dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 79 z 82
Pokaż wyniki od 1.561 do 1.580 z 1628
  1. #1561
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar pysiaczek
    Zarejestrowany
    May 2009
    Posty
    3.748

    Domyślnie

    Hola hola Czcionka była 1 Bo to było właśnie po to, aby Cię Kasiu nie denerwować Bardzo się cieszymy, że o nas pamiętasz, ale warto zawsze będąc w R. rzucić okiem, bo a nóż widelec

    W sprawie dywanu się nie wypowiem, bo nie znam żadnych fajnych stronek z takowymi, ale o lampie mogę napisać Mi się ona nie bardzo tam widzi do tego żyrandola co masz i do tych lampek nocnych. Postawiłabym raczej na coś z materiałowym abażurem, żeby jeszcze bardziej ten klimat podkręcić
    there's no place like home

    Nasze M


    Galeria na picassie

  2. #1562
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar lasche
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.543

    Domyślnie

    aleś fotel wyczaiła ...wow ...a barometr do fotela mniodzio ale do zwisu hm...

  3. #1563
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar narendil
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Białystok
    Posty
    7.167

    Domyślnie

    Kacha, barometer chyba nie.
    Ja bym szukała raczej czegoś w stylu żyrandola.
    Wiesz, chromowana noga i abażur.

    Może coś takiego:


    Z dywanem niestety nie pomogę.


    AAA, fotel - czadowy!
    Zazdroszczę umiejętności negocjacji
    Ania urządza swoje cztery kąty

    Mój pół-apartament

    Zdjęcia

  4. #1564
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agawi74
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Posty
    13.875

    Domyślnie

    Kacha sypialnia wyszła świetnie Fotel REWELACJA Niczym szczególnym się nie rożni od oryginału
    Lampa-barometr dla mnie odpada, a dywanik to widziałaby taki jak z Ikei- naturalny i milutki, tylko nie wiem, jaki rozmiar potrzebujesz

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/80196828/
    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60191346/

  5. #1565
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar MagdaZZZ
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    5.415

    Domyślnie

    No świetny ten fotel (choć ja bym mu te tylne nóżki przekręciła o 180 stopni - ale ja to ja)

    A moim zdanie barometer by tam pasowała Bo jak wiecie - ja nie znoszę dobierania jedej lampy do drugiej Im bardziej różne tym lepiej dla mnie A że barometer bardzo mi się podoba i uważam, że świetnie się prezentuje w kącie do czytania z fotelem i małym okrągłym stoliczkiem (pomyślałabym o nim na twoim miejscu - masz dużą sypialnię, możesz śmiało dalej zagęszczaćto wnętrze) - to jestem na TAK
    MagdaZZZ się urządza - będzie eklektycznie (chyba)
    mail: [email protected]
    Home Creations by Magda Z. - blog o tym, co kocham i czym się zachwycam we wnętrzach

  6. #1566

    Domyślnie

    Dzieki Dziewczynki za miłe słowa.

    Lashe Narendil....lampa rzerzywiscie do gornej lampy srednio by pasowala ale ja uwazam ze suma ładnych rzeczy we wnetrzu zawsze daje fajny efekt, nawet jesli te rzeczy sa kazda z innej parafii.. Problem z barometrem rozwiazal sie sam.... bylismy dzis w I maz tupnal nogą, "barometr jest obleśny" i " nie chce zadnego dywanu typu shagy". Znalezlismy swietny pleciony (niestety nie zapamietalam nazwy a na stronie go nie ma....nie wiem czemu) ktory jest fajnym kopromisem miedzy naszymi upodobaniami.

    Narendil lampa od Ciebie ekstra...wyslij prosze jakiegos linka do towaru i ceny.

    Agawi , dzieki za linki, dokladnie te dwa dywany dzis mój Małż oprotestował

    Magda , a Ty babo znasz mnie od wczoraj czy co???? Juz przekrecalam nózki i odkrecilam z powrotem Te ulozenie nozek ma znaczenie funkcjonalne, ciezar seidzacego idzie na tylne nogi , jak przekrecasz nogi to wtedy jest nierowno to po pierwsze a po drugie ciezar idzie na przednie nozki i na te kółeczka, a one raczej długo by nie wytrzymały pod moim 90 kd mezem

    Yokasta, wybacz ale nie zdradze....przez forum spaliłam sobie pare miejsc i teraz trzymam zawsze gebe na kłódke, jesli wyczaje kogos kto ma fajne rzeczy i nie szaleje z cena bo nie jest swiadomy teg,o iz na forum siedza wariatki, ktore za pewne rzeczy moga dac kazda cene zazwyczaj bywa tak ze jak tylko sprzedawca poczuje ze nagle zwiekszylo mu sie zainteresowanie to obrasta w piorka i zaczyna podnosic cene wysle Ci na priv

  7. #1567

    Domyślnie

    MagdaZZZ oczywiscie czytasz w moich myslach....zageszczam dalej i o stoliku tez mysle.Masz cos ciekawego pod podrzucenia?

  8. #1568
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar aneta s
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    6.958

    Domyślnie

    Mnie się bardzo podoba lampa podesłana przez Narendil. Według mnie każda w chromie bedzie pasowała a abażur mozesz np. dobrac kolorystycznie do fotela i łóżka. Z dywanem nie pomogę bo ja dywanów nie lubię

  9. #1569

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    Spoko, sama sobie znajdę to akurat nie jest trudne.

    Jak uwazasz.

  10. #1570

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    wiesz coooo? Wyślij mi na priv oczywiście nie znalazłam, hehehe przeceniłam swoje magiczne możliwości a mianowicie nawet nie mam czasu żeby dokładnie poszukać znalazłam tylko jakieś obrzydlistwa oczywiście jesli możesz . Nie martw się, ja tam każdej ceny bym nie zapłaciła a teraz i tak jestem bez niej .

    (Tak naprawdę to nie zauważyłam, że mi to zaproponowałaś więc zabrzmiało jak odwal się tego nie miałam na myśli, mam nadzieję że się nie gniewasz ).
    No zabrzmiało jak odwal sie...wiec sie odwaliłam
    Oj Yokasta co my tu z Toba wszystkie mamy...... Pierwsza zadymiara III RP

  11. #1571

  12. #1572
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mada1412
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    859

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    No zabrzmiało jak odwal sie...wiec sie odwaliłam
    Oj Yokasta co my tu z Toba wszystkie mamy...... Pierwsza zadymiara III RP


    Kacha,
    działałaś już coś z poduszkami?

  13. #1573

    Domyślnie

    Mada dzialalam ,ale chwalic publicznie sie nie bede Wielka kupa wyszla! ciagle mi zazółcało te wzory, wychodziły bardzo blado ...dalam sobie spokoj. Tylko sie okirałam tego nitro, nerwow mi to tyle zjadlo ze szok. Jestem totalnie lewa do takich prac manualnych, zawsze porywam sie z motyka na ksiezyc i zawsze konczy sie tak samo...frustracja, wk&&%&rw a teraz jeszcze dodatkowo smierc kilku setek neuronow przez to nitro Nie wspomne ze te naciapane materialy dalam do krawcowej zeby mi zrobila poduchy, ona zrobila mi tak inteligentnie poduszki ze wzor umiescila zamiast na srodku to z boku i jeszcze mi kordonek naszyła odwrotnie. Myslalam ze padne. Te pokraki wyladowaly w lóżeczku dla lalek mojej córy. Nie zagladam tymczasowo do Ciebie bo znowu mi wpadnie do glowy ze przeciez Ty dalas rade to moze i ja sprobuje.

  14. #1574

    Domyślnie

    Yokasta luzik starczy tego linczowania się dobrze ze priv sie przydal.

  15. #1575

  16. #1576
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar mada1412
    Zarejestrowany
    May 2011
    Posty
    859

    Domyślnie

    Kasia,
    privek poszedł

  17. #1577

    Domyślnie

    Cytat Napisał yokasta Zobacz post
    a Ty pokaż te poduszki moje wzorki powychodziły blade i poprzecierane tylko u nas pasują .

    Nigdy przenigdy, never, ever. Musieliby mnie ze skóry obdzierać wyglada to potwornie i szpeci nawet lozeczko dla lalek a co dopiero prawdziwa kanape.

  18. #1578
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post
    Kochani czy na tym watku jest tylko Yokasta, Anja, Magdazzz, Darcy, Lashe i Agawi czy moze ktos jeszcze, piszcie, wklejajcie swoje zdjecia, dzielcie sie swoim zdaniem....nie chce zeby tu byl klub wzajemnej adoracji 6 kolezanek

    Bez obrazy girls!
    witam ja jestem od wczoraj, doczytam do końca to może zaczne sie udzielać
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

  19. #1579

    Domyślnie

    Cytat Napisał vesila Zobacz post
    witam ja jestem od wczoraj, doczytam do końca to może zaczne sie udzielać
    jestem od dawna, tylko siedzę w kącie po cichutku...

  20. #1580
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar vesila
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    między Krk a Trn
    Posty
    3.608

    Domyślnie

    Cytat Napisał kacha.crac Zobacz post

    Kaska ja zawsze taka dumna bylam jak sie odrobilam z prasowaniem i po 4 godzinach przed decha mialam 16 kopczykow z ciuchow poukladanych na ziemi wokol deski. Maz byl mniej szczesliwy bo za kare, ze dziad nie prasuje zaganialm go do rozkladania po szafach tych wszystkich rzeczy.....do czasu...kiedy 3 razy w tygodniu wyciagalam z półki rano majtki z Hello KiTTY wiecie co....kiedys nawet (jak nie mialam jeszcze zrobionego oswietlenia w garderobie) wcisnelam nawet na tylek takie majtki corki....HELLO KITY niestety nie byla juz widoczna...przepadla w czelusciach!!!
    popłakałam sie
    komentarze, plotki i takie tam...zapraszam...
    dziennik z galerią
    mój Pinterest
    "Właściwie wiemy coś tylko wtedy, kiedy wiemy niewiele; wraz z wiedzą rośnie zwątpienie."

Strona 79 z 82

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony