dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 39
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 774
  1. #61

    Domyślnie

    No w tej sytuacji podtrzymuje swoje zdanie. Z mala zmiana - moze niekoniecznie tapeta ale na pewno nie zolte kafle. Wyjdzie IMO koszmarek

  2. #62

    Domyślnie

    Ten stół i krzesła nijak mają się do wstawionej inspiracji ... Nie osiągniesz takiego efektu na na tym zdjęciu. Kącik jadalny jest zbyt elegencki.
    A może dałabyś tam duże lustrzane kafle, takie metr na 33 cm?

  3. #63
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    jaksie czyli co ani tapeta ani żółte kafle. no nie, ja się załamię. Czyli jak to urządzić? Może fioletowe kafle? A lustrzane to jakie? Nie kojarzę za bardzo, co to.

  4. #64
    Lider FORUM (min. 2800)
    mazo

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    4.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Fakt, że stół i krzesla zmieniają sytuację, ja bym dała po prostu szybę, np. szary lacobel. Tapeta w kuchni to moim zdaniem generalnie zły pomysł, chyba, że uda Ci się zupełnie niczego nie trzymać na wierzchu. Tapeta bardzo dominuje i nie znosi konkurencji

  5. #65

    Domyślnie

    Ja mam takie płytki.


  6. #66
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    ale czy białe płytki to nie będzie zbyt nudne? A co z całą ścianą, bardzo podoba mi się ten ciemny szary - to może chociaż to zostanie

  7. #67

    Domyślnie

    nie muszą być białe

    a może polecana przez joliska farba, która zdaje egzamin w kuchni?
    Ostatnio edytowane przez jaksie ; 27-01-2011 o 19:16

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaksie Zobacz post
    Ja mam takie płytki.

    jaksie jak u ciebie sterylnie, wy jadacie na mieście czy co? ciekawa jestem kto tak pucuje wszystko Pięknie, bez tych wszystkich durnostojek i sztucznych czosnków.
    Nasz dziennik budowy
    ''Nie ma krytyki szkodliwej, tylko brak krytyki przynosi szkodę''. Kisiel.

  9. #69

    Domyślnie

    Wiesz, kto pucuje
    Włąsnie dlatego, że rzeczy są pochowane, sprząta się błyskawicznie.

  10. #70
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agnieszka86

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łyszkowice
    Kod pocztowy
    99-420
    Posty
    17

    Domyślnie

    ja mam ten sam dylemat, czy jakaś tapeta przeszklona czy płytki, myślałam też o takiej cegiełce ale nie wiem czy się nad blat takie coś nadaje.

    mi osobiście, jeśli chodzi o ten wątek nie podoba się zbytnio żaden z tych dwóch pomysłów, moze coś innego? albo inna tapeta po prostu!?

    i mam takie pytanie głupawe moze ale gdzie macie suszarkę do naczyń? na jednym zdjęciu był zlew na rogu na innym pod oknem, wiec gdzie suszarka? I co trzymacie w szafce rogowej pod zlewem??????

  11. #71

    Domyślnie

    A czy suszarka jest konieczna? Przy zmywarce?

  12. #72
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Suszarka do naczyń? Hmmm, a po co???

    W szafce pod zlewem trzymam śmietnik, puste butelki, odpady szklane i platikowe, konewkę i wszelkie różne śmieci.

  13. #73

    Domyślnie

    Monika dawaj jeszcze raz fotki kuchni, nie wizualki. Do tego razem ze stołem itp.

  14. #74
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Dobra daję i proszę o pomoc





    I dla zobrazowania widok z kuchni na przedpokój:


  15. #75

    Domyślnie

    Tej tapety dalej tu nie widzę, niestety żółtych płytek też nie - wielki żal.
    Chyba poszłabym konsekwentnie w biel, szarość i czerń. No chyba, że masz ogromną potzrebę użycia wyrazistego koloru.

  16. #76
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Potrzeby nie mam ale już wydaje sie tak ponuro, Jakiś kolor trzeba tylko gdzie właśnie? Dodam, że drzwi do schowka będą czarne, no i kupiliśmy czarny zegar ale śliczny według mnie.

  17. #77

    Domyślnie

    Dziwna metoda powiem szczerze. Boisz sie o ponurosc a dodatki kupujesz czarne. Chyba nie tedy droga. Ja bym polozyc cos kolorowego na sciane i pod to cos pokupowal dodatki. Skoro kuchni nie masz gazowaej to moze lacobel w jakims fajnym kolorze - fiolet moze. I troche fioletowych dodatkow. Ja bym przynajmniej szedl w tym kierunku bo faktycznie - jakos jest ponuro.


    Acha - widze ze masz takie oprawy sufitowe jak mi sie podobaja. Widzialem takie Massive ale cena mnie troche przytloczyla bo jesli bysmy sie na takie cos zdecydowali to sporo bym ich chcial kupic. Te cos widze ze sa chyab innej firmy. Podpowiesz co to i jak sie sprawdza? To na zarowki ledowe czy na halogeny ?
    Ostatnio edytowane przez nielot2 ; 28-01-2011 o 07:32

  18. #78
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    agnieszka86

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łyszkowice
    Kod pocztowy
    99-420
    Posty
    17

    Domyślnie

    http://www.paradyz.com.pl/Collection...y-wood-kuchnia
    te płytki bardzo mi się podobają, moze coś takiego? brąz+ jaany + lekki wzorek. Bo na razie to faktycznie bardzo biało masz.


    kuchnia bardzo podobna do mojej przyszlej, przynajmniej tak mi się wydaje, poza kolorem, ja celuję w taki jak na zdjęciu z linku mniej więcej


    a może lekkie kwiaty?:
    http://www.paradyz.com.pl/Collection...delicate_touch
    Ostatnio edytowane przez agnieszka86 ; 28-01-2011 o 07:48

  19. #79
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał nielot2 Zobacz post
    Dziwna metoda powiem szczerze. Boisz sie o ponurosc a dodatki kupujesz czarne. Chyba nie tedy droga. Ja bym polozyc cos kolorowego na sciane i pod to cos pokupowal dodatki. Skoro kuchni nie masz gazowaej to moze lacobel w jakims fajnym kolorze - fiolet moze. I troche fioletowych dodatkow. Ja bym przynajmniej szedl w tym kierunku bo faktycznie - jakos jest ponuro.


    Acha - widze ze masz takie oprawy sufitowe jak mi sie podobaja. Widzialem takie Massive ale cena mnie troche przytloczyla bo jesli bysmy sie na takie cos zdecydowali to sporo bym ich chcial kupic. Te cos widze ze sa chyab innej firmy. Podpowiesz co to i jak sie sprawdza? To na zarowki ledowe czy na halogeny ?
    Chodzi o zegar? Nie znalazłam ładniejszego, miał być biały ale wykupili Fiolet chyba nie jest dobrym pomysłem.

    Co do opraw to żadne halogonowe nie wchodzą u nas w grę. Diabelstwo przypala się co chwilę i żre prądu za dużą kasę. Te co mamy na suficie są na zwykłe żarówki energooszczędne, my mamy 11W. Świecą bardzo dobrze, sprawują się dobrze. Oprawy są marki Brilux, dokładnie te:

    http://cd.brilux.pl/doc/architektoniczne/124_125.pdf

    Koszt to ok. 30zł za jedną oprawę!!! Masivy w tym przypadku wychodzą bardzo niekorzystnie ze względu na cenę i halogeny.

  20. #80
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar monikaa13
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Posty
    2.898
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    58

    Domyślnie

    Cytat Napisał agnieszka86 Zobacz post
    http://www.paradyz.com.pl/Collection...y-wood-kuchnia
    te płytki bardzo mi się podobają, moze coś takiego? brąz+ jaany + lekki wzorek. Bo na razie to faktycznie bardzo biało masz.


    kuchnia bardzo podobna do mojej przyszlej, przynajmniej tak mi się wydaje, poza kolorem, ja celuję w taki jak na zdjęciu z linku mniej więcej


    a może lekkie kwiaty?:
    http://www.paradyz.com.pl/Collection...delicate_touch
    Sory ale zupełnie nie moja bajka.

Strona 4 z 39

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony