dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 6
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 107
  1. #21

    Domyślnie

    Reklamowałam, bo miały np. ubytki w fornirze - z perspektywy czasu i po obejrzeniu na forum innych drzwi (porta), to te moje ubytki uważam za śmiesznie małe. Czepiałam się dosłownie każdego drobiazgu. Drzwi są bardzo porządnie wykonane i wyglądają ładnie. Póki co jestem z nich zadowolona. Kupowałam u autoryzowanego sprzedawcy - łatwiej reklamować, jeżeli jest taka potrzeba, no i dłuższa gwarancja.
    Koleżanka ma drzwi Dre - ani jedna para się nie domyka. Koszmar. Z Porty obłazi farba - znajomi mają ok. 6 lat, a już kilka lat temu wyglądały strasznie. Zobaczymy za kilka lat moje Pol-skone

  2. #22
    Morrwa
    Guest
    Morrwa

    Domyślnie

    Dzięki Bogumiło.
    Przynajmniej wiem, że intuicja mi dobrze popdowiadał, by Porty w ogóle nie brać pod uwagę.
    No zobaczymy.... już poczyniłam ustalenia ze sprzedawcą, teraz muszę pojechać i porozmawiać o rabacie...

  3. #23

    Domyślnie

    Życzę powodzenia!

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał tukaj
    Oglądaliśmy je dokładnie wiele razy, i myślę, że są godne polecenia i w dobrej cenie ( około 1000 zl z montażem). Montaż wykonujemy w tym tygodniu, ewentualne uwagi i opinie mile widziane , moje po montażu

    pozdrawiam

    Darek
    Tukaj

    I jak Twoje wrażenia po montarzu?
    Z tego co wszyscy piszą są to dosyć dobre drzwi.
    Gdzie są autoryzowani sprzedawcy drzwi tej firmy?
    Ubezpieczenia

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał Betsi2006
    Cytat Napisał tukaj
    Oglądaliśmy je dokładnie wiele razy, i myślę, że są godne polecenia i w dobrej cenie ( około 1000 zl z montażem). Montaż wykonujemy w tym tygodniu, ewentualne uwagi i opinie mile widziane , moje po montażu

    pozdrawiam

    Darek
    Tukaj

    I jak Twoje wrażenia po montarzu?
    Z tego co wszyscy piszą są to dosyć dobre drzwi.
    Gdzie są autoryzowani sprzedawcy drzwi tej firmy?
    Witam,

    My jesteśmy zadowoleni, także z ekipy montażowej (jedne drzwi przerabiali na miejscu - takie ze skosem i wyszły ok)
    namiary na firmę montażową u której można zamówić całość tzn. drzwi z montażem - KOMEX M. KOWALCZYK tel 608 450 903.

    A oto efekty końcowe ( drzwi jeszcze bez klamek):







    pozdrawiam

    Darek
    A jeśli dom będę miał to będzie bukowy koniecznie, pachnący i słoneczny. Wieczorem usiądę wiatr gra a zegar na ścianie gwarzy.....

    Projekt Saga
    http://www.domoweklimaty.pl/index.ph...project_id=784

  6. #26

    Domyślnie

    Tukaj

    Dzieki za namiar.
    Bardzo ładne są te drzwi. Czy to jest Pol-skone?
    W mieszkaniu w którym mieszkałam miałam białe drzwi, teraz jestem nastawiona na drewniane ( mam na mysli kolor) - ale te Twoje sa naprawdę super i tak myślę czy nie zmienić zdania i zrobić białe przynajmniej na poddaszu bo na dole jednak brązy będą bardziej pasowały.

    Gdzie mieści sie ta firma Komex, której dałeś mi namiary?
    Ubezpieczenia

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Napisał Betsi2006
    Tukaj

    Dzieki za namiar.
    Bardzo ładne są te drzwi. Czy to jest Pol-skone?
    W mieszkaniu w którym mieszkałam miałam białe drzwi, teraz jestem nastawiona na drewniane ( mam na mysli kolor) - ale te Twoje sa naprawdę super i tak myślę czy nie zmienić zdania i zrobić białe przynajmniej na poddaszu bo na dole jednak brązy będą bardziej pasowały.

    Gdzie mieści sie ta firma Komex, której dałeś mi namiary?
    Witam,

    Tak są to lite malowane drzwi białe Modern 05 firmy Polskone. My też się zastanawialiśmy nad kolorem drzwi, ale ostatecznie wybraliśmy białe, pasują do każdego wnętrza, stolarkę okienną także mamy białą, a nie wiemy jakie będziemy mieli meble. Drzwi biale są neutralne, komponują się dobrze do wszystkich mebli.

    Firma Komex mieści się w Warszawie:

    http://mazowieckie.teleadreson.pl/wa...e0034817d.html

    pozdrawiam

    Darek
    A jeśli dom będę miał to będzie bukowy koniecznie, pachnący i słoneczny. Wieczorem usiądę wiatr gra a zegar na ścianie gwarzy.....

    Projekt Saga
    http://www.domoweklimaty.pl/index.ph...project_id=784

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Napisał tukaj
    [ My też się zastanawialiśmy nad kolorem drzwi, ale ostatecznie wybraliśmy białe, pasują do każdego wnętrza, stolarkę okienną także mamy białą, a nie wiemy jakie będziemy mieli meble. Drzwi biale są neutralne, komponują się dobrze do wszystkich mebli.
    Darek
    Ja mam okna w okleinie drewnianej i włąsnie dlatego boję się, że białe nie będą za bardzo pasować. Jeszcze gdyby ściany były białe to może, ale będą raczej w delikatnych kolorach.
    Na razie to cały czas szukam jakiejś firmy z ładnymi a niezbyt drogimi drzwiami.
    Brałam pod uwagę Pol-Skone bo są ładne i polecane że dobrej jakości, ale nieztety dosyć drogie ( mam już wycene na 10 moich sztuk).
    Ubezpieczenia

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000)
    dabell

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    1.426
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    76

    Domyślnie

    Dzięki inicjatywie na Grupie Wrocławskiej zebrało nas się ok. 14 osób na zamówienie w jednej firmie handlującej drzwiami we Wrocławiu - dostaliśmy każdy rabat 24% na drzwi wybranej firmy (większość brała Portę) i klamki oraz super cenę za montaż. Zamówienie łącznie wyszło na ponad 130 tys. zł .
    Zamówiłam więc 3 tygodnie temu drzwi Polskone model Quatro w okleinie Limba. Mam okna PCV dwustronny orzech Oknoplast Kraków. Limba (i orzech jasny retro) były jedyną okleiną, która pasowała wg mnie do odcienia okien - tonacja brązowa ale nie pomarańczowawa, ani żółtawa ani wpadająca w czerwień .
    Mam nadzieję, że będą ok. Bo cena przystępna bardzo za drzwi fornirowane naturalną okleiną.

  10. #30
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    OMarcino

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    2

    Domyślnie

    Jestem posiadaczem drzwi POL-SKONE w naturalnej machoniowej okleinie niestety nie mogę powiedzieć żebym był zadowolony. Po prostu nie wiem czy kolor machoń jest na drzwiach czy może framugach ale z pewnością to nie jest ten sam kolor. W małym przedpokoju mam zamontowane dwoje drzwi obok siebie, niestety kolor opasek na obu jest diametralnie różny, choć jak ostrzegał autoryzowany monter może się okazać że "mieści się to w granicach tolerancji koloru" Czekam zatem już czwarty tydzień aż ktoś się zajmie moją reklamacją, ale zdaje się że już ich nie obchodzę bo swoje zapłaciłem. Radzę uważać na jakość produktów tej firmy!

  11. #31

    Domyślnie Drzwi wewnętrzne Pol- Skone

    Witam! Czy posiada ktoś drzwi firmy pol-skone? Jesli tak mogę znac opinię czy są wykonane solidnie? A może ma ktos zdjęcia tych drzwi ! Pozdrawiam

  12. #32

    Domyślnie drzwi pol-skone

    ja posiadam drzwi pol-skone http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=1635033 super wyglądają i są bardzo ładnie wykończone narazie jeszcze nie mam ich zamontowanych więc zdjęć nie pokarze

  13. #33

    Domyślnie Opinie n/t jakości drzwi wewnętrznych Pol-Skone

    Witam,

    podbijam dawny temat n/t jakości drzwi producenta Pol-Skone. Interesują mnie drzwi z serii "Etudia" lub "Argent" - relatywnie proste konstrukcje z wąskimi paskami.

    Czy ktoś wypowiedzieć się n/t jakości tych drzwi i polecić jakiś fachowy punkt w Warszawie, gdzie mógłbym uzyskać profesjonalne porady i uzyskać dobry rabat na 7 sztuk drzwi?

    Pozdrawiam
    SP

  14. #34

    Domyślnie

    My zamowilismy wlasnie w w Fachowcu drzwi Pol-Skone Impuls wer 13


    Jeszcze nie wiem jak bedzie wygladala cala wspolpraca, ale pojechalismy na miejsce (Fachowiec w Pruszkowie - najwiekszy ma salon) mozna obejrzec drzwi, doradza Ci itd. Przyjechali do nas na bezplatny pomiar, zamawialismy 8 par dostalismy 7% rabatu.

    Nie wiem czy akurat na wystawie beda mieli Etiude czy te drugie

    Sprawdzalismy na allegro - w fachowcu taniej
    Pozdrawiam,
    Aneta

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Bardzo ładne te drzwi. To wzdłuż to jest mleczna szybka??? Ile kosztowały takie drzwi, 1 sztuka, z ościeżnicą?
    ------------
    Z91 L GP2

  16. #36
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    sieyo

    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Wrocław/Siechnice
    Posty
    13

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o rabaty, to w czerwcowym numerze "Czterech Kątów" jest kupon na 15% rabatu na drzwi i panele w sieci KOMFORT. Mają tam też drzwi POL-SKONE, więc warto skorzystać. Tylko, że w sprzedaży jest już numer lipcowy, dlatego jeśli nie macie czerwcowego, to warto popytać znajomych Akcja trwa do końca lipca.
    Ja zamówiłem drzwi z serii Impuls - 6 skrzydeł i prawie 100m kw paneli - przy 15% rabacie można sporo zaoszczędzić.

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Klodziki Zobacz post
    Bardzo ładne te drzwi. To wzdłuż to jest mleczna szybka??? Ile kosztowały takie drzwi, 1 sztuka, z ościeżnicą?
    a sama jeszcze nie wiem ile to dokladnie wyszlo napewno od ceny katalogowej 540 zl - 7% rabatu cena bez oscieznicy
    Pozdrawiam,
    Aneta

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    dzięki za odp.
    ------------
    Z91 L GP2

  19. #39

    Domyślnie

    Ja yamieryam miec drywi Pol Skone Avante. Koryzstne cenz sa w Skadach Budowlanzch Vox. Ja akurat bzam w cystochowie . Ya drywi y oscienic i montayem powiedyiano mi 1050yl. Y tzm rabatem to tey nie do ko}ca tak jest fajnie bo w Komforcie policy 22%vat a w Vox 7%.

  20. #40

    Domyślnie Drzwi PolSkone - Sampre

    Witam
    Czy ktoś posiada drzwi Polskona model Sempre w kolorze kasztan Royal ? Jak macie jakieś fotki to wrzućcie proszę, bo na próbniku to zawiele nie widać a dosyć niezły model jest tych drzwi. Z góry dzięki

Strona 2 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony