dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Sas eco

  1. #1

    Domyślnie Sas eco

    Witam,
    Zamierzamy z mężem zakupić piec SAS ECO z podajnikiem, jest to dobre rozwiązanie dla malych kotłowni, ma tylko 50cm szer.
    W związku z tym czy któś ma taki piec i może mi coś powiedzieć na jego temat?
    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie Sas eco z podajnikiem tłokowym

    Cytat Napisał magdziorka24 Zobacz post
    Witam,
    Zamierzamy z mężem zakupić piec SAS ECO z podajnikiem, jest to dobre rozwiązanie dla malych kotłowni, ma tylko 50cm szer.
    W związku z tym czy któś ma taki piec i może mi coś powiedzieć na jego temat?
    pozdrawiam
    Witam

    tej jesieni wymieniałem stary piec na SAS ECO 23kw w skrócie jestem bardzo zadowolony. Mocna konstrukcja (na grubości stali nie oszczędzali) ma dodatkowy ruszt do palenia drewnem umiejscowiony na samym dole (nie przeszkadza). Piece z tłokowym podajnikiem ile czytałem i rozmawiałem z ludźmi nie są oszczędne ale nic się nie "zatyka" w podajniku, i co moim zdaniem jest dobre w tym piecu ze mogę w nim palić zaczynając od drewna,węgla(na ruszcie) po pellet, ekogroszek, miał itp. co jest sypkie (na podajniku). Ja obecnie pale pelletem dokupowałem panele ceramiczne do niego i jak do tej pory w porównaniu do poprzedniego pieca na węgiel jaki miałem jet trochę drożej ale moim zdaniem warto wydać więcej na opał na czystą kotłownie i dosypywanie opału co kilka dni oraz ciepło całą dobę bez chodzenia. Jak coś chętnie się podzielę swoimi spostrzeżeniami o tym piecu, Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony