ja zakupiłem dla siebie płyty watt za 1000zł sztukę nowe a dokładniej odkupiłem od kobiety którea miała to do wspomagania centralnego ogrzewania z moich okolic originale pakowane na tablicy wykopałem ,coś jej tam firma docieplająca budynek spaprała na dachu i wycofała się z tego planu miała tego sporo chyba z 12 płyt ja wiozłem 3 jestem bardzo zadowolony w takie pogody jak obecnie 1-7 stycznia dziennie mam 50-55 st na zbiorniku 300L nie zaden mróz nie przeszkadza jak jest słonce , nie jestem zwolennikiem próżniówki z racji awaryjności tych tanich chińskich a te dobrych firm jak watt są absurdalnie drogie z tego co sie orientowałem w naszych warunkach spokojnie wystarczają płaskie a zresztą spójrzmy za okno teraz takie zimy będą normą !!! nie polecam tylko podróbek za 850zł znajomy zakupił to chińskie badziewie podrabiane watty z Zabrza czy Siemienowice Sl albo Swietochłowice jakoś z tych okolic parę lat i podobno powłoka absorbera cała zaśniedziała i zniszczyła się niema co tanio to wiadomo ............G ..... kupujemy wszystkie allegro to chińskie podróby a nas nie stać kupować tanio ale 2 lub 3 razy proponuje raz a solidnie na lata watt ma 25 lat spokojnej pracy to chyba o czymś światdczy ! To ten nr gg 2923212 spróbować zagadać może coś zostało Pozdrawiam Słonecznie