dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 78 z 82
Pokaż wyniki od 1.541 do 1.560 z 1628
  1. #1541

    Domyślnie

    Cytat Napisał joliska Zobacz post
    Przepis na urlop, którego zaraz masz dość, nie dla mnie U mnie: brak netu, brak książek, brak aparatu, brak kawy... Oczywiście przy założeniu, że niczego nie muszę/powinnam/chcę napisać...
    Joli jaki Ty masz piekny urlopowy avatar az mi sie zachcialo urlopu!

  2. #1542

    Domyślnie

    Cytat Napisał psosin Zobacz post
    a ja chce taki gazetownik!!! skad on?!)
    A gazetownik z rosmanna, za cale 13.99, jak bedzie jeszcze kiedys to Ci kupie

  3. #1543

    Domyślnie

    Rossman??? matko ten sklep mnie zaskakuje) a dawno temu był?
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  4. #1544
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Joli jaki Ty masz piekny urlopowy avatar az mi sie zachcialo urlopu!
    Czyżbyś zmieniła strefę klimatyczną? Mnie się chce ciepła, suchych ulic, lżejszych ubrań... Ale z drugiej strony czas tak gna, że wolałabym, żeby się na czas jakiś zatrzymał...

  5. #1545

    Domyślnie

    Strefe kliamtyczna zmienilam sobie w glowie przegladajac katalog z ofertami wczasow....w ramach odpedzania zimy, zaraz po swietach wplaciłam zaliczke na wczasy i wyrzucilam w czorty choinke

  6. #1546

    Domyślnie

    Cytat Napisał psosin Zobacz post
    Rossman??? matko ten sklep mnie zaskakuje) a dawno temu był?

    Listopad? Jakos tak. Nawet bodajze pisalam czy komus kupic ale nikt nie byl chetny....

  7. #1547
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar joliska
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    5.381

    Domyślnie

    Znakomicie! Też już planuję letni wypad, ale na razie mam mocne postanowienie niezmieniania zbytnio strefy klimatycznej - chcę wyskoczyć na chwilę do Szwecji, Wiosna za to będzie w Mediolanie i już się na nią cieszę

  8. #1548
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    A idz mi z tymi swoim zlosliwosciami toz to kosteczka zaledwie
    To samo miałam napisać

  9. #1549
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Przepis na czas wolny: dzien urlopu, brak neta, brak tv, dzieci w przedszkolu lub w szkole, obiad na wynos i po dwoch godzinach masz juz dosyc tego wolnego
    Oj, chyba nie Mam stos gazet wnętrzarskich do przejrzenia.
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  10. #1550
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Listopad? Jakos tak. Nawet bodajze pisalam czy komus kupic ale nikt nie byl chetny....
    Ja ja byłam chętna, ale było już po frytkach, bo dowiedziałam się za późno
    Gdyby jeszcze kiedyś były to i ja poproszę


    No i te zasłony nieustannie mnie zachwycają
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  11. #1551

    Domyślnie

    Oka pysiaczek i psosin zapamietam! jak bedzie kupie!

  12. #1552
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Fajnie
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  13. #1553

    Domyślnie

    w moim rossmanie nie ma jeszcze jeden- Pysiaczku koło ciebie zajrzysz?
    jak wykonczyc mirabelke...
    Ogrodowe początki


    Ania i P. - mieszkamy od 16.04.2011!!

  14. #1554

    Domyślnie

    Dziewczyny, wrzucam pare ostatnich zakupow co by mi watek nie umarl.

    Na początek moj wyczekiwany i upragniony fotel do sypialni, na wzor tego z RM....oczywiscie jest pare roznic ale ta najprzyjemniejsza to ta, ze nie kosztował 950 Euro, jak ten ponizej pokazany

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	65661.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	45,4 KB
ID:	101563

    Mój prezentuje sie tak:



    Neue lustro



    i pare dyrdymałków ( budzik z Tchibo za grosze....a naprawde wyglada na zywo fajnie i dostojnie i jest dwa razy wiekszy niz ten czarny ikeowski budziczek)







    W sypialni brakuje jeszcze dywanu przed łożko.... chce wełniany krótko strzyżony, kremowy. Podrzucicie coś ciekawego??? Lampy stojącej, którą chce postawić za fotelem....mysle o stojącym "barometrze" z Ikei ale nie wiem czy nie bedzie sie gryzl z reszta...jak sadzicie?

    Chce jeszcze jakis mini regalik na ulubione ksiazki, ktore zawsze warto miec kolo łózka i mini galeryjke zdjec dzieci na scianie przeciwleglej do lustra, po prawej stronie łóżka (stojac do lóżka przodem).


    I jeszcze raz moje ukochane pikowania powielone w koncu w dostatecznej ilosci mebli w sypialni

    Ostatnio edytowane przez kacha.crac ; 17-02-2012 o 19:35

  15. #1555
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mugatka
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    mazowieckie
    Posty
    2.314

    Domyślnie

    Kacha ale klimatyczna ta Twoja sypialnia, a fotel KLASA
    To nie sztuka wybudować nowy dom, sztuka sprawić, by miał w sobie duszę... "

    "Mały dworek" Archetonu - Mugatka (Aga)

    Galeria zdjęć

    "DIY czyli zrób to sam(a) we wnętrzach ...

  16. #1556

    Domyślnie

    mugatka, dzieki. Fajnie ze tak napisalas bo "klimatycznie" to to co chcialam osiagnac w tym wnetrzu. Wiecie ze na poczatku totalnie nie znosilam tej sypialni...z tymi jasnymi zaslonami, wielkimi połaciami szafy, szarymi scianami, bylo dla mnie za zimno, jakos echo odbijalo sie od scian. Dla przypomnienia poprzedni stan....oczywiscie zabudowa garderoby nadal jest, podobnie jak szare sciany. Pewnie zaraz odezwa się fanki tych zaslon


  17. #1557
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Kacha sypialnia REWELACYJNA!!! strasznie mi się podoba a fotel cudowny, Wiesz że ten Twój bardziej mi sie podoba. Zdradz proszę zródło pochodzenia.

  18. #1558

    Domyślnie

    Cytat Napisał aneta s Zobacz post
    Kacha sypialnia REWELACYJNA!!! strasznie mi się podoba a fotel cudowny, Wiesz że ten Twój bardziej mi sie podoba. Zdradz proszę zródło pochodzenia.

    Dzieki. Fotel wyczajony na allegro, udalo mi sie skontaktowac ze sprzedawca i jeszcze ponegocjowac cene takze wyszedl bardzo korzystnie...podobne sa na wobeline.pl ja dalam za swoj prawie 40% mniej niz na wobeline.

  19. #1559
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    kacha świetnie się prezentuje ta Twoja sypialnia z tym fotelem! Faktycznie taka klimatyczna się zrobiła

    psosin spóźnione ale odpisuję - koło pracy sprawdzałam już jakiś czas temu i nie ma tych koszy na gazety. Zresztą w którym R. nie jestem to to sprawdzam i nigdzie ich nie ma
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  20. #1560

    Domyślnie

    Pysiaki i Psosiny. Koszy juz nie ma! Dawno! bo swoj kupilam chyba nawet koncem pazdziernika. Jak beda to Wam kupie. Toż już PRZECIE obiecalam, mam R pod sama praca wiec sprawdzam na bieząco...nawet dzis Wam poszlam sprawdzic. Uspokoic mi sie tu nie rozpisywac czcionka dwojka. Czekac spokojnie, Kasia trzyma reke na pulsie.

    Czy ktos łaskawie moze odpowiedziec mi na pytania zamieszczone powyzej:
    1) czy lampa barometr z Ikea, bedzie pasowalo za fotel ( w polaczeniu z reszta)
    2) czy mozecie jakis fajny dywam podrzucic?

Strona 78 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony