikiem i mikrofalą w jednym.
    Ale będziemy mieli dość podobnie jak Wy, zlew tez chcemy zrobić jako narożny.
    Jak już się wybuduje blok i go urządzimy to wrzucę zdjęcia dla porównania.
    PS.
    A macie problem ze śniegiem zalegającym na oknach dachowych podczas ich otwierania?

  8. #768
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Oszolom Zobacz post
    A macie problem ze śniegiem zalegającym na oknach dachowych podczas ich otwierania?
    Mamy Tzn. okna się normalnie otwierają, razem ze śniegiem, nie ma problemu. Tylko po prostu sami odśnieżamy śnieg z okien, bo jest w pokojach ciemno.

  9. #769
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    To znowu ja Poradźcie proszę teraz jaką tapetę dać do tego pokoju córki na poddaszu. Ma ścianę kolankową niebieską, a reszta biała. Na ścianach ma poprzyklejane jakieś wróżki ale wiadomo to można odkleić. Tu przy schodach jest taka duża biała ściana - miała być tam boazeria ale jakoś kasy na razie brak i chcemy dać tapetę - macie jakąś ładną, nie bijącą po oczach, w rosądnej cenie?
    Na tej ścianie będzie stało biurko z komputerem więc tapeta raczej nie może być jakaś mocna, bo będzie ja to rozpraszało przy TV i robieniu lekcji.
    Córka ma 7 lat.

  10. #770
    GOSC12_3
    Guest
    GOSC12_3

    Domyślnie

    Hej monika wiesz co? masz piękne mieszkanie. Poza tym poczytałam sobie Twoje wpisy w dzienniku budowy i się zastanawiam jak to sie wszystko zakończyło. Poddaliście sie z budową czy jak? Kupiliście to mieszkanko zamiast się budować? Bardzo współczuje takich problemów z pozwoleniami.

  11. #771

    Domyślnie

    Monika, pokaż tę ścianę pod tapetę.

  12. #772
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał Riri Zobacz post
    Hej monika wiesz co? masz piękne mieszkanie. Poza tym poczytałam sobie Twoje wpisy w dzienniku budowy i się zastanawiam jak to sie wszystko zakończyło. Poddaliście sie z budową czy jak? Kupiliście to mieszkanko zamiast się budować? Bardzo współczuje takich problemów z pozwoleniami.
    Hi hi, już tak dawno mnie tu nie było. Z budową na razie nic nie robimy, na działce nic się nie dzieje, wody brak. Mieszkamy sobie w tym mieszkaniu ale ciasno się nam robi. Kupiliśmy to mieszkanie zamiast budowy, tak.

  13. #773
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Monika, pokaż tę ścianę pod tapetę.
    Tapeta już dawno leży, o taka:

    Może jak nie zapomnę to pstryknę zdjęcia. Ciekawe czy ktoś z forum jeszcze pamięta moje mieszkanie

  14. #774

    Domyślnie

    mogłabyś podać jakie kafle masz w łazience na ścianie i podłodze?

Strona 39 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony