dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 16
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 311
  1. #201

    Domyślnie

    Witam, podajcie proszę w prywatnych wiadomościach adresy, na które wyślę wylicytowane przedmioty

  2. #202
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    poszło, dołożyłem troszeczkę za Depesiowe nasionka

  3. #203

    Domyślnie

    Ja tez poprosze o adresy na priv.

    Justynko
    podobała sie lalka córci ?

  4. #204

    Domyślnie

    Jako że pierwszy raz brałam udział w forumowej licytacji, napiszcie mi proszę, czy przy przelewie konieczne jest wpisanie poprawnego adresu odbiorcy? Nigdy nie robiłam przelewu bez podania adresu, a mój bank takowy "woła" i nie wiem czy wpłata dojdzie jeśli wpiszę sobie np "-" w tym polu I jeszcze jedno.. czy w tytule przelewu muszę wpisać coś konkretnego? (żeby odbiorca nie miał później ewentualnych problemów np. z US ) Bardzo proszę niech ktoś poradzi co i jak

  5. #205
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    bpis

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Posty
    289

    Domyślnie

    Ode mnie pieniądze pójdą dopiero po 8.03, tak że adres podam, babajago, po wpłacie. Poinformuję o przelewie w tym wątku.
    ( Chyba że chcesz wcześniej hurtem wysłać fanty, to daj znać - na pewno wpłacę na konto Tomka). Sory za zamieszanie, ale moje konto na razie puste

    zetko!
    Ja poprzednio w tytule pisałam: "dla Tomka od bpis". ( chyba nikt się nie czepiał, a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo )
    Ostatnio edytowane przez bpis ; 28-02-2011 o 16:21

  6. #206

    Domyślnie

    Agduś wolałabym kwiecień, ale popytam jeszcze Ani kiedy Jej bardziej pasuje, no i oczywiście Cieszka też musi się wypowiedzieć co do terminu. Z dzieckami nie ma problemu, na pewno towarzystwa im nie zabraknie
    Cieszynianko no powiem, że czuję się tak mile zaskoczona, iż masz u mnie jeszcze 5 kawałków na wynos

  7. #207
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Justynka
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Łódź
    Posty
    627

    Domyślnie

    Cytat Napisał babajaga Zobacz post
    Ja tez poprosze o adresy na priv.

    Justynko
    podobała sie lalka córci ?
    Babojago, oczywiście, że tak! Dziewczę moje i Zuzia są podobnego wzrostu. Ja również serdecznie dziękuję za niespodziewane, a baaardzo praktyczne GRATISY: w kapciuszkach śmigam jak ta lala, a w woreczku aktualnie zlokalizowała się tona kredek . Dziękuję w imieniu nas obu za prezenty, fajnie, że można było komuś przy okazji pomóc.
    Polecam wszystkim twórczość BABYJAGI!
    P.S.przepraszam najmocniej za ten brak odpowiedzi, ale dopiero dziś tu dotarłam po nalocie rodzinno-urodzinowym

  8. #208
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał zetka Zobacz post
    Jako że pierwszy raz brałam udział w forumowej licytacji, napiszcie mi proszę, czy przy przelewie konieczne jest wpisanie poprawnego adresu odbiorcy? Nigdy nie robiłam przelewu bez podania adresu, a mój bank takowy "woła" i nie wiem czy wpłata dojdzie jeśli wpiszę sobie np "-" w tym polu I jeszcze jedno.. czy w tytule przelewu muszę wpisać coś konkretnego? (żeby odbiorca nie miał później ewentualnych problemów np. z US ) Bardzo proszę niech ktoś poradzi co i jak
    Mam ten sam problem. Próbowałam wysłać przelew, ale na czerwono mi się wyświetla, żeby wpisać adres.
    Czy ktoś może mi posłać ten adres na priva, bardzo proszę

  9. #209
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    kontradmiral86

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    295

    Domyślnie

    Kaska przelana.
    Pozdrawiam wszystkich licytujących i wystawiających

  10. #210
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Jamles!! Swojaczko!!
    Poproszę adresy na priv!


  11. #211
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EDZIA

    Zarejestrowany
    Apr 2002
    Posty
    6.228

    Domyślnie

    Kochani jesteście niezawodni'
    Ta licytacja była potrzebą sytuacji, chwili a Wy jak zwykle stanęliście na wysokości zadania.
    Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wyniku, tym którzy ofiarowali fanty i tym którzy te fanty licytowali,
    Żałuję tylko, że nie mogłam do końca czuwać tutaj , i tu wielkie dzięki Agduś, która starała się jak mogła uaktualniać wyniki i jamlesowi za stukanie młotkiem
    Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.

    W temacie spraw organizacyjnych.
    Spróbuję jutro skontaktować się z Majką i zapytam o adres.
    Dlatego poroszę o priv. osoby, którym potrzebny jest adres do dokonajia przelewu na konto Tomka

  12. #212
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar efilo
    Zarejestrowany
    Oct 2005
    Posty
    29.533

    Domyślnie

    banki aktualnie nie mają obowiązku sprawdzania zgodnosci danych z danymi wlasciciela konta więc teoretycznie nawet przy wpisaniu adresu paryż rue balzac powinien dojść.

  13. #213
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar betina71
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    spod 97-ego gdzieś na lubelszczyźnie
    Posty
    1.536
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    135

    Domyślnie

    Poszłoooooooo............

  14. #214
    Senior Member FORUMOWICZ WIELKI SERCEMADMINISTRATOR FORUM Avatar Redakcja
    Zarejestrowany
    May 2001
    Posty
    4.688

    Domyślnie

    Dziękujemy wszystkim. Wspaniała jest wasza odpowiedź na problemy Tomka

  15. #215
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anna Wiśniewska Zobacz post
    Jamles!! Swojaczko!!
    Poproszę adresy na priv!

    proponuję, wysłać moją kartkę z naszymi pozdrowieniami do Tomka
    plan B to przekazanie kartki na aukcję dla Frania, pewnie Tomek zaakceptowałby
    taką propozycję

  16. #216
    SYMPATYK FORUM (min. 10) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Mopsia

    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Posty
    46

    Domyślnie

    wizzy1 prosze o adres na priv, chce wysłać wylicytowane fanty.
    Pozdrowienia dla wszystkich biorących udział w aukcji.

  17. #217
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Cytat Napisał EDZIA Zobacz post
    Kochani jesteście niezawodni'
    Ta licytacja była potrzebą sytuacji, chwili a Wy jak zwykle stanęliście na wysokości zadania.
    Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego wspaniałego wyniku, tym którzy ofiarowali fanty i tym którzy te fanty licytowali,
    Żałuję tylko, że nie mogłam do końca czuwać tutaj , i tu wielkie dzięki Agduś, która starała się jak mogła uaktualniać wyniki i jamlesowi za stukanie młotkiem
    Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI.

    W temacie spraw organizacyjnych.
    Spróbuję jutro skontaktować się z Majką i zapytam o adres.
    Dlatego poroszę o priv. osoby, którym potrzebny jest adres do dokonajia przelewu na konto Tomka
    Edziu - przecie Redakcja ma adres, podawała mi Majka na początku licytacji, było chyba nawet podane w osobnym wątku.

    Ja mam trochę kłopot, więc pozwolę sobie głośno:
    alp_22, prześlij proszę adres na PW, chciałabym wysłać Ci wylicytowaną przez Ciebie porcelanową lalkę.
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  18. #218
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za piękną licytację!
    Proszę betina71 o podanie adresu do przesyłki. Quter, dziś wysłane.
    Z jagoda51 i Rasia się dogadam o wszystko.
    Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję!!!

  19. #219
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Anna Wiśniewska
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Skąd
    z różanego raju, który stworzył Tato
    Posty
    8.706
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    277

    Domyślnie

    Cytat Napisał jamles Zobacz post
    proponuję, wysłać moją kartkę z naszymi pozdrowieniami do Tomka
    plan B to przekazanie kartki na aukcję dla Frania, pewnie Tomek zaakceptowałby
    taką propozycję
    Hmmm,
    obie wersje fantastyczne, to którą wybierasz??

  20. #220
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    swojaczka

    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    1.569

    Domyślnie

    Dopiero jutro wyślę kasę,bo nie mogę jeszcze chodzić zbyt wiele. Pomysł przekazania (mojej) kartki przy okazji aukcji dla Frania uważam za doskonały. Miałam zamiar prosić Agnes by przytrzymała kolczyki do następnej okazji.Lalkę biorę,bo jej właścicielka rok kończy 8 marca.

Strona 11 z 16

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony