dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar mariuszdro
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    793
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    63

    Domyślnie Kanapa - sprężyny czy pianka wysokoelastyczna

    Witajcie
    Szukam i szukam odpowiedzi na kwestię jak w temacie. Niestety albo nikt nic nie napisał albo nie potrafię znaleźć, ale jakbyście chcieli podzielić się swoimi doświadczeniami to będę wdzięczna. Stoję własnie przed zakupem kanapy skórzanej, rozważam wybór modelu, ale niestety nie wszystkie, które mi się podobają sa na sprężynach (a takie niby było założenie). I teraz właśnie się zastanawiam czy jest o co kruszyć kopie, czy ta alternatywa ma rzeczywiście aż takie duże znaczenie przy obiciu skórzanym i porządnym producencie?
    Jakie macie doświadczenia?

  2. #2

    Domyślnie

    gdy 3 mies temu wybieralam kanapę miałam możliwość usiąść na tym samym modelu w sprezynach i piance. poza sposobem powracania do odpowiedniego kształtu, nie dostrzegłam różnicy. sprzedawca podpowiedzial, ze jeśli ma na tej kanapie być spane, to namawia na sprezyny.
    stanęło na piance, pewnie jeszcze za krótko żeby sie wypowiadać, ale mi na tym wygodnie
    poga-duś-ki
    (od 33 podstrony - akcja przedpokój. za wszelką pomoc będę ogromnie zobowiązana)
    -----
    Już mieszkam i w tzw. międzyczasie walczę z meblowaniem, urządzaniem i wiecznie za małą liczbą zer na koncie, którą mogłabym przeznaczyć na ten cel


  3. #3

    Domyślnie

    nie da sie chyba na to pytanie jednoznacznie odpowiedziec,chyba,ze mowilibysmy o konkretnym modelu i uzytkowaniu go w jakims okresie czasu...
    jakosc sprezyn jest roznista,po swoich doswiadczeniach z zapadaniem sie kanapy,wybieram teraz meble tapicerowane z pianka o wysokiej twardosci i przy porownaniu lepiej wypada pianka
    natomiast ktos,kto trafil na dobre sprezyny,bedzie chwalil sprezyny...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony