dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 6
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 107
  1. #41
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie Drzwi Pol-Skone Kraków

    Witam, poszukuję godnej polecenia firmy, która sprzedaje i montuje drzwi wewnętrzne firmy Pol-Skone, z Krakowa lub okolic. Z góry dziękuję za pomoc!
    Home sweet home!

  2. #42

    Domyślnie

    Witam, ja mieszkam między Częstochową i Katowicami- w Składach Budowlanych Vox w Czestochowie dostalam naprawde dobra cene za drzwi Pol-skone model semprev w fornirze , dobre ceny maja tez w salonach Fachwiec- spróbuj ich poszukac blizej Krakowa

  3. #43
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Wielkie dzięki, właśnie też wybraliśmy model Sempre w fornirze. Znalazłam salon Fachowca w Krakowie, tyrknę tam. Dziękuję!
    Home sweet home!

  4. #44
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Możesz ewentualnie zadzwonić do firmy Wójcik na Makuszyńskiego. Z tego co pamiętam POL-SKONE też mieli.

    A i negocjuj rabaty.

  5. #45

    Domyślnie

    Kupowalem drzwi w Casto (zakopianka), ale nie moge polecic ani jako wykonawcy zamowienia (opoznienia), ani montazysty (polecanego przez sklep).

    Teraz dodatkowe drzwi kupilem w Belpolu (tez zakopianka) - o montazu powiem cos za tydzien.
    Pzdr

  6. #46

    Domyślnie

    Cytat Napisał qqlio Zobacz post
    Kupowalem drzwi w Casto (zakopianka), ale nie moge polecic ani jako wykonawcy zamowienia (opoznienia), ani montazysty (polecanego przez sklep).

    Teraz dodatkowe drzwi kupilem w Belpolu (tez zakopianka) - o montazu powiem cos za tydzien.
    Pzdr
    Juz po montazu. Moge polecic zakup i montaz drzwi Polskone z firmy-sklepu Belpol. Wszystko ok.
    Pozdrawiam

  7. #47
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Gra38zia

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam!
    Bardzo Wam zazdroszczę dobrego samopoczucia z powodu zakupu drzwi w Pol-Skone! Cztery miesiące temu kupiłam 7 par drzwi z ościeznicami (po ośmiotygodniowym oczekiwaniu), wszystkie skrzydła były już niepełnowartosciowe w dniu montażu. Nie chceliśmy ich przyjąć, ale zostaliśmy zapewnieni przez firmę montująca, że tak oczywista wada w postaci odstawania okleiny napewno będzie podstawą do wymiany wszystkich skrzydeł w ramach gwarancji. Przyjeliśmy, zapłaciliśmy. Nie mogę do dziś uwierzyć, że to zrobiłam! Reklamacji Pol-Skone nie uznało, pod koniec listopada przybył przedstawiciel Pol-Skone i nie uznał reklamacji, ponieważ po pierwsze zamontowane były klamki, po drugie wg przedstawiciela firmy Pol-Skone drzwi były .....zalane???! Jesteśmy bardzo oszukani przez tą firmę, marna to dla nas pociecha, że firma która sprowadziła dla nas drzwi, zamontowała i wiedziała o ich uszkodzeniu od dnia montażu zrezygnowała ze współpracy z Pol-Skone, po tym jak Pol-Skone odmówiło nam wymiany skrzydeł. Chcąc zrekompensować nam ogromną stratę zaproponowali nam nawet wymianę z własnych środków dwóch skrzydeł (z najbardziej odstającą okleiną). No cóż, doceniamy i to ale firmy Pol-Skone nie polecam i wszystkim odradzam zakupu ich wyrobów. Gwarancja na drzwi wynosi dwa lata, więc pamiętajcie (zanim kupicie takie drzwi), że muszą być to dwa lata w domu bez klamek, aby zachować gwarancję!!!

  8. #48

    Domyślnie

    qrde, ja zamówiłem drzwi POL-SKONE 5 października, miało być około 6 tygodni, do dzisiaj drzwi nie ma, roboty w domu wstrzymane, masakra, jeszcze po forach czytam o kiepskiej jakości tych drzwi, muszę się poważnie zastanowić nad rezygnacją z umowy i zażądania zwrotu zaliczki

  9. #49
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Ja zamówiłam drzwi POL-SKONE, mam je założone od 3 miesięcy i złego słowa powiedzieć nie mogę. Montażyści przyjechali w umówiony dzień, siedzieli chyba do 20 w piątek, i w sobotę przyjechali pracę dokończyć. Po zamontowaniu sprawdzaliśmy każde drzwi i zero zarzutów. Zapłata za całość dopiero po montażu. Co więcej, jak były jakieś newralgiczne punkty (szczególnie przy płytkach w łazience) to kilka tygodni wcześniej przyjechali żeby zobaczyć i powiedzieli fachowcom od układania płytek gdzie mają zakończyć. Noi zostawili po sobie porządek. Nie było brudu, zadrapań etc.

    Ja jestem bardzo zadowolona.
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

  10. #50

    Domyślnie

    u mnie okazało się że nie przesłali potwierdzenia do fabryki :/
    czekam jeszcze bo teraz mam nadzieje że w 3 tygodnie się wyrobią

  11. #51

    Domyślnie

    My się przymierzamy do modelu Simple 00 bez przeszklen. Prostota nam pasuje. I się zastanawiam teraz czy faktycznie jest z tym Pol Skone tak źle jak tu piszecie. W innym watku o drzwiach wewnetrznych posty z ostatnich miesiecy raczej sygnalizuja zadowolenie niż jego brak.

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Ja jestem prawie zdecydowana na Sempre Lux, ma ktoś, może się pochwalić?
    ------------
    Z91 L GP2

  13. #53

    Domyślnie

    Zerknij do watku o drzwiach wewnetrznych. Z tego co kojarze ktos nawet zdjecia wklejal

  14. #54

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gra38zia Zobacz post
    Witam!
    Bardzo Wam zazdroszczę dobrego samopoczucia z powodu zakupu drzwi w Pol-Skone! Cztery miesiące temu kupiłam 7 par drzwi z ościeznicami (po ośmiotygodniowym oczekiwaniu), wszystkie skrzydła były już niepełnowartosciowe w dniu montażu. Nie chceliśmy ich przyjąć, ale zostaliśmy zapewnieni przez firmę montująca, że tak oczywista wada w postaci odstawania okleiny napewno będzie podstawą do wymiany wszystkich skrzydeł w ramach gwarancji. Przyjeliśmy, zapłaciliśmy. Nie mogę do dziś uwierzyć, że to zrobiłam! Reklamacji Pol-Skone nie uznało, pod koniec listopada przybył przedstawiciel Pol-Skone i nie uznał reklamacji, ponieważ po pierwsze zamontowane były klamki, po drugie wg przedstawiciela firmy Pol-Skone drzwi były .....zalane???! Jesteśmy bardzo oszukani przez tą firmę, marna to dla nas pociecha, że firma która sprowadziła dla nas drzwi, zamontowała i wiedziała o ich uszkodzeniu od dnia montażu zrezygnowała ze współpracy z Pol-Skone, po tym jak Pol-Skone odmówiło nam wymiany skrzydeł. Chcąc zrekompensować nam ogromną stratę zaproponowali nam nawet wymianę z własnych środków dwóch skrzydeł (z najbardziej odstającą okleiną). No cóż, doceniamy i to ale firmy Pol-Skone nie polecam i wszystkim odradzam zakupu ich wyrobów. Gwarancja na drzwi wynosi dwa lata, więc pamiętajcie (zanim kupicie takie drzwi), że muszą być to dwa lata w domu bez klamek, aby zachować gwarancję!!!
    witam, nie wiem czy cię pocieszę ale z ta gwarancją i klamkami nie jest tak, tzn klamki nie mozna zamontować do drzwi które maja wadę widoczną, czyli jeśli montażysta montuje drzwi które są uszkodzone i montuje w nich klamkę jest idiotą, jeśli drzwi maja wadę to nalezy zgłosić reklamacje zanim przystąpią do montażu, w twoim przypadku widzę ewidentną winę sprzedawcy czy montażysty, znam polskone iwiem że reklamacje odrzucaja naprawdę w skrajnych przypadkach, w karcie gwarancyjnej dokładnie pisze że montażysta przystępiując do montazu musi sprawdzić czy skrzydło nie ma wad widoczych, tylko wady ukryte są rozpatrywane nawet jeśli jest klamka, moim zdaniem wina leży po stronie firmy a nie pol skone, pozdarwiam

  15. #55

    Domyślnie

    Drodzy moi a ja poszukuje uzytkowników drzwi GRAF S0 marki POL Skone. (drzwi białe) zastanawiam sie nad modelem modern 02 i nad fiordem choc ten model dla mnie troche za bardzo babciny jest. Moze ktos z was ma grafa i moglby zalaczyc zdjecia ( strasznie chce zobaczyc z bliska płyciny w tych dzrwiach)

  16. #56

    Domyślnie Drzwi Pol-Skone Fiord

    Witam!
    Mam pytanie odnosnie tych drzwi wewnetrznych: czy ktos takowe posiada, jak zadowolenie z uzytkowania? No i szukam dobrej firmy z woj. malopolskiego, ktora mozecie polecic do zakupu i montazu tych drzwi?
    Pozdrawiam!

  17. #57
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sylwia.70

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    2

    Domyślnie nie zamawiaj !!

    ja zamówiłam te drzwi i żaluję!! niestety!!
    jakis koszmar a mogłam zamówić POR|TE albo Gerde !!
    ładne są nic poza tym! obsługa nie miła.. łaskawie uwzględnili mi reklamcję po 16 dniach!!
    a ja wciąz czekam na drzwi które zamówiłam..(ościeznice) a przysli mi jakąś!! szkoda słow!

    Cytat Napisał ewa197020 Zobacz post
    Witam! Czy posiada ktoś drzwi firmy pol-skone? Jesli tak mogę znac opinię czy są wykonane solidnie? A może ma ktos zdjęcia tych drzwi ! Pozdrawiam

  18. #58
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sylwia.70

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    ja kupiła pol-skone i żałuję. nie dostałam takiego produktu jak zamawiałam!!.
    czekam zapłacone.. wszytsko a ja czekam aż reklamcję mi rozpatrzą!!
    ropatrzyli o pozytwynie jakże by inaczej ich wina! a ja wciąż czekam!!
    aż przywiozą....... ładne są te POL- SKONE!! nic poza tym

  19. #59
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar e-mól
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    2.940

    Domyślnie

    kacha ja mam simple to te sama seria co graf czy fjord, według mnie simple fajniej wyglądają niż grafy ale oczywiście w wersji nieszklonej
    można u mnie obejrzeć w stopce, jak się wczytasz w wątek to znajdziesz tam inną użytkowniczkę tych drzwi ładne fotki miała
    ..w beże nie wierzę...

    ni to ni owo...

  20. #60

    Domyślnie

    podbijam temat
    jak jest z jakością tych drzwi? warto?

Strona 3 z 6

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony