dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 11
Pokaż wyniki od 201 do 213 z 213
  1. #201

    Domyślnie

    Bardzo ładny macie domek i wystrój wnętrz. W wolnej chwili napisz prosze czy macie ogrzewanie podłogowe i co na tym(kafle, deski czy panele) i jak to sie sprawuje. Z góry dziękuję i miłego mieszkania w domeczku.

    P.S. Kasia-Grzes, tak naprawdę to przede wszystkim chciałam życzyć Waszemu synkowi dużo zdrowia. Może spytasz skąd wiem, natknęłam się tu i tam na Twoje wpisy a "te sprawy nie sa mi obce' jako matce. Wszystkiego dobrego.
    Ostatnio edytowane przez kloska ; 20-02-2014 o 09:12
    Buduję W-49.12

  2. #202
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar KrysiaG
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    poznan
    Kod pocztowy
    61-250
    Posty
    389

    Domyślnie

    Kasia Grześ
    Przeczytałam o Twoim synku w galerii Toli.
    Często zaglądałam do Twojego dziennika,a nie wiedziałam
    że macie takie zmartwienie.
    Będzie dobrze.Życzę sił i powrotu do zdrowia synkowi.
    KrysiaG

  3. #203
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kasia_Grzes
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Małuszów
    Kod pocztowy
    59-424
    Posty
    320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Witaj Kloska
    Bardzo miło mi ,że podoba Ci się nasz domek.Dużo pracy w niego włożyliśmy ale komfort mieszkania jest tak wspaniały ,że niczego nie żałujemy.No może tego ,że tak póżno się zdecydowaliśmy na bydowę.
    Dziękuję za życzenia dla synka. To nasz skarb
    Gorąco pozdrawiam

  4. #204
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kasia_Grzes
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Małuszów
    Kod pocztowy
    59-424
    Posty
    320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    KrysiaG dziękuję

  5. #205
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kasia_Grzes
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Małuszów
    Kod pocztowy
    59-424
    Posty
    320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Piękna wiosna w ogrodzie.Zające kicają po polach .Budzi się życie .Pięknie aż się chce wyciągnąć meble ratanowe na taras.Zapowiadają u nas( Dolny Śląsk) w następnym tygodniu nawet 18 st Prace w ogrodzie już prawie skończone ,poprzycinane drzewa i krzewy i już liście zaczynają się rozwijać.Nawet zakwitły już kosaćce miniaturowe i lada chwila będą też hiacynty kwitły ,narazie królują śnieżyczki,przebyśniegi i krokusy.Ach jak ja kocham wiosnę

  6. #206
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kasia_Grzes
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Małuszów
    Kod pocztowy
    59-424
    Posty
    320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Kloska
    Z wrażenia chyba zapomniałam o ogrzewaniu, mamy cały parter w podłogówce,bez sypialni ,na górze tylko w łazience i przedpokoju. W łazienkach i kuchni kafelki, reszta w panelach AC4 .kupiliśmy zwykłe ,tak nam pan doradził bo to niby chodzi o grubość . Nic sięz nimi ie dzieje . W całym domu bardzo ciepło. Zalozylismy kilka kaloryferow na wszelki wypadek ale ich nie wlanczamy. U dzieci na górze są w pokojach kaloryfery i tam włączamy zimą. Nic się nie dzieje z panelami . Polecam z całego serca .

  7. #207

    Domyślnie

    Serdecznie Kasiu dziękuję, przyznam że czakałam na tę odpowiedź
    pozdrawiam.
    Buduję W-49.12

  8. #208
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar KrysiaG
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    poznan
    Kod pocztowy
    61-250
    Posty
    389

    Domyślnie

    Pełnych miłości , radości i zdrowia
    Świąt Wielkanocnych
    w gronie rodzinnym
    z radosnym Alleluja

    życzy KrysiaG

  9. #209
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kasia_Grzes
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Małuszów
    Kod pocztowy
    59-424
    Posty
    320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Byliśmy na badaniach kontrolnych z synkiem i na szczęście leki zaczęły działać bardzo dobrze.Serce pracuje spokojnie bez żadnych niespodzianek.
    Za tydzień kontrol ,a za miesiąc wyjazd na wczasy ,ach jak my tego potrzebujemy po tylu pobytach w szpitalach. Mam nadzieję ,że lekarze nie sprzeciwią się i pozwolą nam na wyjazd z Tomkiem do Włoch ,on tak bardzo się cieszy Basen w ogrodzie to super sprawa ale nie to samo, no nie ma co się zamartwiać na zapas.
    A w ogrodzie kolorów przybywa ,pogoda bajeczna a od jutra znów upały u nas
    Najbardziej chyba cieszy wiadomość ,że za dwa tygodnie wakacje

  10. #210
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kasia_Grzes
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Małuszów
    Kod pocztowy
    59-424
    Posty
    320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Nestety ogród zaniedbany ,choroba synka bierze górę nad nami ale się nie damy, gdyby ktoś chciał pomóc to bardzo prosimy i z góry dziękujemy .Przed nami wielka walka ale Tomek , dla niego wszystko jesteśmy w stanie zrobić.
    Pomagają nam FUNDACJE: COR INFANTIS I SIEPOMAGA oraz od wielu lat ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ.
    http://www.siepomaga.pl/gawron

  11. #211
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kasia_Grzes
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Małuszów
    Kod pocztowy
    59-424
    Posty
    320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Czas biegnie tak strasznie szybko a czy my mamy go dużo ,wierzę ,że tak ,że zdążymy.Bo miłość zwycęży wszystko.A dla Tomka naszego warto.
    Bo mimo pogarszającej się pracy serca on ciągle pogodny i uśmiechnięty. Chęć życia jest silniejsza od cierpienia , cotygodniowych wizyt kontrolnych w klinice.
    W Jaworze kilka pań organizuje zumbe i pieniążki w całości pójdą na konto na operację serca synka.Następne osoby są w trakcie organizowania maratonu ( bieg ,rolki i kijki ) a więc mocno trzymamy kciuki.


    www.siepomaga.pl/gawron

  12. #212
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar Kasia_Grzes
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Małuszów
    Kod pocztowy
    59-424
    Posty
    320
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    5

    Domyślnie

    Dawno mnie już tu nie było . Ale bardzo dużo się działo w naszym życiu. Na szczęście już po najgorszym. 13.04 1995r na świat przyszedł nasz syn Radek a teraz po 20 latach 13.04 2015r odbyła się przeszło 7 godzinna ratująca życie operacja serca naszego 15 letniego drugiego synka Tomka . Najszczęśliwszy dzień ten 13. kwiecień .Czas nie do opisania ,ale już po wszystkim, Tomek bardzo dobrze przeszedł operację i szybko doszedł do siebie . po 11 dniach wypisali nas do domu. I teraz łapiemy życie garściami bo mamy dużo do nadrobienia . W połowie wakacji już będziemy mogli zacząć rehabilitację i mam nadzieję ,że też damy radę i będzie tylko z górki.
    A w ogrodzie kolory niesamowite ,wszystko rośnie wspaniale . Dużo pracy ale teraz to już takie problemy to żadne problemy.
    Życzymy miłego wieczorku wszystkim

  13. #213
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!MISS FORUM MURATORA 2005NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tola
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    16.259

    Domyślnie

    Kasiu, 13-tego z pewnością nie przynosi pecha, jak widać, wręcz przeciwnie.
    A teraz jest z górki i niech będzie tak, że już wszystkie dni będą szczęśliwe.
    Z całego serca tego życzę...Ty wiesz
    DOM TOLI

    "Świat jest OK. To ludzie psują mu opinię."

Strona 11 z 11

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony