dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 41
  1. #1

    Domyślnie Kto moze polecic oczyszczalnie biologiczna?

    Witam,

    Mam zamiar miec na swojej dzialce oczyszczalnie biologiczna, nie taka w drenami polegajaca na gniciu,ale taka w ktorej mechanicznie dysk sie obraca i nastepije powietrzny rozklad nieczystosci. To sie nazywa oczyszczalnia biologiczna. Wlasnie, wydatek w sumie niemaly, tak wiec lepiej zapytam zanim wydam 10-20 tys PLN. Mam pytanie, czy ktos z szanownych forumowiczow moze polecic mi jakas firme? Mam na oku cos co sie nazywa Titan Eko, ale nie wiem czy to dobre. Gdzie wogole mozna znalesc taka firme? Czy macie jakies doswiadczenia w tym wzgledzie?

    Dzekuje serdecznie za porade

    Pozdrawiam
    Everything is possible,
    education increases probability

  2. #2

    Domyślnie

    a może rozglądnąć się za czymś tańszym. Np. http://www.bioeko.net.pl/oferta-oczyszczalnie.php, myślę że w 10 tys. z montażem się zmieścisz. Cennik jest na stronie.
    Poszperaj pod hasłem oczyszczalnia biologiczna, bo na pewno jest tego więcej

  3. #3

    Domyślnie

    w opcji "szukaj" wpisz poś i wybierz forum "wymiana doświadczeń"
    Pozdrawiam Jurek,
    Zdjęcia z budowy

  4. #4

    Domyślnie

    Mam Bioeko.Po 3 miechach na razie OK.

  5. #5

    Domyślnie

    Mam Aquamatic. Na Bioeko w kilku wątkach psy wieszano, na Aquamaticu jeszcze nie
    Pozdrawiam - Piotr

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał panda
    Mam Aquamatic. Na Bioeko w kilku wątkach psy wieszano, na Aquamaticu jeszcze nie
    Na starym Bioeko.
    Stare było takie-jedna komora,jedna pompka,jeden wąż-wszystko chodziło 24h na dobę metodą przepływową-istny cyrk.
    W nowym są 3 komory,cztery węże i wszystkim steruje sterownik.
    Całkiem inna oczyszczalnia.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał panda
    Mam Aquamatic. Na Bioeko w kilku wątkach psy wieszano, na Aquamaticu jeszcze nie
    Ten Aquamatic wyglada dosc ciekawie. Daja nawet5-10 lat gwarancji na to, wiec przynajmnmiej jeden sezon pociagnie. Czy jest to calkowicie automatyczny system?

    Dzieki za info
    Everything is possible,
    education increases probability

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar agnieszkakusi
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Toruń
    Posty
    9.025
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    77

    Domyślnie

    ja mam roth i jest ok. Poszukaj w wymianie doświadczeń, bo dużo już na ten temat było

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał sliwaprz
    Cytat Napisał panda
    Mam Aquamatic. Na Bioeko w kilku wątkach psy wieszano, na Aquamaticu jeszcze nie
    Ten Aquamatic wyglada dosc ciekawie. Daja nawet5-10 lat gwarancji na to, wiec przynajmnmiej jeden sezon pociagnie. Czy jest to calkowicie automatyczny system?

    Dzieki za info
    Witam!

    Zapraszam do sklepu Aquamatic:
    http://www.aquamatic.com.pl/sklep/in...awa-i-montazem
    sporo osób decyduje się teraz, a urządzenia montowane są w zależności od potrzeb i pogody.

    Po tegorocznym szaleństwie (gł. cenowym) z instalatorami zewnętrznymi będziemy dążyć do montowania STM przez własną ekipę, w przystępnej dla Klientów cenie.

    Pozdrawiam z Dolnego Śląska
    Aqu

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał klimaw
    Cytat Napisał panda
    Mam Aquamatic. Na Bioeko w kilku wątkach psy wieszano, na Aquamaticu jeszcze nie
    Na starym Bioeko.
    Stare było takie-jedna komora,jedna pompka,jeden wąż-wszystko chodziło 24h na dobę metodą przepływową-istny cyrk.
    W nowym są 3 komory,cztery węże i wszystkim steruje sterownik.
    Całkiem inna oczyszczalnia.
    Potwierdzam,również mam bioeko i na razie odpukać wszystko w porządku.
    Zalecam tylko zwrócić uwagę gdzie się kupuje a najlepiej kupić oczyszczalnię bezpośrednio u słowaków ,dużo taniej i oni się bardziej poczuwają do serwisu i uruchomienia niż polskie firmy które to sprzedają.
    Odradzam wszelkie firmy bioeko z sanoka czy rzeszowa ,firmy na zasadzie sprzedać a potem wal się .
    Tak nawiasem mówiąc to oczyszczalnie jest firmy Bioires.

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Miran
    Odradzam wszelkie firmy bioeko z sanoka czy rzeszowa ,firmy na zasadzie sprzedać a potem wal się .
    Tak nawiasem mówiąc to oczyszczalnie jest firmy Bioires.
    Coś chyba pokręciłeś?
    Ja mam Bioeko montowaną przez firmę z Rzeszowa - Bioires!!!
    Nie jest to firma produkująca oczyszczalnie , a produkują ją tak jak napisałeś Słowacy.

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał klimaw
    Cytat Napisał Miran
    Odradzam wszelkie firmy bioeko z sanoka czy rzeszowa ,firmy na zasadzie sprzedać a potem wal się .
    Tak nawiasem mówiąc to oczyszczalnie jest firmy Bioires.
    Coś chyba pokręciłeś?
    Ja mam Bioeko montowaną przez firmę z Rzeszowa - Bioires!!!
    Nie jest to firma produkująca oczyszczalnie , a produkują ją tak jak napisałeś Słowacy.
    Niestety jestem z Wielkopolski, tak wiec serwis przez slowakow raczej nie wchodzi w rachube. Pytam o ekoTitan, bo doslownie 500m od mojego domu maja fabryke
    Everything is possible,
    education increases probability

  13. #13

    Domyślnie

    Ja mam tą:
    http://www.gmginstal.pl/
    Od trzech lat - bez problemów. Osad wypompowuję co 7-9 miesięcy. Polecam również ze względu na serwis i kontakt z firmą - a to chyba najważniejsze.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał ubek
    Ja mam tą:
    http://www.gmginstal.pl/
    Od trzech lat - bez problemów. Osad wypompowuję co 7-9 miesięcy. Polecam również ze względu na serwis i kontakt z firmą - a to chyba najważniejsze.
    Tą oczyszczalnię oglądałem na Poleko i wychodziła - nie pamietam dokładnie jakaś kosmiczna cena.
    Ile zapłaciłeś 3 lata temu?

  15. #15

    Domyślnie

    Cytat Napisał sliwaprz
    Niestety jestem z Wielkopolski, tak wiec serwis przez slowakow raczej nie wchodzi w rachube. Pytam o ekoTitan, bo doslownie 500m od mojego domu maja fabryke
    Tylko co tam serwisować.
    W samej oczyszczalni nie ma żadnych elementów mechanicznych,są tylko elementy napowietrzające.
    Jedyną częścią która może się zapsuć jest zewnętrzny sterownik z pompką z którego ewentualną wymianą nie ma żadnego kłopotu.
    Paczka kurierem i po sprawie.

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał klimaw
    Cytat Napisał ubek
    Ja mam tą:
    http://www.gmginstal.pl/
    Od trzech lat - bez problemów. Osad wypompowuję co 7-9 miesięcy. Polecam również ze względu na serwis i kontakt z firmą - a to chyba najważniejsze.
    Tą oczyszczalnię oglądałem na Poleko i wychodziła - nie pamietam dokładnie jakaś kosmiczna cena.
    Ile zapłaciłeś 3 lata temu?
    To znaczy jak a cena wychodzi teraz?
    za samą oczyszczalnie coś koło 8,5 kpln.
    Co do serwisowania - nie ma co serwisować - brak mechanicznych elementów - tylko rurki z powietrzem a właściwie to powietrze idzie w kształtownikach.

    Pompa plus sterownik czasowy - jest w garażu - czyszczę filtry i jest ok

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał ubek
    To znaczy jak a cena wychodzi teraz?
    za samą oczyszczalnie coś koło 8,5 kpln.
    Co do serwisowania - nie ma co serwisować - brak mechanicznych elementów - tylko rurki z powietrzem a właściwie to powietrze idzie w kształtownikach.

    Pompa plus sterownik czasowy - jest w garażu - czyszczę filtry i jest ok
    Teraz to nie wiem ja oglądałem w zeszłym roku na tagrach w Poznaniu i była grubo ponad 10k. Dlatego zrezybnowałem i wziąłem Bioeko.
    Najwazniejsze , że pracują i nie trzeba płacić haraczu za ścieki.
    Aha-gdzie odprowadzasz oczyszczone ścieki?

  18. #18

    Domyślnie

    mam operat wodno prawny - do strumyka. A faktycznie na działkę - mam tam posadzone wierzby. Nie ma z tym żadnego problemu

  19. #19

    Domyślnie

    Cytat Napisał ubek
    mam operat wodno prawny - do strumyka. A faktycznie na działkę - mam tam posadzone wierzby. Nie ma z tym żadnego problemu
    Ja też mam operat do rzeki -super.

  20. #20

    Domyślnie

    Cytat Napisał klimaw
    Cytat Napisał ubek
    mam operat wodno prawny - do strumyka. A faktycznie na działkę - mam tam posadzone wierzby. Nie ma z tym żadnego problemu
    Ja też mam operat do rzeki -super.
    Witam Was,

    Mozecie zdradzic ile kosztuje was operat?
    Everything is possible,
    education increases probability

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony