dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 81
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 1628

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Domek na Skale

    Kochani,

    Po kilku tygodniach obserwacji forum i po parunastu dniach lekkiego udzielania sie postanowilam zalozyc swoj watek. Treme mam mega wielka gdyz wydaje mi sie ze jako jedyna na tym forum przybylam z innej bajki. Kazda z Was oczywiscie ma inny gust, ale dla prawie wszystkich urządzanie wnętrz to pasja, przyjemnosc i Wasz konik. Ja swoja pierwsza w zyciu gazete wnetrzarska kupilam 4 tygodnie temu w kiosku ruchu wychodzac od notariusza z aktem wlasnosci naszego domu. Spanikowana czekajacym mnie ogromem wszystkiego....(moze tak to ujme wpadlam do internetu i reka boska skierowala mnie na blog Darcy. I dziekuje tej rece ze własnie tam. Odkryłam ze urzadzanie domu moze byc przyjemne, ze istnieja inne sklepy meblowe niz Ikea i BRW, że wenge juz nie jest w modzie i ze dom to morze dylematow ktore potem beda miec wplyw na nasze zycie w nim.

    I tak codziennie od paru tygodni poszukuje swojego gustu i jest duzy postep bo juz wiem na pewno co mi sie NIE podoba. Zagladam do kilkunastu domow na forum i stamtad wylawiam jakies male perelki ktore mnie urzekly ale obawiam sie ze moj brak hhmmm "rutyny wnetrzarskiej" (nie wiem jak to ujac) spowoduje ze zrobie w tym domu takie misz masz. Podobnie jak MagdaZZZ nie mam juz czasu zeby czaic sie po katach i tylko obserwowac od 1 marca wchodzi ekipa a ja ją musze powitac z pelna koncepcja wnetrz. Jak na razie moje wybory sa chaotyczne i nie przemyslane, (juz dalam ciala z jakims mega wielgasnym zyrandolem przy wysokosci 2,70) dlatego tez potrzebuje Waszego wsparcia co bym nie zamieszkała w jakimś cyrku

    Sciskam

  2. #2

    Domyślnie

    Brawo! podczytuję a tera z będę podpatrywała Twoje poczynania - u mnie jeszcze droga daleka do urządzania w realu ale zbieram mysli, inspiracje i podpowiedzi innych - odkąd tu jestem też mi się sporo przejaśniło w główce co naprawdę mi się podoba a do czego po prostu przywykłam Ja za dużo nie pomogę bo mało artystyczna jestem ale może u Ciebie czegoś nowego się dowiem

  3. #3

    Domyślnie

    Gratuluję założyłaś galerię udało sięBędę kibicować ja jeszcze mogę się czaić mam stan surowy otwarty

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Nareszcie, czekałam byś w końcu założyła własny kącik. Zdjęcia w końcu udało Ci się pięknie wkleić, teraz pora na otwarcie galerii


    powodzenia

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Będziemy pomagać i doradzać. Pytaj ile chcesz !

  6. #6

    Domyślnie

    To teraz trzy slowa o mnie i cztery o domu. Do naszego domu pod Krakowem wprowadzi sie Kacha, jej Kach i dwa małe Kachątka. Kachatko nr 1 ma 3 latka i juz naopowiadalo calej gawiedzi w przedszkolu ze cytuje " bedzie mieszkało w ogrodku" kachątko nr 2 ma 5 miesiecy i na szczescie jeszcze nic nikomu nie opowiada Dom jest w stanie deweloperskim ma 160 m2 (bez garazu 135) Dom jest bardzo spojny z tamtejsza regionalna architektura, duzo stolarki drewnianej na scianach budynku, drewniane balkony, okna. No ładny jest po prostu. Wklejam rzuty zewnetrzne (zamiast cegly sa drewniane deseczki)




  7. #7

    Domyślnie

    O moj Boze ktos tu zajrzał dzieki
    Wandeczka jeszcze nie pokazalam swoich pomyslow na wnetrza wiec uwierz mi moze sie okazac ze przy mnie jestes prawdziwa boginia plodnosci (chodzi oczywiscie o rodzenie pomyslow

    Jo@nna Gosiek Agawi wasze wsparcie jest super

  8. #8

    Domyślnie

    pokaż proszę rzuty domu

  9. #9

    Domyślnie

    Kuchnia, dwa okna i 12 m2



    Jadalnia z salonem



    salon cd


  10. #10

    Domyślnie

    Tak sie zastanawiam czy tych schodow nie zostawic


  11. #11

    Domyślnie

    Gosiek33 plis błagam ....tak od razu z grubej rury moglam przewidziec ze na forum muratora o to zapytaja mam nadzieje ze nie walne jakiejs gafy. Wiec tak:murowany porotherm, dachowka ceramiczna wiecej grzechow nie pamietam i juz nic wiecej naprawde nie wiem

  12. #12

    Domyślnie

    Pokaze tylko zrobie skany. Wstyd sie przyznac ale nie mam nawet jednego zdjecia domu z zewnatrz i doslownie pare inside. Zaraz wrzuce cos z wewnatrz

  13. #13
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Gosiek33
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    16.690
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    326

    Domyślnie

    Piękna chałupa Murowany? Jaka technologia... coś bliżej...

  14. #14

    Domyślnie

    noo fajnie sie zapowiada fajnie sie Ciebie czyta wiec bede zaglądac

    zastanawiam sie czy idac po tych "schodach" nie wlanie sie w łep o ten podciag?

    widac fajne przestronne jak narazie dawaj dalej!
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    no brawo maleńka dobrze ci poszło
    architektura budynku - rewelacja. Uwielbiam takie klimaty - oczywiście w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze
    Już cię dodaję do ulubionych
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  16. #16
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Nooo masz pole do popisu....
    Schody będą drewniane, tak? Bo na murowanie to już trochę za późno...

  17. #17

    Domyślnie

    psosin miło Cie goscic podziwiam towj domek z cichacza tez bede miec fiordy w domu

    agawi klaniam sie nisko to milo Cie u siebie goscic, Schody beda drewniane takie zakrecajce wiec beda schodzic dokladnie na srodku tej sciany. Drewniane dębowe biale of course. Boki biale, stopnie drewno nie pomalowane, tralki białe, porecz drewno, słup biały. Dzis powinnam miec wizualizacje od stolarza wiec cos wrzuce.

    jokasta kuchnia bedzie zabudowana w kształcie L. Pod oknem malym zlew, a na tej scianie bez okien calosc gotujaco mrozaca, ale o kuchni wieczorem jak bede miec dostep do swojego domowego kompa

  18. #18

    Domyślnie

    Kochane,

    jak to zrobic zeby pod moimi wpisami wyswietlała sie nazwa mojej galerii?

  19. #19

    Domyślnie

    Zapomnialam przywitac Magdezzz,

  20. #20

    Domyślnie

    Aaaaaa! Kacha ma swój wątek! I jaka dumna jestem, że przyłożyłam do tego rękę.

    Kacha, domek śliczny. Uwielbiam taką prostą architekturę, cegłę, normalną ceramiczną dachówkę, poszanowanie dla lokalnej tradycji budowlanej. Domek jest piękny i na pewno zdziałasz cuda!

Strona 1 z 81

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony