dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 70 z 82
Pokaż wyniki od 1.381 do 1.400 z 1628
  1. #1381
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    Kacha, a moze zobacz jakby wygladaly te twoje biale z doszytym od gory szerokim pasem z tego materialu w kwiaty. Do niego podpiniki tez z materialu w kwiaty
    wieczorem postaram sie wkleic zdjecia zeby bylo wiadomo o co mi chodzi...

  2. #1382

    Domyślnie

    Googulku wklej wklej polaczenie kwiatow z pasami, bardzo jestem tego ciekawa!

    Alez bronicie tych moich szmatek na okna jak NIEPODLEGŁOŚCI chyba najbardziej waleczna dostanie je ode mnie w prezencie hahaha

  3. #1383
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    to ja zaczynam zatem szukać argumentów

  4. #1384
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    nic lepszego nie znalazlam dziewczyny ale chyba wiadomo o co chodzi

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

    [img]

    Uploaded with ImageShack.us

  5. #1385

    Domyślnie

    Googulku niestety chyba raczej nie rozpatruje takiego polaczenia za duzo tych grzybow w barszczu pasy w tapecie, kwiaty w zaslonach, i ani jednego wiecej mixu bo przesadze blagajac o wklejenie zdjec chodzilo mi raczej o inspiracje ktore pokazuja wymieszanie tych dwoch wzorow w jednym pomieszczeniu a nie na jednej zaslonie

    BUZKA

  6. #1386
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    no dobra, to powiedzmy ze jestem zmeczona bo to koniec tygodnia
    poprosilas o probke tego materialu w kwiaty?

  7. #1387

    Domyślnie

    Cytat Napisał googulek Zobacz post
    no dobra, to powiedzmy ze jestem zmeczona bo to koniec tygodnia
    poprosilas o probke tego materialu w kwiaty?
    czy poprosilam kogos o rpbke materialu? Fuck ja tez chyba zemczona koncem tygodnia kogo mialam poprosic> IKEE pojade i kupie kawałek i zobaczymy jak sie skomponuje.

  8. #1388
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar googulek
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    2.811
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    226

    Domyślnie

    upss, bo ja myslalam ze ci w sklepie dadza kawaleczek....

  9. #1389

  10. #1390

    Domyślnie

    No to mamy zaslony... bardzo jestem z nich zadowolona daja fajny efekt w sypialni, w koncu przeslaniaja widok, sa ciezke lejace takie jak lubie wybralam finalnie kolor szary (nie bialy - ten kojarzyl mi sie z materialem na szmatki kuchenne) swietnie kontrastuje z wielka tafla bialych frontów szaf. Co sadzicie?





    sorry za jakosc zdjec ale cos szczelilo w obiektywie...tzn wiem co..cos co ma rok, dwa zeby na dolnej szczece i wykancza kazdy sprzet w naszym domu

    No i lampeczki przybyły wraz ze stolikami nocnymi



    uwielbiam ich wnetrze , wyslane sa w srodku takim ladnym złotawym materialem



    No i na male podusie materialu z zaslon styklo


  11. #1391
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Co sądzimy?
    Że się podoba
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  12. #1392

    Domyślnie

    Cytat Napisał narendil Zobacz post
    Co sądzimy?
    Że się podoba
    Oj tam oj tam opinie odmienne rowniez mile widziane...a tak przy okazji witaj nerendil zagladam cichaczem do Twojego apartamentowca

  13. #1393

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Mogą być chociaż ja zdecydowanie wolałam białe "szmatki" i nie potrzebowałam kontrastu .

    Podobają mi się za to klosze od lampek nocnych, ale podstawa i szafka nie bardzo .

    Ładna narzuta
    Jakos tak smiesznie ze te szmatki zachwycaly wszystkich ...dopoki ich nie zobaczyli na zywo. Uwierzcie mi nic szczegolnego, wygladalo jak przescieradlo zawieszone na oknie. Podstawy od lampek rzeczywiscie nic urodziwego....moze sie urodzi cos jeszcze innego ale klosze zostaja na pewno! Nie zdradzilam jeszcze czemu wybor padl na te lampki. Weszlam kiedys do nowotwartego sklepu, na ladzie staly te dwie lampki, urzekly mnie klosze wiec zapytalam po ile toz to. Pan zaczal nerwowo szukac cen, wstukiwal cos kilkakrotnie w kompa a na koniec z rozbrajaca szczeroscia stwierdzil: az kurde nie wiem! Moze byc 100 zl? Ja na to: moze ale za dwie! i tak dobilismy targu.
    Co do stolikow nocnych, to jedyne jakie znalazlam w tej wysokosci (musza byc niskie, tak aby zmiescila sie jeszcze pod skosem lampa i aby stolik nie byl wyzej niz lozko)

  14. #1394

    Domyślnie

    A ja Cię doskonale rozumiem. Na zdjęciu te białe zasłonki wygladały ok, ale właśnie je podejrzewałam o "szmatławość" w realu. Nowa zasłona bardzo mi się podoba. Sypialnia robi się bardziej "gęsta" jak to określa MagdaZZZ (a to jest właśnie to, co w tej chwili nihiru lubi najbardziej).
    Ale jedno zastrzeżenie: napisałaś że zasłony nie będą wisiały w świetle okna, tylko będą zachodziły na ściany, a nie zachodzą. Na poprzednim zdjęciu widać, że karnisz masz po prostu za wąski (wybacz brutalną szczerość). Będziesz to jeszcze poprawiała?
    I drugie pytanie: czy masz zamiar jeszcze bardziej "zagęszczać" to wnętrze? Wspomniałaś coś o zmęczeniu tym monochromatycznym zestawem - mam kilka pięknych inspiracji na połączenie szarego z żółtym; jakbyś chciała, to wrzucę

    pozdrawiam
    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

  15. #1395

    Domyślnie

    nihiru dzieki za slowko: "gestosc" to jest wlasnie to o co mi chodzi, nie ujelabym tego lepiej. Jesli chodzi o karnisz, pisalam ze bede go przedluzac na boki tak aby zakryc kaloryfery, ( tylko to grubsza robota wiec na razie przyspasabiam męza zaslony zaciganelam do zdjecia bo robilam je po zmierzchu i lampa odbijała sie od szyb w oknach (poza tym lepiej je widac na zdjeciu jak sa zaciagniete)

    Jesli chodzi o dalsze zageszczanie wnetrza to na pewno wejdzie jeszcze lusto i fotel. Inspiracje wrzucaj!

    dzieki

  16. #1396

    Domyślnie

    witam,
    mam pytanko, skąd ta piękna lampa w sypialni ? i w jakich jest kolorach?
    pzdr
    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    No to mamy zaslony... bardzo jestem z nich zadowolona daja fajny efekt w sypialni, w koncu przeslaniaja widok, sa ciezke lejace takie jak lubie wybralam finalnie kolor szary (nie bialy - ten kojarzyl mi sie z materialem na szmatki kuchenne) swietnie kontrastuje z wielka tafla bialych frontów szaf. Co sadzicie?





    sorry za jakosc zdjec ale cos szczelilo w obiektywie...tzn wiem co..cos co ma rok, dwa zeby na dolnej szczece i wykancza kazdy sprzet w naszym domu

    No i lampeczki przybyły wraz ze stolikami nocnymi



    uwielbiam ich wnetrze , wyslane sa w srodku takim ladnym złotawym materialem



    No i na male podusie materialu z zaslon styklo


  17. #1397

    Domyślnie

    Jadzia, zabij, powies ukatrup! nie pamietam!!!
    kiedys chyba gdzies mnie o to ktos pytał i znalazlam jej nazwe , ale teraz wylecialo mi z glowy. Na pewno kupowalam ja w necie i pewnie na www.kim-jaroslaw.pl bo stamtad mam wiekszosc lamp.

  18. #1398

  19. #1399

    Domyślnie

    dzięki za szybką informację
    pzdr

  20. #1400

    Domyślnie

    już lecę, pedzę moje drogie!

    włala:









    Sometimes “good enough” is good enough.

    American dream...

Strona 70 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony