dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 12
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 231
  1. #21

    Domyślnie

    W biedronce kupuje głównie owoce i jogurty pitne. Jestem tam dość często , bo mam po drodze do pracy i widzę ,że jakość obsługi i wybór towarów się poprawia. Tak przy okazji znalazłam fajne zdjątka szynki z biedronki
    http://www.wykop.pl/ramka/614435/szyneczka-z-biedronki/

  2. #22

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    napoje-nektary w kartonach 1litrowych firmy Melly sa wyprodukowane dla biedronki przez firme Hortex, sa bardzo dobre w smaku i tansze od tych oryginalnych Hortexa
    To dotyczy wielu produktów, szczególnie jogurtów, czy nabiału ogólnie. Art. spożywcze są ok. choć nigdy nie mogę niczego znaleźć [nieczęsto kupuję w biedronce]. Natomiast artykuły przemysłowe to w większości lipa, choć nie ma jak chusteczki higieniczne "delikatne" .
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Princesa

    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    1.090

    Domyślnie

    W Biedronce nie kupuję, bo nigdzie pod nosem jej nie mam, najbliższa jest jakieś 30 min. jazdy od nas więc to bez sensu. Lidl za to jest blisko - spacerkiem 15 minut, więc zaglądam tam i powiem tak - jest tanioi w miarę porządnie. Produkty są ok. Nie raz jakieś markowe produkty są dużo gorsze a przy okazji droższe. Może jak przestaniemy się kiedyś liczyć z kasą () to będziemy kupować same firmówki, póki co nam to odpowiada. Wiadomo, że wszystkiego się tam nie kupi. Ale podstawowe produkty jak najbardziej i to jest spora oszczędność

  5. #25

    Domyślnie

    oooo,przyomnialam sobie...w biedronce maja bardzo dobry mocny i gesty plyn do kibelka za grosze

  6. #26
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    W Biedronce maja dobre wina
    chwilowo na sygnaturke pomyslu brak

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    a ja uwielbiam Biedronkę-lubię ten papier toaletowy pachnący w motylki

  8. #28

    Domyślnie

    Co to za pytanie? Że niby wstyd kupować w Biedronce, czy co???
    Umiesz liczyć - licz na siebie.

  9. #29
    Pepeg z Gumy
    Guest
    Pepeg z Gumy

    Domyślnie

    Cytat Napisał Claudii Zobacz post
    a ja uwielbiam Biedronkę-lubię ten papier toaletowy pachnący w motylki
    Pachnący przed czy po?
    I jak papier pachnie w motylki i czemu w różowe?

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    perm

    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Szczecin
    Dzielnica
    prawobrzeże, na wylocie
    Posty
    11.766

    Domyślnie

    Cytat Napisał joanika Zobacz post
    Co to za pytanie? Że niby wstyd kupować w Biedronce, czy co???
    Nie o to chodzi. Kupuje sie tam gdzie dobrze i tanio. Jeżeli w biedronce jest dobrze i tanio to wszyscy powinni tam kupować. Ja mam własnie trochę inne odczucia ale rzadko w biedronce bywam wię mogę się mylić. Stąd też pytanie.
    Andrzej Friszke:
    Tyle historia. Warto się ku niej zwracać, by wyciągać wnioski. Na przykład gdy jedna partia jest ważniejsza od instytucji państwa, a stanowisko partyjne jest ważniejsze niż stanowiska państwowe. Wódz partii może wszystko, a partia zrobi wszystko, żeby on był zadowolony. Można mieć wolną ekonomię, a w kategoriach narracji o tym, kto zasługuje na miano obywatela i prawdziwego Polaka, cofnąć się w przeszłość.

  11. #31

    Domyślnie

    Kupuję w Biedronce, bo niestety, ale jest najtańsza. Najchętniej robiłbym zakupy w sklepie naprzeciwko domu, ale mnie nie stać. Jeżeli chodzi o jakość produktów, to jest tak jak w każdym markecie, są produkty dobre i byle jakie. Napewno w Biedronce kupuję sok jabłkowy i marchewkowy, są bardzo smaczne, makaron 4-jajeczny, olej, mleko, serki homogenizowane, owoce i warzywa, husteczki higieniczne, papier toaletowy i ręczniki papierowe, wybrane słodycze, mrożonki warzywne, kawę i herbatę. To są dobre i sprawdzone produkty. Napewno nie kupuję mięsa i wędlin ( we wszystkich marketach to szajs) oraz niektórej chemii.

  12. #32

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    a jeszcze sobie przypomnialam co na minus
    kasjerki sie ruszaja duzo wolniej niz w lidlu
    i karta nie mozna placic,a to w dzisiejszych czasach przegiecie.....
    ale reklamy w tv maja zajefajne
    A mnie się to podoba, że płacimy gotówką, przecież kolejki robią właśnie ci co płacą kartą. Najpierw wpisuje pin, potem akceptacja, jeszcze podpis ...
    Dzięki temu że płacimy gotówką, kupujemy najtaniej właśnie w Biedronce, omijajmy prowizję bankową.

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000)
    piotrmak

    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Szubin
    Kod pocztowy
    89-200
    Posty
    1.596

    Domyślnie

    Dla mnie też te karty to porażka. Idzie taki kupuje drobiazgi i kartą. Żal

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Kurcze, a ja właśnie przez gotówkę tak rzadko chodze do biedronki. Nigdy nie mam gotówki! Bankomat hektar od nas, jak już jestem przy nim to albo zapomnę albo wezmę pieniądz, który natychmiast okazuje się potzrebny bo córka za obiady albo mąż musi do warsztatu z samochodem. Jak nie ma gotówki w domu, to nie wydaję. Ile razy wezmę - to się rozejdzie. I na biedronkę brakuje

  15. #35
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    ... se looknę do Biedronki w kwietniu
    unde venis et quo tendis

  16. #36

    Domyślnie

    czego w Biedronce nie kupuje :
    kefir tola, kwestia gustu nie smakuje mi ale za to mają jeszcze krasnystaw w 1l butelkach
    budynie- straszny syf
    marchew-inna w smaku niz kupiona w warzywniaku taka jakaś słodsza
    ziemniaki, pomidory
    wędliny- w ogóle żadnych nie kupuje
    słodyczy - nie testuje bo nie jem
    kupuje:
    musli, mąke, olej, sosy z knorra po 2zl, przyprawy, papier toaletowy, płyn do tkanin, płyn do naczyń, mydło, szczoteczki do zębów, herbaty różne głównie remsay, grejfruty, pomarańcze, ryż, sery w kostkach, twarogi, kukurydze, fasole, groszek, koncentrat pomidorowy
    mam na piechotkę 4min

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Właśnie ugotowałam budyń dla testu.
    Kupuję czekoladowy i najczęściej użytkuję jako dodatek do moich różnych wypieków. Po twoim wpisie zaraz postanowiłam obadać, jak smakuje w swojej podstawowej postaci. Pamiętam, że kiedyś jadłam na ciepło waniliowy i faktycznie miał jakiś taki posmak nieciekawy, lekarstwowo-chemiczny. Czekoladowy wyszedł normalny - może raczej smak kakaowy niż czekoladowy, ale bez żadnych dodatkowych "atrakcji". Jeszcze drugą porcję spróbuję w wersji zimnej. Może w międzyczasie producent się zmienił?
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamykkamyk2 Zobacz post
    Najpierw wpisuje pin, potem akceptacja, jeszcze podpis ...
    Jaki znowu podpis?!
    Pozdrawiam-Lidlowiec
    Cokolwiek się wydarzy-jutro i tak wzejdzie słońce!

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Claudii
    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Skąd
    Świerklaniec
    Posty
    1.031
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    ja przestałam nosić gotówkę jak mnie przyłapali na fałszywych 10-ciu złotych, o mało mnie nie przymknęli nie mówiąc o rewizji osobistej...

  20. #40
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    W Biedronie jest kilka fajnych i dobrych rzeczy..........przede wszystkim tańszych niż w pozostałych sklepach. Np woda Żywiec niegazowana w lokalnym średnio 1,99, w Biedronie 1,79. Wędliny tam kupuje czasami, dobra jest pierś wędzona z kurczaka, szynka babuni, kiełbasa gospodarska, pyszne są pasty rybne, wędzony łosoś.......summa summarum ciesze sie, ze biedronka jest w pobliżu
    W Lidlu dobre są faktycznie słodycze (niemieckie słodycze zawsze były i będą dobre), makarony ... juz nie pamiętam co tam jeszcze kupuje.
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

Strona 2 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony