dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Klejenie parapetów wewnętrznych

Domyślnie Klejenie parapetów wewnętrznych

Witam

Wiem, że na ten temat już było trochę napisane, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na swój problem. Chodzi o poradę co do kleju do przyklejenia wewnętrznych marmurowych parapetów na równą powierzchnie przygotowaną z wylewki samopoziomującej. Wiem, że takie parapety najlepiej przyklejać na biały klej do kamienia naturalnego, ale w moim przypadku jest to problematyczne, bo nie mogę parapety położyć od góry na klejoną powierzchnię tylko muszę wsunąć w podkucia w glifach. Tam jest zapas na około 0,5 cm i wsuwając parapet gęsty klej nałożony pacą zębatą zostanie zebrany.
    Pomyślałem, że najlepszy byłby jakiś elastyczny klej takiego typu jak do parkietów, który po chwili od nałożenia zaczyna się lekko pienić i wypełnia puste przestrzenie.
    Czy jest coś takiego do kamienia? Jeśli tak to poradzie jakiś konkretny.

Pozdrawiam
    Sergiusz

ELITA FORUM (min. 1000) Avatar panfotograf

Domyślnie

Jest klej poliuretanowy do kamienia/metalu w tubie do pistoletu (takiej jak silikon). On się minimalnie pieni.
    Więcej się pieni klej poliuretanowy do drewna (on jest zazwyczaj w plastikowej buteleczce) a najwięcej pieni się pianka (tzw. montażowa) ale ona jest za słaba - choć wielu fahofców klei na nią wszystko.
    Już się zbudowałem ... i już mieszkam

3. Wymiana okien dachowych: zobacz przykładową wycenę dla dwóch wariantów okien Wymiana starych okien drewnianych na okna PCV Nowoczesne okna. Przeszklenia we współczesnych domach Duże okna jak piękne obrazy. Przeszklenia, które zapierają dech. ZDJĘCIA

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia