dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 12
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 231
  1. #81

    Domyślnie

    ...mienia Wania
    Tak mi się skojarzyło.
    Wiara czyni ...............czuba.

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Napisał K160 Zobacz post
    ........

    Trzeba czytać etykiety, bo niestety praktycznie wszystkie wędliny i sery żółte z biedronki są konserwowane chemicznie - azotan sodu (rakotwórczy). Mięso z krainy mięsa jest mocno nabite wodą i przy smażeniu zmniejs.................

    Pozdrawiam i do zobaczenia w stonce.
    e, coś kręcisz, doczytaj
    Moja Marysia

    Dom z poddaszem użytkowym, ukończony i zamieszkały w 2012 roku, powierzchnia po podłogach 180, ogrzewane prawie 160 (po podłogach). Ściany silikat, styropian 15 cm, 0,38. Okna dwuszybowe, podłoga 12 cm 0,38. Poddasze, skosy 30 cm, sufit 45 wełny 0,39. Ogrzewanie: w 2019 roku nawrócony z ekogroszku, PC PW Nibe AMS 10-12, HK200S. PV 9,66 kWp

  3. #83
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał TINEK Zobacz post
    e, coś kręcisz, doczytaj
    ... może ma jakieś "uczulenie" ... na peklowane ?
    unde venis et quo tendis

  4. #84
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał AJA123 Zobacz post
    Qurka, przewertowałam link w tę i nazad, ale w internetowej ofercie ich nie znalazłam
    Przy okazji dzisiejszego wyjazdu po drodze zaliczyliśmy mijane Biedronki w nadziei, że jeszcze upolujemy w którejś te kubki, ale już nigdzie ich nie było

  5. #85

    Domyślnie

    cieszynianka te kubeczki były już chyba 3 razy w ofercie, więc napewno jeszcze się pojawią zaglądaj do gazetki to może zdążysz upolować następnym razem

  6. #86
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Tez mam te kubeczki, dosc czesto sa w ofercie.

  7. #87
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał AJA123 Zobacz post
    cieszynianka te kubeczki były już chyba 3 razy w ofercie, więc napewno jeszcze się pojawią zaglądaj do gazetki to może zdążysz upolować następnym razem
    Dzięki za informację

    Szczerze mówiąc to niedawno "odkryłam" Biedronkę przez przypadek.
    Kiedyś na samym początku jej istnienia w Polsce, byłam w tym sklepie i wtedy na prawdę nic ciekawego tam nie było, wybór asortymentu żaden. I tak ten sklep zapamiętałam na długie lata. Dopiero w zeszłym roku, kiedy Biedronki pojawiły się na moim zadupiu, przypadkiem tam zajrzałam i się zdziwiłam. Zupełnie inaczej są zaopatrzone i można upolować ciekawe rzeczy (świetne osłonki na doniczki znalazłam i stojaki).
    Teraz co jakiś czas tam zaglądam, a niedawno odkryłam, że mają gazetkę, szkoda tylko, że nie przesyłają na maila
    Jak wypatrzycie w Biedronce coś ciekawego, to dajcie znać

  8. #88
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    Przesylaja na @, zamow newsletter http://www.biedronka.pl/

  9. #89

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101 Zobacz post
    Odnosnie placenia karta to nie cierpie tego i jak ktos placi 13 zl i placi karta to szalu dostaje. Placenie karta trawa dluzej niz gotowka.
    My nie mamy z mezem zadnej karty - doslownie zadnej i funkcjonujemy, a mamy od kilkunastu lat dzialalnosc.
    Moja siostra za to z mezem posluguja sie tylko kartami i zawsze jest problem, bo w kieszeni pusto, w fryzjera nie przyjmuja karty, a bankomat w miescie nieczynny i trzeba szukac innego albo pozyczac. Juz takie sytuacje czesto mieli dlatego mowie nie karta, a kredytowe to juz w ogole dla mnie jest nieporozumienie. Znam wiele osob, ktore maja po kilka takich kart, szastaja zakupami na prawo i lewo, a potem jest bol jak trzeba splacic w terminie odsetki.
    magpie popieram Cię, szczególnie pierwsze zdanie. .
    Ja również mam kartę, ale naprawdę rzadko z niej korzystam, chyba najczęściej tylko wypłacając kasę z bankomatu, żeby nie biegać do banku, ale odrazu wypłacam więcej, żeby mieć zawsze gotówkę pod ręką.

  10. #90

    Domyślnie

    [QUOTE=K160;4582965].................
    Trzeba czytać etykiety, bo niestety praktycznie wszystkie wędliny i sery żółte z biedronki są konserwowane chemicznie - azotan sodu (rakotwórczy). Mięso z krainy mięsa jest mocno nabite wodą i przy smażeniu zmniejsza objętość o połowę. ................ Pieczywo ogólnie słabe (wata), ..............QUOTE]

    Co do wędlin i mięs wszystkie markety postępują w ten sam sposób, stosują te same konserwanty i sprawdzone sposoby na dłuższe utrzymanie świeżości. Raz kupiłem w markecie wędlinę, na drugi dzień wyrzuciłem ją do kosza, bo nie nadawała się do jedzenia. Od tamtej przygody nie kupuję mięsa w marketach.
    Odnośnie chleba, wcale nie jest taki zły, ten najtańszy śmiało jem przez 3-4 dni, a kosztuje 1,40 zł, w małym sklepie w okolicy ten sam gatunek chleba kosztuje 2,20 zł, a na drugi dzień się kruszy i nie jest smaczny.

  11. #91
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar malka
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Posty
    23.610
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    81

    Domyślnie

    Tak a propos kart....nie używam z innych względów, ja po prostu lubię mieć kontrolę nad ilością wydanych pieniędzy.Spotkało mnie kilka duuuużych rozczarowań przy sprawdzaniu salda i zrezygnowałam zarówno z kart jak i (na długi czas) z konta.
    Jakież to miłe mieć gotówkę w portfelu

  12. #92
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    e, tam
    teraz jest bank w necie. Sprawdzam sobie co dzień, ile mam i ile nie mam
    a właśnie wczoraj miałam wejść do biedronki, tam są dobre śledzie w oleju, ale już skręcając przypomniałam sobie, ze w portfelu mam 5 zł. No i pojechałam do Leclerka.

  13. #93
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    EZS mialas 5 zl w portfelu, a gdyby nagle na drodze zepsulo Ci sie auto? W taki mroz jedyne wyjscie wezwac taxi albo zatrzymac stopa ale na taxi i stopa trzeba miec gotowke przy sobie, bo niektorzy z gory pytaja za ile maja kogos zabrac. Albo wieczorem dziecko Ci mowi, ze potrzebuje do szkoly na skladke pieniadze, a co jesli wieczorem chcac zamowic pizze okazuje sie, ze nie mamy gotowki i trzeba obejsc sie smakiem.
    Nie wyobrazam sobie nie miec kasy przy sobie, bedac w domu czulabym sie malo komfortowo bez pieniedzy.
    Tak jak malka tez lubie miec kontrole nad wydawanymi pieniedzmi, a zeby sprawdzac konto codziennie to szkoda mi czasu. Na konto wchodze kilka razy w miesiacu zeby zrobic przelewy i tez robie je hurtowo.

    kamykkamyk2 odnosnie karty to mam jedna taka do bankomatu ale do glowy by mi nie przyszlo zeby nia placic. Dostalam nowa karte w pazdzierniku i dopiero dzisiaj pierwszy raz ja aktywowalam i to z koniecznosci. Zostawilam portfel w domu, a jechalam na hurtownie, wiec rano najpierw musialam zmarnowac kilkanascie minut zeby dojechac do bankomatu po gotowke. Gdybym miala przy sobie kase zaoszczedzilabym sporo czasu.

  14. #94

    Domyślnie

    [QUOTE=magpie101;4592328]EZS mialas 5 zl w portfelu, a gdyby nagle na drodze zepsulo Ci sie auto? W taki mroz jedyne wyjscie wezwac taxi albo zatrzymac stopa ale na taxi i stopa trzeba miec gotowke przy sobie, bo niektorzy z gory pytaja za ile maja kogos zabrac. Albo wieczorem dziecko Ci mowi, ze potrzebuje do szkoly na skladke pieniadze, a co jesli wieczorem chcac zamowic pizze okazuje sie, ze nie mamy gotowki i trzeba obejsc sie smakiem.
    Nie wyobrazam sobie nie miec kasy przy sobie, bedac w domu czulabym sie malo komfortowo bez pieniedzy."

    za taxi można płacic obecnie kartą, to samo za pizze. bankomaty są teraz wszędzie -nie widze problemu żeby wyskoczyć wieczorem z domu po pieniądze dla dziecka
    karta to ogromna wygoda. i tak samo dobrze można kontrolować wydatki. to jest tylko kwestia przestawienia się
    jeżeli zabraknie mi gotówki w portfelu -to koniec, nawet taksowka nie pojade. nie kupie sobie jeść, nie kupie biletu na autobus, nie kupie karty do telefonu
    karta daje mi poczucie bezpieczenstwa ze jestem 'niezalezna' i w razie czego mam deske ratunku

  15. #95
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101 Zobacz post
    EZS mialas 5 zl w portfelu, a gdyby nagle na drodze zepsulo Ci sie auto? W taki mroz jedyne wyjscie wezwac taxi albo zatrzymac stopa ale na taxi i stopa trzeba miec gotowke przy sobie, bo niektorzy z gory pytaja za ile maja kogos zabrac. Albo wieczorem dziecko Ci mowi, ze potrzebuje do szkoly na skladke pieniadze, a co jesli wieczorem chcac zamowic pizze okazuje sie, ze nie mamy gotowki i trzeba obejsc sie smakiem.
    .
    jak mi się zepsuję samochód, to dzwonię po męża, w końcu czasem niech się wykaże jako mężczyzna
    A w domu jakaś drobnica bywa, zwykle najbogatsze jest dziecko
    Ja mieszkam w mieście, w podbramkowej sytuacji jakiś bankomat zwykle się znajdzie. A co do kontoli wydatków - dla mnie to właśnie jest kontrola. Jak idę na większe zakupy, to wydaję dużo ale zwykle na to, co chcę. I raz w tygodniu. A jak mam pieniądze przy sobie i jeszcze do tego idę pieszo to... zaraz nie mam pieniędzy, bo tu coś kupię, tam coś kupię i nagle stwierdzam, że było 100 zł i nie ma i nie wiem, gdzie poszło

  16. #96

    Domyślnie

    ja wolę Lidla-przepyszne ciasta, szczególnie prawdziwa niemiecka rolada z marcepanem którą można kupić tylko w zimę
    dobre mają dżemy, makarony jajeczne są suuper! pistacje pycha i dobra cena, wędlin trochę się boję, w/wspomniane slodycze są naprawde pyszne, chleb fitnes i pączki są bardzo dobre
    w biedronce kupuje soki -naprawde idealne, unikam pieczywa niedobre, juz wieczorem jest suche i takie bez smaku

  17. #97

    Domyślnie

    witam. polecam konfiturę jagodowa - pycha nie było od roku i teraz znowu się pojawiła

  18. #98
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) ENCYKLOPEDIA LINKÓW Avatar cieszynianka
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    13.035

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101 Zobacz post
    Przesylaja na @, zamow newsletter http://www.biedronka.pl/
    Dziękuję, zamówiłam

  19. #99

    Domyślnie

    Cytat Napisał magpie101 Zobacz post
    najlepszy sernik wychodzi z sera biedronkowego
    Popieram Serniki z innych (firmowych) serów jakie do tej pory robiłam, nie były tak smaczne jak ten z sera zielona łąka

  20. #100
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    W Lidlu zwróćcie uwagę na wędliny Pikok.
    A w Biedronce smaczne są te "Kresowe Przysmaki".
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

Strona 5 z 12

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony