dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 107

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Cytat Napisał Klodziki Zobacz post
    Bardzo ładne te drzwi. To wzdłuż to jest mleczna szybka??? Ile kosztowały takie drzwi, 1 sztuka, z ościeżnicą?
    a sama jeszcze nie wiem ile to dokladnie wyszlo napewno od ceny katalogowej 540 zl - 7% rabatu cena bez oscieznicy
    Pozdrawiam,
    Aneta

  2. #2

    Domyślnie

    qrde, ja zamówiłem drzwi POL-SKONE 5 października, miało być około 6 tygodni, do dzisiaj drzwi nie ma, roboty w domu wstrzymane, masakra, jeszcze po forach czytam o kiepskiej jakości tych drzwi, muszę się poważnie zastanowić nad rezygnacją z umowy i zażądania zwrotu zaliczki

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AJa?!
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Warszawa, Kielce
    Posty
    366

    Domyślnie

    Ja zamówiłam drzwi POL-SKONE, mam je założone od 3 miesięcy i złego słowa powiedzieć nie mogę. Montażyści przyjechali w umówiony dzień, siedzieli chyba do 20 w piątek, i w sobotę przyjechali pracę dokończyć. Po zamontowaniu sprawdzaliśmy każde drzwi i zero zarzutów. Zapłata za całość dopiero po montażu. Co więcej, jak były jakieś newralgiczne punkty (szczególnie przy płytkach w łazience) to kilka tygodni wcześniej przyjechali żeby zobaczyć i powiedzieli fachowcom od układania płytek gdzie mają zakończyć. Noi zostawili po sobie porządek. Nie było brudu, zadrapań etc.

    Ja jestem bardzo zadowolona.
    Z chęcią pomogę w aranżacji wnętrz. Zbieram na studia w Stanach

  4. #4

    Domyślnie

    u mnie okazało się że nie przesłali potwierdzenia do fabryki :/
    czekam jeszcze bo teraz mam nadzieje że w 3 tygodnie się wyrobią

  5. #5

    Domyślnie

    My się przymierzamy do modelu Simple 00 bez przeszklen. Prostota nam pasuje. I się zastanawiam teraz czy faktycznie jest z tym Pol Skone tak źle jak tu piszecie. W innym watku o drzwiach wewnetrznych posty z ostatnich miesiecy raczej sygnalizuja zadowolenie niż jego brak.

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Klodziki
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Wrocław/Wilkszyn
    Posty
    1.056

    Domyślnie

    Ja jestem prawie zdecydowana na Sempre Lux, ma ktoś, może się pochwalić?
    ------------
    Z91 L GP2

  7. #7

    Domyślnie

    Zerknij do watku o drzwiach wewnetrznych. Z tego co kojarze ktos nawet zdjecia wklejal

  8. #8
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sylwia.70

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    2

    Domyślnie nie zamawiaj !!

    ja zamówiłam te drzwi i żaluję!! niestety!!
    jakis koszmar a mogłam zamówić POR|TE albo Gerde !!
    ładne są nic poza tym! obsługa nie miła.. łaskawie uwzględnili mi reklamcję po 16 dniach!!
    a ja wciąz czekam na drzwi które zamówiłam..(ościeznice) a przysli mi jakąś!! szkoda słow!

    Cytat Napisał ewa197020 Zobacz post
    Witam! Czy posiada ktoś drzwi firmy pol-skone? Jesli tak mogę znac opinię czy są wykonane solidnie? A może ma ktos zdjęcia tych drzwi ! Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie Drzwi PolSkone - Sampre

    Witam
    Czy ktoś posiada drzwi Polskona model Sempre w kolorze kasztan Royal ? Jak macie jakieś fotki to wrzućcie proszę, bo na próbniku to zawiele nie widać a dosyć niezły model jest tych drzwi. Z góry dzięki

  10. #10
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie Drzwi Pol-Skone Kraków

    Witam, poszukuję godnej polecenia firmy, która sprzedaje i montuje drzwi wewnętrzne firmy Pol-Skone, z Krakowa lub okolic. Z góry dziękuję za pomoc!
    Home sweet home!

  11. #11

    Domyślnie

    Witam, ja mieszkam między Częstochową i Katowicami- w Składach Budowlanych Vox w Czestochowie dostalam naprawde dobra cene za drzwi Pol-skone model semprev w fornirze , dobre ceny maja tez w salonach Fachwiec- spróbuj ich poszukac blizej Krakowa

  12. #12
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar ulkap
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Posty
    216

    Domyślnie

    Wielkie dzięki, właśnie też wybraliśmy model Sempre w fornirze. Znalazłam salon Fachowca w Krakowie, tyrknę tam. Dziękuję!
    Home sweet home!

  13. #13
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Możesz ewentualnie zadzwonić do firmy Wójcik na Makuszyńskiego. Z tego co pamiętam POL-SKONE też mieli.

    A i negocjuj rabaty.

  14. #14

    Domyślnie

    Kupowalem drzwi w Casto (zakopianka), ale nie moge polecic ani jako wykonawcy zamowienia (opoznienia), ani montazysty (polecanego przez sklep).

    Teraz dodatkowe drzwi kupilem w Belpolu (tez zakopianka) - o montazu powiem cos za tydzien.
    Pzdr

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał qqlio Zobacz post
    Kupowalem drzwi w Casto (zakopianka), ale nie moge polecic ani jako wykonawcy zamowienia (opoznienia), ani montazysty (polecanego przez sklep).

    Teraz dodatkowe drzwi kupilem w Belpolu (tez zakopianka) - o montazu powiem cos za tydzien.
    Pzdr
    Juz po montazu. Moge polecic zakup i montaz drzwi Polskone z firmy-sklepu Belpol. Wszystko ok.
    Pozdrawiam

  16. #16

    Domyślnie Drzwi Pol-Skone Fiord

    Witam!
    Mam pytanie odnosnie tych drzwi wewnetrznych: czy ktos takowe posiada, jak zadowolenie z uzytkowania? No i szukam dobrej firmy z woj. malopolskiego, ktora mozecie polecic do zakupu i montazu tych drzwi?
    Pozdrawiam!

  17. #17

    Domyślnie

    podbijam temat
    jak jest z jakością tych drzwi? warto?

  18. #18
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    u nas sa od roku i jestesmy bardzo zadowoleni
    zdjecia w dzienniku.

  19. #19

    Domyślnie

    Ja mam i jestem zadowolona - b. dobry stosunek jakości do ceny.

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sylwia.70

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    2

    Domyślnie

    ja kupiła pol-skone i żałuję. nie dostałam takiego produktu jak zamawiałam!!.
    czekam zapłacone.. wszytsko a ja czekam aż reklamcję mi rozpatrzą!!
    ropatrzyli o pozytwynie jakże by inaczej ich wina! a ja wciąż czekam!!
    aż przywiozą....... ładne są te POL- SKONE!! nic poza tym

Strona 3 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony