dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 47 z 47
  1. #41

    Domyślnie

    Witam.

    Też miałem dylemat, kupiłem 3x11 Drabex, dobrze wykonana drabina.
    Pozdrawiam.

    Darek

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000)
    bluenet

    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Piła
    Posty
    1.409
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    12

    Domyślnie

    Co sądzicie o drabinach BayerSystem?
    http://www.sklep.bayersystem.com/ind...id=26&Itemid=4

  3. #43

    Domyślnie

    Arogancja tego Briks jak z krajów 3 świata. Dobra firma przeprosiła by i przysłała produkt wolny od wad + prezent.
    Panie Briks
    Firma Bentley kiedyś dostała zgłoszenie o usterce. Natychmiast wysłano serwis, który również natychmiast usunął usterkę bezpłatnie.
    Zaszokowany właściciel pojadu wysłał podzękowanie do firmy za tak skuteczną reakcję.
    Wkrótce otrzymał listowną informację, że firma nie przypomina sobie takiej interwencji, bo ich auta się nie psują.

    Może to Pana czegoś nauczy
    póki co zdecydowałem zakupić produkt firmy konkurencyjnej

  4. #44

    Domyślnie

    Witam
    jestem nowy na forum i podobnie jak przedmówca założyłem działalność. Mam pieniądze z dotacji i chciałbym kupić drabinę z najwyższej półki.uwagę moją zwróciła drabina altrex mounter. chciałem uzyskać jakieś informację od użytkowników tego sprzętu ( w sieci niema zbyt wiele opini-większość to oferty handlowe), jest to drogi interes i nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto.przeglądałem różne wątki na różnych forach oraz interesowałem się samymi drabinami ( ich parametry, waga, grubość ścianek, zaczepy itp. itd.) i doszedłem do jednego wniosku: większość drabin(krause, briks, drabex) wygląda prawie tak samo, tzn. prostokątny profil zamknięty i kwadratowe szczeble. drabina altrex wyglada zupełnie inaczej-profil otwarty w kształcie "tregli" ( ztego co mi wiadomo to w konsrtukcjach budowlanych właśnie tregle używane są tam gdzie występują najwieksze obciążenia.nie są to płaskowniki, rurki, kontowniki czy prostokątne profile zamknięte). Po drugie- "mamucie" zatrzaski no i te szczeble zamontowane pod kątem (gdzieś na forum ktoś napisał, że po kilku godzinach stania na drabinie nie czół nóg), myśle, że w tym przypadku nie będzie miało to miejsca. Proszę o porady doświadczonych użytkowników

  5. #45

    Domyślnie

    Widze, że nikt chyba nie pracował na drabinie altrexu. zdecydowałem sie na zakup (w weekend będę zamawiał). jak przetestuje nowy sprzęt to podziele się wrażeniami...

  6. #46
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wmarcin23

    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Kod pocztowy
    66-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Nie wytrzyma ciężaru, zresztą jeśli używasz jej np w magazynie to może nie spełniać wymogów i jak strażacy Ci wjadą na magazyn/gospodarstwo to zaczną się problemy Ja kupowałem te z briks i żałowałem, bo wymiary nie były dopasowane do przepisów bhp i skończyło się na tym, że musiałem kupić drabiny z taniedrabiny.pl od hermann. Zakup dosłownie jak bezpośrednio w sklepie, w środę kupiłem a w czwartek już była w magazynie. Tak szczerze to na drabinę aluminiową nie ma co wydawać fortuny, pewnie skorzystasz z niej kilka razy w życiu, tu masz gwarancję najniższej ceny na rynku i spełnienia wszystkich wymogów więc to dobry wybór jeśli chodzi o drabiny ewakuacyjne.

  7. #47
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    Wojsław

    Zarejestrowany
    Feb 2018
    Skąd
    Budzów
    Kod pocztowy
    57-214
    Posty
    11

    Domyślnie

    Chcę zwrócić jeszcze "uwagę" na firmę HOHER ... ewidentnie niemiecko brzmiącą, sprzedają jednak tylko na allegro, gdzie mają prawie 100% pozytywów ale jak się przyjrzałem co chwilę pojawiają się te same wpisy z tymi samymi numerami "transakcji" więc wiadomo już skąd te 99.9 . a także olx gdzie nie można napisać opinii ... na znanym portalu opinieo.pl nie można zamieścić informacji, bo firma nie widnieje, a dodając ją pokazuje, że widnieje .... gdyż udało mi się znaleźć stronę internetową, która jest warunkiem do zamieszczenia tam opini ....więc za wiele ściem, żeby się skusić na niską cenę

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony