dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 12
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 231
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.379

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    i karta nie mozna placic,a to w dzisiejszych czasach przegiecie.....
    nooo ale większe przegięcie to, że w makro kartą nie zapłacisz. wyobrażasz sobie przedsiębiorcę z bęchą guldenów wypychającą kieszeń? raj dla kieszonkowców. często ludzie po kilkanaście tysiaków w gotówce muszą przynieść bo jaśniehurtownia nie honoruje żadnych kart płatniczych.

  2. #42
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    A mnie się udało kupić kiedyś fajne osłonki na doniczki i poluję, żeby dokupić jak się jeszcze pojawią.
    Pieczywa z Biedronki nie trawię, na mąkę też trafiłam nienajlepszą, natomiast mają tam najlepsze chipsy - te zwykłe solone

  3. #43

    Domyślnie

    paluszki mają dobre ogórki konserwowe też, ser żółty liliput..
    kijowo, że nie można płacić kartą, na szczęsscie u mnie przy wejściu jest bankomat!

  4. #44

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamykkamyk2 Zobacz post
    A mnie się to podoba, że płacimy gotówką, przecież kolejki robią właśnie ci co płacą kartą. Najpierw wpisuje pin, potem akceptacja, jeszcze podpis ...
    Dzięki temu że płacimy gotówką, kupujemy najtaniej właśnie w Biedronce, omijajmy prowizję bankową.
    nie uwazam,ze w biedronce jest najtaniej
    z dyskontow wydaje mi sie,ze przed biedronka jest lidl
    a czlowiek nie automat,nieraz wyda sie gdzies pieniadze,czy tak jak u mnie na osiedlu,bankomat ciagle zepsuty,albo na cos sie w tej biedronce"trafi"i trzeba zaplacic za nieplanowane zakupy...
    zaplata karta,to tylko minuta dluzej,czesciej trafiaja sie osoby,ktore grzebia w poszukiwaniu koncowki rachunku po torbie i kieszeniach w nieskonczonosc,albo
    pakuja zakupy w iscie zolwim tempie majac w glebokim powazaniu reszte kolejki......

  5. #45

    Domyślnie

    Jaki znowu podpis?!
    Pozdrawiam-Lidlowiec
    Iza - Kiedyś, gdzieś tam płacąc kartą coś podpisywałem.

    .... nie mówiąc o rewizji osobistej...
    To zależy kto przeszukuje, czasami można się dać zrewidować...

  6. #46
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar AgaKuba
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Skąd
    Olszyna
    Posty
    460
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    .......albo
    pakuja zakupy w iscie zolwim tempie majac w glebokim powazaniu reszte kolejki......
    Niby czego mam się spieszyć??
    Kasjerka w mgnieniu oka kasuje mi to co kupiłam i ja równie szybko mam to wrzucać do koszyka, zeby ktoś oczami nie wywracał?
    Nie mówie, ze się ślimacze ale na spokojnie pakuje sobie zakupy do torby i dopiero odchodze od kasy.

    edit
    OK
    pomyślałam teraz o takich faktycznie, żółwich typach przy ladzie........masz racje, szlag moze trafić
    Tylko, ze ja nie ślimacze się , a też potrafią ludzie cmokać i stękać, jakby mieli zaraz w gacie popuścić.
    Takie typy, co to im się wiecznie spieszy, na nic nie mają czasu mogą doprowadzić do szału.
    Ostatnio edytowane przez AgaKuba ; 08-02-2011 o 14:58
    Granat
    Komentarze
    Mieszkamy od 13.04.2012

  7. #47

    Domyślnie

    Cytat Napisał prawdziwy.anika Zobacz post
    ....zaplata karta,to tylko minuta dluzej,czesciej trafiaja sie osoby,ktore grzebia w poszukiwaniu koncowki rachunku po torbie i kieszeniach w nieskonczonosc,albo
    pakuja zakupy w iscie zolwim tempie majac w glebokim powazaniu reszte kolejki......
    Tyle, że Ty minuta, tamten minuta , niech jeszcze się system zawiesi czy coś takiego, a zdarzyło się, że stałem przez kolesia 20 minut przy kasie i wychodzi dłuuuuga kolejka. A z tymi osobami co szukają końcówek, to masz rację, też się trafiają...

  8. #48

    Domyślnie

    ciekawe dlaczego nie dopuszczają płątności kartą? chodzi pewie o jakieś prowizje...

  9. #49

    Domyślnie

    ... ciekawe dlaczego nie dopuszczają płątności kartą? chodzi pewie o jakieś prowizje...
    Tak Dzięki temu taniej kupujemy.

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aglig
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Posty
    2.057

    Domyślnie

    Robię zakupy w biedronce najczęściej w piątek na cały tydzień. NIe mam czasu latać po sklepach więc oprócz rzeczy których w biedronce nie dostanę tam kupuje prawie wszystko. Chleb ( dwa, trzy bochenki) które zamrażam i wyciągam w miarę potrzeb, mięso na cały tydzień do obiadu, surówki do obiadu, sery żółte mlekowity, masło, mleko w kartonach ( po 12 szt.), soki i napoje, płatki śniadaniowe, mąka, makaron, słodycze ( ciasta, babka piaskowa jest super), pizze, wędliny ( ale nie wszystkie bo ogólnie u mnie wędliny nie idą), jogurty, owoce, warzywa ( oprócz ziemniaków, których cały worek kupuje na targu od chłopa i mam na miesiąc), kawę, herbatę, ryby w puszkach, wino, papier toaletowy, mydło w płynie, worki na smieci, płyn do kąpania. Jak młodszy się urodził to pieluchy dada szły jak woda i wcale nie są gorsze od pampersów, chusteczki nawilżającce dla dzieci ( teraz już nie potrzebuje)., proszek do prania, płyn do płykania. Zabawki na mikołaja dla dzieciaków były z biedronki, czasem małżonek wypatrzy jakiś sprzęt dla siebie. W lidlu też czasem robię zakupy ale głównie tam jadę jak jest jakaś fajna promocja na art. przemysłowe. Ostatnio mężulkowi kupiłam stację lutowniczą i szlifierkę. Ogólnie lidl ma lepszy wybór artykułów do domu ( narzędzi , naczyń itp.) ale napewno gorsze mają warzywa i owoce.
    Mój jest ten kawałek podłogi, nie mówcie mi więc co mam robić.
    Będę se mówić przyłącz a nie przyłącze, chodzić na pole a nie na dwór, kupować jarzynę,grysik i weke a obok łóżka mieć nakastlik i nie będe się spaźniać, pójdę do masarni i na obiad będę mieć sznycle,a w łazience położę filzy, pościele łóżko i wyplewię grządke a wam nic do tego

  11. #51

    Domyślnie

    .....W lidlu też czasem robię zakupy ale głównie tam jadę jak jest jakaś fajna promocja na art. przemysłowe. Ostatnio mężulkowi kupiłam stację lutowniczą i szlifierkę. Ogólnie lidl ma lepszy wybór artykułów do domu ( narzędzi , naczyń itp.) ale napewno gorsze mają warzywa i owoce...
    Artykuły przemysłowe w marketach typu Biedronka, Lidl, Kaufland i innych, to badziew jest. Raz, kiedyś, coś tam kupiłem i szybko się zepsuło, więc się nauczyłem i kupuję tylko markowe rzeczy i narzędzia. Nie kupię też nigdy wędlin i mięsa z marketów, to dopiero trucizna jest.

    ...Robię zakupy w biedronce najczęściej w piątek na cały tydzień...
    Ja z kolei robię zakupy w sobotę rano i też na cały tydzień.

  12. #52
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał kamykkamyk2 Zobacz post
    Artykuły przemysłowe w marketach typu Biedronka, Lidl, Kaufland i innych, to badziew jest. Raz, kiedyś, coś tam kupiłem i szybko się zepsuło, więc się nauczyłem i kupuję tylko markowe rzeczy i narzędzia.
    widzisz i tu się mylisz. Badziew markowy też bywa, oj jak często. A w biedronce bywają bardzo przyzwoite i nad wyraz trwałe rzeczy. No, w biedronce ostatnio mniej, ale w Lidlu jak najbardziej..

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał grave Zobacz post
    paluszki mają dobre ogórki konserwowe też, ser żółty liliput..
    kijowo, że nie można płacić kartą, na szczęsscie u mnie przy wejściu jest bankomat!
    Z tym bankomatem lepiej uważać - u nas praktycznie jest przy każdej Biedronce. Ale raz się
    naciąłem wypłacając gotówkę, żeby zapłacic przy kasie. Kwota wypłaty 200 zł, a koszt tej operacji jakoś ok. 12 zł...to ja dziekuję za takie "tanie" zakupy.
    Co do pielusz Dada - zwróćcie uwagę na rodzaj - ostatnio lepiej było kupić nie te w promocji, tylko te z półki (jakość!).
    Dobrą mają srajtaśmę oraz ręczniczki papierowe.
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  14. #54

    Domyślnie

    srajtaśma Melodia dobra ale krótka! za tę cenę w Carfie czyOszon są grubsze rolki

  15. #55
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar nemi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Kraków
    Posty
    2.806

    Domyślnie

    Ponieważ Biedronę mamy niemal pod blokiem (no dobra, jakieś 400 m od bloku) zakupy tam robię dość często. Fakt, że brak możliwości płacenia kartą jest tochę uciążliwy, ale mają sporo produktów całkiem niezłej jakości.

    Ostatnio odkryłam pierogi ruskie (produkowane przez firmę Jędruś), tylko nie te mrożone, tylko w takich opakowaniach. Naprawdę niezłe i chyba nie tylko ja tak uważam, bo w naszej Biedronce często ich nie ma.

  16. #56

    Domyślnie

    no fakt pierogi mają dobre, ruskie i z mięsem też ...

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Ja z tych co to robią zakupy gdzie popadnie, testując różne produkty.
    I tak w Biedronce mam przetestowane i kupuję : masło z mlekovity, bułeczki maślane- te pakowane po 12 szt, wodę mineralną - tą ichniejszą niegazowaną,sól do kąpieli - najgenialniejsza jaką kiedykolwiek używałam, olej rzepakowy, mieszanki sałat, szynkę babuni, łososia mrożonego, pistacje na wagę, mega wielgachne ręczniki papierowe i płyn zimowy do spryskiwaczy.
    Jak jestem w okolicach Lidla,zawsze wpadam po croissanty

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) GRYFNY KARLUSFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar jamles
    Zarejestrowany
    Nov 2002
    Posty
    18.833

    Domyślnie

    teraz jadę po ten pachnący papier

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Wczoraj weszłam do lidla, dawno tam nie byłam. Miały być w promocji lampki LED z czujnikiem ruchu - o godz 17 już śladu nie było. No to myślę - zrobię zakupy. Ale otrębów nie ma, banany wstrętne, jogurtów light nie ma, chleb stary, mięso drogie (chciałam jakieś mielone dla psa). jedno, co kupiłam to duże podobrazie za 20 zł. Nie powiem, tanie było. poza tym ten akurat sklep jest w tak nieciekawej okolicy, że zastanawiałam się, czy samochód zastanę po wyjściu...

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bowess
    Zarejestrowany
    Aug 2008
    Skąd
    TG
    Posty
    2.049
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    34

    Domyślnie

    Jaką motywację mają ludzie, którzy dziubią pieczywo palcem? Czy to jest jakiś niezbędny test doskonałości, wypieczenia, nie wiem czego jeszcze? Wczoraj w Biedronce byłam dość późno, więc pieczywa zostało niewiele. Ktoś pisał, że u niego w Biedronce pieczywo be, a u mnie bardzo ok, a bułki z dynią to po prostu pychotka. Piekarnia, która dostarcza nazywa się "Smak". Do rzeczy. Już się ucieszyłam, że mimo późnej pory kupię kilka bułek na rano, a tu niespodzianka. Tych z ziarenkami zostało może 10, może 12 i wszystkie miały powygniatane dołki paluchowe. Chyba dla potencjalnego nabywcy okazały się zbyt chrupiące, więc pomacawszy zostawił. Takie to uroki samoobsługi.

    I jeszcze jeden produkt kupiłam i okazał się kontrowersyjny. Próbowaliście chipsów o smaku marynowanych grzybków? Małżonek zjadł jednego i stwierdził, że paskudztwo, a ja z zachwytem wcięłam pół paczki za jednym posiedzeniem.
    Budujemy domek
    Dziennik budowy
    Komentarze do dziennika
    Bez linków zewnętrznych, proszę

Strona 3 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony