dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Przemalowanie frontów kuchennych

    Witam,
    mam problem, który jest już załączony w temacie forum. Chodzi mi o przemalowanie frontów kuchennych (płyta) z białego koloru, sama nie wiem jeszcze na jaki i właśnie chciałabym żebyście mi coś doradzili, oraz nie wiem czy można coś takiego zrobić z frontami szafek z płyty, żeby były gładkie i z połyskiem. Załączę kilka fotek i proszę o pomoc, oczywiście chodzi tutaj o mały koszt przemiany.
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P240111_16.560001..JPG
Wyświetleń:	124
Rozmiar:	49,3 KB
ID:	39776   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P240111_16.550003..JPG
Wyświetleń:	89
Rozmiar:	43,4 KB
ID:	39777   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P240111_16.550002..JPG
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	46,2 KB
ID:	39778   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	P240111_16.550001..JPG
Wyświetleń:	68
Rozmiar:	39,3 KB
ID:	39779  

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    w dzisiejszych czasach wszystko można , lecz czy to jest warte ??? proponuję kupienie nowych formatek na fronty . A jezeli nie pasuje ta opcja , to mozesz uzyc farby http://www.studio-aw.pl/go/_info/?us...00_378&lang=pl lub akrylowej http://farbus.pl/p/pl/254/farba+akry...k+4070+1l.html ,

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bastorek

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Zielonka, Poland
    Posty
    399

    Domyślnie

    Ja właśnie dawno coś takie zrobiłem tylko że z płytą meblową i niestety nieźle ją po gieło! Nie wiem jak to będzie z frontami!
    Tu była reklama [Regulamin Forum, pkt 2.4.c]

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ANSE72

    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    KOSTRZYN NAD ODRĄ
    Posty
    986

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bastorek Zobacz post
    Ja właśnie dawno coś takie zrobiłem tylko że z płytą meblową i niestety nieźle ją po gieło! Nie wiem jak to będzie z frontami!
    dokładnie napisz co wykonałeś i jakim materiałem ?

  5. #5
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    Bastorek

    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Zielonka, Poland
    Posty
    399

    Domyślnie

    Wymyśliłem że zrobię koronę na szafki z zwykłej białej płyty wiórowej i listwy piankowej NMC i dodatkowo halogeny do oświetlenia frontów. Przykleiłem listwe do płyty i całość pomalowałem emalią akrylową 3 razy, po wyschnięciu płyta była wygięta co mi w sumie za bardzo nie przeszkadzało ponieważ i tak była przykręcana do szafek więc wkety nierówność docisnęły. Natomiast jakby płyta była wolnostojąca to widać by było że jest wygięta!
    Tu była reklama [Regulamin Forum, pkt 2.4.c]

  6. #6

    Domyślnie

    Można poszukać w pobliżu jakiejś lakierni,efekt będzie nieporównywalny do własnoręcznego malowania.

  7. #7
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar bradykardia1
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paprotnik19 Zobacz post
    Można poszukać w pobliżu jakiejś lakierni,efekt będzie nieporównywalny do własnoręcznego malowania.
    Tu się zgodzę w 100% - miałam starą szafę ze zwykłej płyty meblowej - korpus malowaliśmy wałkiem jakąś najzwyklejszą niebieską jedynką - wyszło jak wyszło - drzwi natomiast mąż pomalował kompresorem , który był w użytku przy okazji malowania samochodu - wyszło ślicznie - idealnie gładkie powierzchnie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony