dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie WYGRAJ bilety na spektakl "Wszystko o kobietach" z Widawską, Nieć i Deląg -SPIESZ SIĘ

    Mamy dla Was 3 bilety podwójne (3 x 2 zaproszenia) na spektakl "Wszystko o kobietach" do Teatru Capitol w Warszawie

    KIEDY? - 11 LUTEGO, godz. 19:30

    KTO GRA? - Dorota DELĄG, Magdalena NIEĆ, Daria WIDAWSKA
    Reżyseria Tomasz Obara, Autor Miro Gavran, Tłumaczenie Anna Tuszyńska

    O CZYM SPEKTAKL? - Trzy aktorki – piętnaście bohaterek. Na pozór różni je wszystko – wiek, zawód, wygląd. Ale czy na pewno? Co może łączyć: trzyletnią Mimi, mieszkankę Domu Seniora i pracownicę korporacji, walczącą o stanowisko sekretarki szefa?
    Spektakl przedstawia pięć różnych historii, składa się na studium natury kobiecej. A złożony charakter płci pięknej wyraża niezwykła struktura spektaklu, co chwilę przenosimy się w czasie i przestrzeni, a aktorki przeistaczają się w kolejne wcielenia niemal na naszych oczach. Widzowie bawią się wyśmienicie, a atmosfera spektaklu za każdym razem zaskakuje nawet same aktorki.

    JAK WYGRAĆ? -

    WYSTARCZY, ŻE UMIEŚCISZ WYPOWIEDŹ NA TEMAT - KOBIETA NA BUDOWIE

    NAGRODZIMY NAJZABAWNIEJSZE WYPOWIEDZI

    Napisz w kilku słowach czy kobieta jest potrzebna na budowie, czy jej zdanie się liczy. Czy pokrzyżowałaś plany budowlane lub Twoja żona właśnie zmieniła projekt który dopracowywaliście od tygodni. Zycięzców ogłosimy w piątek ok. godz. 14. Czekamy na wypowiedzi w temacie KOBIETA NA BUDOWIE

    BILETY MOGĄ BYĆ TWOJE

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wszystko o kobie&#11.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	74,1 KB
ID:	42213

    To będzie naprawdę fajny wieczór
    Zwycięzcy wchodzą na spektakl podając specjalne hasło

    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

  2. #2
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    makaronowyklen

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-760
    Posty
    2

    Domyślnie

    K _ obieta na budowie
    O _ na zawsze coś ciekawego powie
    B _ ędzie służyć radą
    I _ nnym razem będzie zawadą
    E _ ch! Czas często umili
    T _ o ona projekt zmieni w jednej chwili
    A _ ch! Następnie wróci do tego pierwszego

    N _ astępnie będzie się zastanawiać nad wyborem drugiego
    A może być i tak, że w czasie budowy

    B _ ędzie pomocna i wpadnie na pomysł wystrzałowy
    U _ spokoi kłócących się facetów
    D _ elikatnością swą i za pomocą kotletów
    O _ na zawsze znajdzie wyjście z sytuacji
    W _ spaniały ma zmysł przy wyborze dekoracji
    I nadszedł koniec słów natchnionych
    E _ nergiczne kobiety na budowie dawno „dodałem do ulubionych”!

  3. #3
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    michal204

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-650
    Posty
    2

    Domyślnie

    Kobieta na budowie jest niezastąpiona. Kto ma otwarte oczy i umysł? Tylko ona. Ma podzielną uwagę, co przy budowie ma kluczową wagę. Tu coś doda tu coś zabierze - ja tam w kobiecą intuicję wierzę.

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    ania076

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-766
    Posty
    1

    Domyślnie

    To my kobiety budujemy. Wprowadzamy porządek w domu. Mężczyźni są głowami domów, lecz my szyjami. Co z tego, że często zmieniamy plany budowy, pomysły na wystrój. To wy nie wiecie, że kobieta zmienną jest?

  5. #5
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Magulek

    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Posty
    2

    Domyślnie

    Kobieta jest nie tylko potrzebna ale i niezbędna na budowie od jej decyzji zależy wygląd przyszłego domu.
    W popularnym przekonaniu to mężczyźni dokonują zakupu materiałów budowlanych oraz analizują oferty dostępne na rynku. Tak to przynajmniej wygląda w teorii W tym stereotypie kobiety na pierwszym miejscu stawiają walory estetyczne , a oprócz tego ceny poszczególnych produktów. Co raz więcej funkcji nie da się przyporządkować do płci, acz nie można także zaprzeczyć - mężczyźni zazwyczaj są bardziej nastawieni na parametry, kobiety na estetykę. Wynika to głównie z rozbieżnych myśli kolorystycznych kobiet i mężczyzn. Weźmy na przykład dachy - pokrycie dachowe i rynny. Wybór materiałów budowlanych, w tym systemu rynnowego to na pozór zadanie dla mężczyzny. Jest ono bowiem techniczne i skomplikowane, gdyż rynny są odpowiedzialne za sprawne odprowadzanie wody z naszego dachu. Nie możemy zapominać jednak o tym, że w większości rynny są też dekoracją naszej elewacji!. Aby stworzyć ciekawe połączenie z ciepłymi odcieniami poszycia dachowego kobiety w większości wybierają odcienie czerwieni: ciemnoczerwony, miedziany i ceglasty. Z kolei klasyczne czarne, grafitowe czy ciemnozielony to kolory wybierane poprzez panie kierujące się ponadczasową elegancją, jako dopełnienie gustownej, klasycznej fasady. W tym przypadku warto zdać się na kobiecy gust !
    Jak na razie mój mąż zgadza sie odnośnie moich wyborów sama zadecydowałam jak będzie wyglądał nasz dom - projekt indywidualny - projekt został stworzony na miarę naszych potrzeb i oczekiwań - mąż powiedział -chce mieć duży salon i swój pokój a reszta należy do ciebie.
    Myślę, że nie będzie żałował, jak na razie projekt jest w trakcie realizacji i to ja załatwiam wszelkie formalności , wybieram materiały budowlane , kolor dachu ,rynny , dobieram poszczególne ekipy do realizacji prac, sama ustaliłam harmonogram budowy i określiłam jak ma być wszystko wykonane. Już na etapie projektu miałam pełna wizję naszego domku. Oczywiście większość decyzji jest podejmowana zawsze razem, ale tak naprawdę są to moje decyzje tylko umiejętnie przekazane mężowi - pewnie wiecie o co chodzi , trzeba tak wpłynąć na faceta aby myślał że to on podjął słuszną decyzję a tak naprawdę to mu ją podrzucamy

  6. #6

    Domyślnie

    (ja nie do konkursu zaznaczam, tylko tak...)

    podstawowa różnica między kobietami, a facetami na budowie polega moim zdaniem na tym, że KOBIETY WIDZĄ JUŻ DOM, A FECECI JESZCZE PLAC BUDOWY...

    sprawdziłam w naszym domku / budowie...
    kto się ze mną zgadza?

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    michal204

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    02-650
    Posty
    2

    Domyślnie

    kiedy te wyniki? Wieczoru nie mogę zaplanować bo nie wiem czy wygrałem czy nie...

  8. #8

    Domyślnie

    michal204! powinni Ci dać te bilety, ale pod warunkiem, że tą kobietę zabierzesz, co Ci pomaga na budowie miłego wieczorku

  9. #9
    Administrator ADMINISTRATOR FORUM Avatar admin
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Warszawa
    Dzielnica
    Murator
    Posty
    280
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    Zapraszamy
    makaronowyklen
    michal204
    ania076

    na dzisiejszy spektakl do teatru Capitol. Życzymy udanej zabawy. specjalne hasło na wejście przesyłamy na PW.

    Redakcja muratordom
    Kontakt z adminem: [email protected]

    Portal: www.murator.pl

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony