dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 30 z 82
Pokaż wyniki od 581 do 600 z 1628
  1. #581
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    kacha dobre

    Takie obudowanie wanny było strzałem w dziesiątkę! Jest super i na pewno ta mozaika nie będzie już teraz przyciągać wzroku

    Bardzo podobają mi się te Mugaty w dolnej łazience - gdybym teraz mogła wybierać to pewnie na takie bym się zdecydowała. Za późno jednak zajrzałam na to forum przy niektórych wyborach
    Tych pięknych drewnianych balkonów mój mąż będzie Ci bardzo zazdrościł
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  2. #582
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar słońce 2
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    łódzkie
    Posty
    1.273

    Domyślnie

    ha dobrze że u mnie dopiero się tynkuje. bede mogła na żywca zgapiać od Ciebie
    prosimy grzecznie o więcej zdjęć

  3. #583

    Domyślnie

    ooo, Słońce, dobrze piszesz!!!
    Ja też mam "kawałek" do wykończeniówki i niniejszym przyznaję się, że zamierzam od Kasi czerpać inspiracje!

    Kasia,
    pokaż więcej tego wc - cudo. Naprawdę, mało widziałam tak pięknych aranżacji.
    A naoglądałam się tysięcy zdjęć.

  4. #584

    Domyślnie

    Dziewczyny,
    Jestem powalona komentarzami Najbardziej oczywiscie powalajaca jest kolezanka ILONa. Ja zrozumialam jej koment tak: moj maz jezdzi na skuterze z prezerwatywa w reku niczym rycerz na koniu z orezem w dłoni
    Kondom to pieszczotliwa nazwa na ta dziwna szmate co to moj Malz naciaga na skuter zeby mu deszczyk na niego nie napadal

    Dzieki za pochlebne opinie o domu, choc mysle ze to czesc spisku pt " pocieszamy Kasie zeby nam jej nie wywiezli do Kobiezryna po tej wykonczeniowce"

    Anja to ze moge byc dla CIEBIE inspirujaca.....bezcenne! Ale nie napalajcie sie tak super wcale nie jest. Ukrylam na zdjeciu to czego w tej lazience nie lubie. Poskapilam kasy na geberit i kupilam wc kompakt, kibel jest nieproporcjonalnie mniejszy i mniej okazaly w stosunku do umywalki i to mnie gryzie. czekam wiec na tapete i lustro moze one zniweluja ta dysproporcje. Mysle tez czy by nie powiesic drugiego lustra krysztalowego w srebrnej ramie obrazowej za kiblem. Ciekawie by to moze wygladalo.

    Magda Venisy sa tylko i wylacznie dzieki Tobie! Wygladaja oblednie kocham je...szkoda ze nie mozecie zobaczyc tych mikro niteczek na nich, sa boskie

    Darcy TY zalujesz ze czegos nie zrobilas jak u mnie????????????

    Agawi wiedzialam ze Tobie kolorek sie spodoba...nie jest zly, z bialymi i szarymi dodatkami zyska pazura i bedzie dobrze. Balkony i ogrodzenie byly na wyposazeniu domu przy jego zakupie, nie byl to moj wybor ale sa piekne i bardzo mi sie podobaja, najladniejsze sa dwa takie malutkie w pokojui dzieci pokaze Wam zdjecie wkrotce

    co do łazienki gornej. Zdjecia beda soon, lustro i szyby prysznicowe juz są.
    Ostatnio edytowane przez kacha.crac ; 08-04-2011 o 11:00

  5. #585
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Dziewczyny,
    Jestem powalona komentarzami Najbardziej oczywiscie powalajaca jest kolezanka ILONa. Ja zrozumialam jej koment tak: moj maz jezdzi na skuterze z prezerwatywa w reku niczym rycerz na koniu z orezem w dłoni
    A ja właśnie nie do końca zrozumiałam, bo zaczęłam się zastanawiać, czy kombinujecie coś na świeżym powietrzu, czy być może macie otwarte okno, a wiatr jest tak silny... (u mnie wczoraj był )

  6. #586

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ilona Agata Zobacz post
    A ja właśnie nie do końca zrozumiałam, bo zaczęłam się zastanawiać, czy kombinujecie coś na świeżym powietrzu, czy być może macie otwarte okno, a wiatr jest tak silny... (u mnie wczoraj był )
    Haaaahahahah umarlam "kombinujemy cos na swiezym powietrzu" hahahaha czekaj musze sie ogarnac

  7. #587

    Domyślnie

    BAD NEWS GIRLS
    mowilam Wam ze stolarz to profesja ktorej sie obawiam, mialam racje! 10 minut temu mialam telefon ze jednak Pan ma obsuwe i ze jutro rano sie nie zjawi i montujemy sie w poniedzialek. Kurde a tak sie nastawilam....

  8. #588

    Domyślnie

    eeee, bałam się czytając pierwsze zdanie, że będzie dramat - że uciekł, pomylił fronty, zrobi Ci mega połysk czy coś, w sensie, kuchni nie będzie, a to jeden dzień obsuwy!!!! JEDEN.
    Spoko, będzie dobrze

  9. #589

    Domyślnie

    spokojnie lustro bedzie na tyle wysoko ze najwyzej obejrzy sobie czubek swojej glowy

  10. #590
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar anutka2
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Śląsk
    Posty
    560
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Witaj Kasiu pięknie w Twoim domku...inspirująco. Przede wszystkim jednak jest tu wesoło ..masz świetne poczucie humoru, więc wpraszam się i zostaję
    zrób wiele za tak niewiele...
    www.helenka.sos.pl
    dziennik
    możesz przekazać 1% swojego podatku Helence

  11. #591

    Domyślnie

    Anutka2 a z tym poczuciem humoru ...uwierz mi to czasem smiech przez łzy

  12. #592

    Domyślnie

    Mam pewne refleksje budowlano -konsumencko - wykończeniowe i podzielić się nimi chce.

    Zawsze wydawało mi się, ze światem konsumenta rządzą takie maksymy jak: klient płaci, klient wymaga lub klient ma zawsze racje lub bardziej swobodne "jest kasa jest impreza"
    Ale to wszystko tylko w świecie konsumenta...... w świecie INWESTORA panują zasady: "Pani ładnie poprosi to Pani zrobimy", "Pani kochana za takie pieniądze to ja się z domu rano nie ruszam", " Pani niech se nie myśli ze jak pani płaci to Pani będzie mi tu wymagać" (sic!)

    To jest K..a temat co najmniej na książkę, jak ludzie z ufajdanymi portami, brudem za paznokciem i wykształceniem podstawowym potrafią uróść bo kopara jeżdżą!

    Otwieram wiec ranking fachowców ktorych trzeba ładnie poprosić, zadzwonić ze sto razy i cały czas im wchodzić w dupę żeby łaskawie zechcieli przyjąć od Ciebie zlecenie za pieniądze!!!! (sic)

    NUMER 1 NA LISCIE: PANOWIE OD WYSYPYWANIA KRUSZYWA WSZELAKIEGO, KOSTKARZE, BRUKARZE ETC.

    30 telefonów do rożnych Panów, 6 umówionych spotkań na ktorych nikt się nie pojawił, 3 krotna propozycja zapłacenia więcej, a wszystko to w zamian za wysypanie nam podjazdu. Najbardziej lubię jak dzwoni mój mąż, Pan go pyta "a ile ten podjazd ma?" mąż na to: a" tak z 50 m" a pan: "Panie ja od dwustu robię, do widzenia.

    Za każdym razem dzwoni i podaje ze coraz więcej mamy tego podjazdu i zawsze od kolejnych gości słyszy ze robią podjazdy ale od innej wielkości

    NR 2 NA MOJEJ LISCIE: STOLARZE!

    proszęnie pytajcie mnie nawet czy ładna jest moja kuchnia, bo jej wciąż nie ma. Dziś wzniosłam się na kolejny poziom negocjacji z podwykonawcami. Oto fragment mojej dzisiejszej rozmowy będącej odpowiedzią na SMS pt.:"dziś mnie nie będzie mam obsuwę będę jutro"

    "Panie!...... panie!.... dostałam SMS pana PANIE! Powiem Panu tylko raz: jutro widzę Pana o 8 rano, jak Pana nie zobaczę to się WKUR...E! Rozumie Pan ?! A jak już się Wk...ie to Pan odda zaliczkę, zapłaci odsetki umowne, a moje meble może se Pan w stodole postawić! Rozumiemy się!

    - tak Pani Kasiu, będę za piec ósma!
    - Panie!.......... do widzenia

    Odkryłam tajemnicze słowa klucze: Trzeba co najmniej ze dwa razy użyć słowa wk..ie z akcentem mocnym na " R" i mówić często pogardliwie "Panie" z akcentem na "e"

    JUTRO JA DZWONIE DO BRUKARZA!
    Ostatnio edytowane przez kacha.crac ; 11-04-2011 o 19:12

  13. #593

    Domyślnie

    W ramach poprawy humoru mala relacja Foto, nowe podusie do mojego Ektorpa gnieciucha, kanapa i podusie jada z nami do nowego domku


  14. #594
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Kasia - pogromczyni fachmanów....

  15. #595
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Kasia dzieki za lekcje, ja chyba tez musze zastosowac Twoja metode u siebie bo tez jestem mega wkur...a na niejednego panaaaaaa fachowca

  16. #596
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    kacha, dobra jesteś Aż chciałabym to uslyszeć
    Też zamieniam przetestować metodę, może najpierw na kamieniarzu
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  17. #597

    Domyślnie

    Boze dzis byl chyba moj najgorszy dzien na budowie...Pan stolarz zaczyna mnie bardzo zawodzic...jego wielka tolerancja na fuszere zaczyna mnie przerazac. Kuchenka ma uwalone drzwi, do okapu brakuje listwy maskujacej rury i nikt nie wie gdzie jest.... odplywy w kuchni sa do rzerobienia, dwa gniazdka elektryczne rowniez i trzeba wezwac specjaliste od gazu żeby przerobił zawór główny. Po CH...J ja zamawiałam kuchnie na WYMIAR skoro teraz mam wszystko przerabiać pod kuchnie którą Pan sobie przywiózł... ręce mi opadają..... oj długo długo zdjęć kuchni nie pokaże
    Nie wspomnę dziś o mini awanturze o podłogi i małym nieporozumieniu z klamkami....

    Jedyny plus taki, ze dziś złapałam na składzie budowlanym faceta, którego kasjerzy - znając mój problem, bo ostatnio zaczynam się już żalić przypadkowym kasjerom - z daleka wytykali mi palcami (psyt psyt Kasia , tamten faciu robi podjazdy) Chłopa zaczepiłam miedzy rurami i łopatami, zapakowałam do auta swego i wywiozłam aby sprawę obejrzał i wycenił. Dogadaliśmy się i we wtorek przyjeżdża robić podjazd opaskę wokół domu i podłoże pod kostkę. We wtorek....hm ...pytanie który? bo z tymi fachurami to nigdy nie wiadomo o który wtorek chodzi.

    Trzymajcie za mnie kciuki, bo powoli zaczyna brakować mi sił.... o kasie to może nawet już nie będę wspominać.

  18. #598

    Domyślnie

    Yokasta rozumiem Cie doskonale i łącze się z Toba w bólu, najgorsze sa te nerwy...człowiek spala sie na takich dyskusjach i utarczkach zamiast skupiać sie na zadaniu i cieszyć sie efektami. Jestem pelna podziwu dla osób które przechodzą to wszystko od podstaw czyli projekt, cala budowa i reszta ja bym chyba tego nie przeżyła

  19. #599
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    kochana, witaj w klubie Ja już nawet nie mam siły pisać o moich perypetiach na forum Trzymaj się, może nam się uda może kiedyś nawet te domy/mieszkania przyniosą nam chwile radości Narazie sobie tego nie wyobrażam
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  20. #600
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Ilona Agata

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Poznań
    Posty
    7.960

    Domyślnie

    Panowie stolarze... Skąd ja to znam? Nam spierniczyli całkowicie szafki do łazienki (poprawiali chyba z 5 razy), garderobę (poprawiali 3 razy) A potem im podziękowaliśmy i salon robimy już u kogoś innego. Niestety, stolarze polecani, ale cena powalająca - w sklepie zapłacilibyśmy dużo taniej, ale uparliśmy się mieć szafkę pod tv dokładnie na wymiar ściany. Przed nami jeszcze zabudowa do wiatrołapu - w kwestii panów stolarzy mam zawsze wrażenie, że można mówić swoje, a oni jakby nie słyszeli Zero wyczucia estetyki/wszystko na zasadzie "jakoś to będzie, byle się trzymało kupy" - ale może to ja miałam wyjątkowego pecha?

Strona 30 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony